Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

amincnm amin

hadi canlar pazartesi topiği sallayın bakalım.... maşallah çifter çifter haberler geliyor..........
liste kabarık ancak böyle biter dimi ama.... allah herkesin gönlüne göre versin..
amin canımopuyorumnanaktan
evet canım 1 gün bile olsa geciksin istiyorum sonra düşünürüz testi
hayırlı haberlerle gel inş...

inşallah tatlım opuyorumnanaktan

hadi canlar pazartesi topiği sallayın bakalım.... maşallah çifter çifter haberler geliyor..........
liste kabarık ancak böyle biter dimi ama.... allah herkesin gönlüne göre versin..

Allah razı olsun canım... hepimzin gönlüne göre olsun inş.. hayırılsı...

anladım cnm hayırlısı dıyorumartık cunku yeterınce kac aydır psıkolojıkman kotu ettım bır sure ara verebılırım belkı olmazsa ama bılmıyorum ıçımden bı ses bu ay olucak gıbı dıyor

hayır canım bu ilk tablomm.hayırlısı artık bakalım

inş. gelmez canım sende pco varmıydı normalmi bu kadar uzun sürmesi....
ptesi senden de güzel haberler gelsin.. hadiii morale ihtiyacımız var...:lepi:

yok canım normal değil uzun sürmesiii.bakalım hayırlısı artık.Allahtan ümit kesilmez kırmızılar gelmedikçee

kaç günde bir oluyon canım..

canım hiç belli olmuyokiii..bazen gününde oluyorum bazen bikaç gün geçiyo bazende tam 1 ay geçiyoo.her geçen gündede hamile sanıyorum kendimi kafayı yiyecem artıkk.eğer bu ayda olmazsa dr gidip önce düzenli adet olmayı sağlıycammm.bakalım hayırlısı inşallah bu ay topik uğurlu gelirde hamiş olurum inşallahhhhhh:Saruboceq::Saruboceq:

kızlar benim çıkmam gerekiyo öpüyorum herkesiiiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

çiçekçim gırmıyo artık nete yada ben gormuyorum merak ettım nasıl oldu acaba

6. gün 8 ekim... 36.4
7. gün 9 ekim... 36.6
8. gün 10 ekim...36.5
9. gün 11 ekim...36.5
10. gün 12 ekim...36.2
11. gün 13 ekim...36.5 ovulasyon testi pozitifff
12. gün 14 ekim...36.5 pozitif
13. gün 15 ekim...36.5
14. gün 16 ekim...36.7
15. gün 17 ekim...36.7

günaydın kızlaaaaaaaaaaar....10 günüm kaldııı :))))))))))) bayyaaa var :hulya:

bekle sincapım bekleŞenizopuyorumnanaktan inşallah sonuc guzel olacak :Saruboceq:

super bir haberrrrrrr cok sevindim foreverımmmmmmmmmmmmmmmmmŞenizopuyorumnanaktanŞeniz hadi inşallah guzel haberlerle gel :Saruboceq::Saruboceq:

atesin cok guzel gidiyor mucummmmmmmmmmmmmmmmm :1hug:Şenizopuyorumnanaktan hadi inşallah bu sefer olacakkkkkkkkkkkkkkkk :Saruboceq: son 3 gun Şenizopuyorumnanaktan

bugünkü tablom..

1- 36.2
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5

minik tablon sans getirsin sana inşallah canım :Saruboceqpuyorumnanaktan

moralini bozma canımopuyorumnanaktan inşallah gelmez kırmızılar :Saruboceq::Saruboceq:

hadı bakalım bu ay heepımızın göbişlerinde bebişolucak inşallahhh

ya herkeslerın degelerı yuksek benımkı dusuk amaolmuyokı oylesenağlamabenneyaptımki

ya herkeslerın degelerı yuksek benımkı dusuk amaolmuyokı oylesenağlamabenneyaptımki

canım senin yumurtan çatlamadı mı ki acaba?? dr. 3 gün sonra demişti o zaman bi yükselme olması lazım çatladıktan sonra... anlamadım kii CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…