Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

tamam canım :1hug: topik olarak keseye gelelimmi ha ne dersin kaydirigubbakcemile3 şaka bir yana aklına olumsuzlugu getirme canım kırmızıılar gelmicek de kendi kendine gelmesin pis seyler :1hug:

Allah iyiliğini versin.. güldürdün beni sabah sabah:) gerçi öğlen oldu ama neyse:) sağol canım vallahi iyi de düşündüğümde kırmızzılar geliyor kötü de düşündüğümde anlamadım ben:)

hadi kızlar bende kacıyorum şimdilik kendinize iyi bakın kafanıza takılan birsey olursa özelden yazabilrisiniz opuyorumnanaktan

güle güle kitiiciimm gorusurus canııımmm opuyorumnanaktan

anladım ama olsun sen bugunude bos gecirme yinede canım opuyorumnanaktan fazla mal göz cıkarmaz ama bebek cıkarabilir :roflol::roflol:

teşekkürler verdiğin bilgi için..

gecmiş olsun canım a.s.:1hug:sistitmi olmussun? eger öyleyse idrar yollarını temizlemek ve mikropları atabilmek icin bol bol su ic canım :1hug:

teşekkür ederim.evet canım dr aynı sen gibi bol su içmemi söyledi.işin kötüsüde çok su içen birisi değilim artık içicez zorlaa:))))

teşekkür ederim.evet canım dr aynı sen gibi bol su içmemi söyledi.işin kötüsüde çok su içen birisi değilim artık içicez zorlaa:))))

elinde siseyle gec cnm gercekten bende ıcemıyordum su ama su ıcesım gelmeden su ıcmeye zorladım kendımı ve hem zayıfladım hemde vucudumdakı toksınlerı attım

şekercim burda mısın
sen kaç aydır ısı takibi yapıyorsun

çiçeğim benim iyi olmana çok sevindim canım benim

cicekcigim seni gormek cok guzel canim, gecen sene bende 3 aylik hamileyken bebegin gelisimi durdugu icin kurtaj olmustum.en kisa zamanda ogrenmek en iyisi zaman gectikce daha cok baglaniyor insan.kendine cok iyi bak canimopuyorumnanaktan:1hug:

çok çok saolun kızlarrr bende sizleri gördüğümne çok mutluyum allahım dermansız dert vermesinnnn hepimzin hakkında hayırlısı kızalr var demekki daha zamanıı her birimiz için uygun olan zamanda gelcekler inşallahhh meleklerimiz aceleye gerek yok kuzularımmm opuyorumnanaktan

kızlar hani gebelik varsa ovülasyon testide pozitif çıkıyormuş ya
bu konuda bilgisi olan varmı

6. gün 8 ekim... 36.4
7. gün 9 ekim... 36.6
8. gün 10 ekim...36.5
9. gün 11 ekim...36.5
10. gün 12 ekim...36.2
11. gün 13 ekim...36.5 ovulasyon testi pozitifff
12. gün 14 ekim...36.5 pozitif
13. gün 15 ekim...36.5
14. gün 16 ekim...36.7
15. gün 17 ekim...36.7
16. gün 18 ekim...36.7
17. gün 19 ekim...36.7

merhaba kızlar...ateşli bacılarım benmmm :)) benm tablo da böyle devam ediyor..

CNM ATEŞİN SABİTLENMİŞ BEBİŞİN İNŞ SENLEDİR BİTANEM:Saruboceq::dance:

CNM ATEŞİN SABİTLENMİŞ BEBİŞİN İNŞ SENLEDİR BİTANEM:Saruboceq::dance:

çok sağol canımmm amiinnn :Saruboceq: ama benm ateşim 3-4 gün böyle sabit kalıo sonra yükseliyor düşüyor :) değişken yani :)) hamişlik belirtisi olmuo benm içn yazık ki :çok üzgünüm: herkesin bi değişik ateşi kaydirigubbakcemile3

1. 27 eylül Regl başlangıç 36,4
2. 28 eylül 36,4
3. 29 eylül 36,3
4. 30 eylül 36,3
5. 1 ekim (Erkn saat )36,1
6. 2 ekim Erken 36,2* regl bitiş
7. 3 ekim Erken 36,0
8. 4 ekim 36,2 * uzayan yapişkan akıntı
9. 5 ekim 36,3 ov Silik ama 2 czgı sekil belli
10. 6 ekim ılk 36,3* ov ikinci çizgi cok yakın .uzayan akntı
11. 7 ekim 36,2 ikinci çizgi çok yakn
12. 8 ekim 36,4 * ov dünden birz daha slik cok az akntı
13. 9 ekim 36,4
14. 10 ekim 36,6* ov daha slik
15. 11 ekim 36,5 ov daha slik .
16. 12 ekim 36,6* ov daha daha slik.
17. 13 ekim 36,6 ov slik
18. 14 ekim 36.8 15 dk geç uyndm .ov slik
19. 15 ekim 36,8* ov slik
20. 16 ekim 36,7 ov slik
21. 17 ekim 36,8*beyz yapşkan akıntı ov şekl bellı
22. 18 ekim 36,7 ov yapamadım
23. 19 ekim 36,7 kahve akıntı sancı batma bel baş agrısı ov birinciye cok yakın

Son düzenleme:

canım inşallah bebişin gelmiştir
23.günde neden ovülasyon testi yaptın

Son düzenleme:
kızlar hani gebelik varsa ovülasyon testide pozitif çıkıyormuş ya
bu konuda bilgisi olan varmı

Valla öbür topiğe bi bak istersen canım, ovulasyon testi topiğinde böyle hamile olduğunu öğrenen çok var. Anladığım kadarıyla LHyi ölçen bu testler BCHGyi de algılıyormuş, ya da BCHG ve LH birbirine benzer hormonlarmış. Örnekleri var yani. Ama biri de adete yaklaşırken salgılanan hormonlarında çift çigiye neden olduğunu söylemişti. Yani rivayet muhtelif. Ben artık Tuba373 gibi düşünüyorum. Adeti en az 3-5 gün geçmeden test yapınca insan boş yere umutlanıyor ve bazen tutmayacak hamilelikleri yakalayıp hayalkırıklığına uğruyor. Ondan beklemek en iyisi. Senin kaçıncı günün? Ateşin nasıl? İnşallah hamilesindir.

süper gidiyor tablon son 2 gün :hulya: sanki güzel haberler gelicek gibi :Saruboceq:

Off be maşallah, tablo gibi!!! İnşallah çok güzel gidiyor, böyle sabit kalsın. :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…