Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Valla öbür topiğe bi bak istersen canım, ovulasyon testi topiğinde böyle hamile olduğunu öğrenen çok var. Anladığım kadarıyla LHyi ölçen bu testler BCHGyi de algılıyormuş, ya da BCHG ve LH birbirine benzer hormonlarmış. Örnekleri var yani. Ama biri de adete yaklaşırken salgılanan hormonlarında çift çigiye neden olduğunu söylemişti. Yani rivayet muhtelif. Ben artık Tuba373 gibi düşünüyorum. Adeti en az 3-5 gün geçmeden test yapınca insan boş yere umutlanıyor ve bazen tutmayacak hamilelikleri yakalayıp hayalkırıklığına uğruyor. Ondan beklemek en iyisi. Senin kaçıncı günün? Ateşin nasıl? İnşallah hamilesindir.

canım bu ay düzenli ateş ölçmedim ama bi kaç gündür sabah uyanınca ölçüyorum 36.5 değişmiyor gün içindede 36.8 filan regl günüm yarın yada perşembe en geç beklemedeyim yarın test yapmayı düşünüyorum

canım inşallah bebişin gelmiştir
23.günde neden ovülasyon testi yaptın

inşallh canm ama sankı gelmck gıbı bana atsmde düşüş var regl olcgm zamn düşrmiş ateşim :çok üzgünüm: 23 gün ov neden yaptn dye sormşssun blmyrm ne zamn brakacagımı bugn testım bttı zaten

Off be maşallah, tablo gibi!!! İnşallah çok güzel gidiyor, böyle sabit kalsın. :lepi:

ayyy canım çokk sağol opuyorumnanaktan umarım dediğin gibi olur :Saruboceq:
tahminen yarın 0.1 ya da 0.2 artar..ezberledim artık tablomu :))) sen ateş ölçüyor musun?

Evet geçen ayın ortasında başladım. Şu an reglim geldi, zaten geçen ay pek iyi çalışmamıştık. Normalde temmuzda başlayacaktık ama tiroit sorunum çıktı bende, geçen ay iyi çıktı ama doktorum bir ay daha bekle dedi. Çarşamba testlerimi yaptırıcam, cumaya sonuçları alırım, dua edin valla, bu bekleyiş çok zor. ınsan bir an önce çalışmaya başlamak istiyor. ınşallah doktor başlayın derse, resmen başlayacağım. Bu ay için bir heves ovulasyon testlerimi aldım, buraya üye oldum, okudum. Şimdi de 10 gündür sabahları 6da ölçüyorum.

1. 36.5
2. 36.3
3. 36.2
4. 36.2

ınşallah yumurtladığımı görürüm, inşallah hepimiz çok yakında anne oluruz.

bende başladım ateş ölçmeye ovulasyon testi yapmaya daha şimdi aldım 5 tane var içinde ovulasyon testi bitanede hamilelik testi var 25 tl çokmu sizce

bu arada adetimin 17.günü tes negatif ateş 35.7 yani tık yok:1no2:

bende başladım ateş ölçmeye ovulasyon testi yapmaya daha şimdi aldım 5 tane var içinde ovulasyon testi bitanede hamilelik testi var 25 tl çokmu sizce

pahalı bence canm ben gittigidiyordan alyrm 16ovulsyn +4gebelk test 19,9tl

Evet geçen ayın ortasında başladım. Şu an reglim geldi, zaten geçen ay pek iyi çalışmamıştık. Normalde temmuzda başlayacaktık ama tiroit sorunum çıktı bende, geçen ay iyi çıktı ama doktorum bir ay daha bekle dedi. Çarşamba testlerimi yaptırıcam, cumaya sonuçları alırım, dua edin valla, bu bekleyiş çok zor. İnsan bir an önce çalışmaya başlamak istiyor. İnşallah doktor başlayın derse, resmen başlayacağım. Bu ay için bir heves ovulasyon testlerimi aldım, buraya üye oldum, okudum. Şimdi de 10 gündür sabahları 6da ölçüyorum.

1. 36.5
2. 36.3
3. 36.2
4. 36.2

İnşallah yumurtladığımı görürüm, inşallah hepimiz çok yakında anne oluruz.

hayırlısı cnm rabbım gönlüne göre versin inşallah

Evet geçen ayın ortasında başladım. Şu an reglim geldi, zaten geçen ay pek iyi çalışmamıştık. Normalde temmuzda başlayacaktık ama tiroit sorunum çıktı bende, geçen ay iyi çıktı ama doktorum bir ay daha bekle dedi. Çarşamba testlerimi yaptırıcam, cumaya sonuçları alırım, dua edin valla, bu bekleyiş çok zor. İnsan bir an önce çalışmaya başlamak istiyor. İnşallah doktor başlayın derse, resmen başlayacağım. Bu ay için bir heves ovulasyon testlerimi aldım, buraya üye oldum, okudum. Şimdi de 10 gündür sabahları 6da ölçüyorum.

1. 36.5
2. 36.3
3. 36.2
4. 36.2

İnşallah yumurtladığımı görürüm, inşallah hepimiz çok yakında anne oluruz.

çok geçmiş olsun canım inşallah tahlilinde güzel sonuçlar çıkar :Saruboceq:
inşallah canım hepimiş hamiş kalırız bir an önceeee!

testi almadan önce ovulasyon topiğine baksaydın keşke.. testi bi inernet sitesinden alıyoruz 16 adet var içinde bir de 4 tane gebelik testi var.23TL gibi bi ücreti var..
umarım bu ay hamiş olursun da başka teste ihtiyacın kalmaz.. :Saruboceq:

slm kızlar.dün gece acile gidip akıntılarım yüzünden idrar testi yatırdım(tit).bol miktarda bakteri çıktı dr bu yüzdende hamile kalamıyor olablirsin dedi.şimdi antibiyotik tedavisine başlıycm.salı günüde kadın doğuma gidiyimde hem kan testi yaptırıyım hemde muayene oluyumda ondan sonra antibiyotiye başlayım diyorumm.bakalım hayırlısı artık.

hadi hayırlısı canım en azından sorunun sebeb olacağı birşey biliyoruz umarım tez zamanda düzelir ve sağlıklı bir şekilde yola devam edersin

arkadalsar selam,
ayın 3 nde regl olmustum hesaplamam gore 10-15 arası yumurtlama zamanımdı.2 gunde bır ılıskıye gırdık.vucut ısısına baktımda suna 36.9 cıktı.bunu nasıl anlıyorsunuz?bu ay ınsallah hamıle kalmısımdır:)

arkadalsar selam,
ayın 3 nde regl olmustum hesaplamam gore 10-15 arası yumurtlama zamanımdı.2 gunde bır ılıskıye gırdık.vucut ısısına baktımda suna 36.9 cıktı.bunu nasıl anlıyorsunuz?bu ay ınsallah hamıle kalmısımdır:)

hoşgeldin adaşım :)) ateşini saba 7 gibi yataktan kalkmadan ölçmen gerekiyor.gün içinde ateş yüksek çıkıyor çünkü. ayrıca bugünkü ateş değerini yorumlamak için adetin ilk gününden beri ateşinin bilinmesi gerek.çünkü herkesin ateşi farklı.. umarım yardımcı olabilmişimdir.

arkadalsar selam,

Canım döngün kaç gün sürüyor? Diğer günlerde ateşine baktın mı? Bunları bilmden bişey diyemeyiz. Herkesin genel ısısı farklı. Mesela 36.9 bana göre yüksek. Ben adetimin son haftasında düzenli, her gün 36.9 görsem bayağı umutlanırım. Ama başkasında bu düşük bi ısı olabilir. O yüzden biraz daha fazla bilgi verebilir misin? Ölçmeye yeni başladıysan da 3-4 gün ölç bakalım. Beklenen regl tarihin ne? Pardon beklenmeyen :))) İnşallah gelmez.

ayın 29 nda regl olucam normalde daha var ama adetım gecıkmeden bakmak ıstemıyorum,su zamana kadar hıc adetımın gecıktıgını de bılmem kısmet bakalım ınsalla bu ay tutmustur:)

9 ekim 36.3 regl baslangici senağlama senağlama senağlama
10 ekim 36.1 R.2.gunum
11 ekim 36.1 R.3.gunum (kahverengiye donustu adetim)
12 ekim 35.9 R.4.gunum (azaldi sanki)
13 ekim 36.1 R.5.gunum (bitti sanki)
14 ekim 36.0 Şeniz Regl tamamen bitti
15 ekim 36.1
16 ekim 35.9 Şeniz (saat 9 da olctum uyanamadim 7 de ama ayagim yere basmamisti olcene kadar)
17ekim 36.1
18ekim 36.0 Şeniz
19ekim 36.0 Şeniz
anlamadim gitti kislar yaa bu ne iki dusuo iki cikio bi dusuo bi cikio,yumurtlama doneminde boyle olurmu sizce??
ben 26 gunde bi oluyorum gerci bu ay 27 gunde bi olmusum,yumurtlama donemi tam adet bitimine denk geldi hesaplamalara gore denemelere bittigimde hemen basladik bu degerler yumurtlama doneminde olabilirmi sizce??

X