Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım senin yumurtan çatlamadı mı ki acaba?? dr. 3 gün sonra demişti o zaman bi yükselme olması lazım çatladıktan sonra... anlamadım kii CADIARZU

OVULASYONA 3 GUN VAR DEDI ISTEYUMURTAN BUYUR DEDI.YA BILMIYORUMKI mafoldumben

frover den haber yok mu arkadaşlar kan testine gidecekti
ben geldimmmm canım değerim122 çıktı ama doktor biraz düşük dedi çok sevinemedim yine.bu sefer annesine tutunur meleğim inşallah dua edin kızlar olur muopuyorumnanaktan

henuz gelmedı cnm merak ettım bende inşallah yaptırmıştır

ay kıyamam ben ya Allah razı olsun canım merak etmişsiniz beni.yazdığım gibi değerim 122 çıktı akşam da kendi doktoruma gidicem.sistit için.offf ya tam zamanında sistit oldum

Tebrikler forever, 122 çok iyi bir sonuç. ptesi tekrar test yaptığında 300'lerde olur :))) endişelenme bence :emir_bebek:

Tebrikler forever, 122 çok iyi bir sonuç. ptesi tekrar test yaptığında 300'lerde olur :))) endişelenme bence :emir_bebek:

saol canım darısı hepinize. işte insan bi tane kaybedince ister istemez endişeniyo.bu topik bana ugurlu geldi hihoyyytsize de gelir inşallah canım.

ben geldimmmm canım değerim122 çıktı ama doktor biraz düşük dedi çok sevinemedim yine.bu sefer annesine tutunur meleğim inşallah dua edin kızlar olur muopuyorumnanaktan

ay kıyamam ben ya Allah razı olsun canım merak etmişsiniz beni.yazdığım gibi değerim 122 çıktı akşam da kendi doktoruma gidicem.sistit için.offf ya tam zamanında sistit oldum

cnm benım cok sevındım hamıle olmana ayyy cok mutlu oldum darısı basına:teytey: :teytey: :teytey:

ben çıkıyorum canım iyi haftasonları hepinizeopuyorumnanaktanpazartesi gelirim artık kendınıze ıyı bakın görüşürüzzzopuyorumnanaktan

günaydın kızlarr
1. gün 36.4
2. gün 36.3
3. gün 36.1
4. gün 36.1
5. gün 35.9
6. gün 36.1
7. gün 36.3
8. gün 36.2
9. gün 36.4
10.gün36.0
11.gün36.2
12.gün36.3
13.gün36.3
14.gün36.5
15.gün36.5
16.gün36.5
17.gün36.5
18.gün36.6
19.gün36.7
20.gün36.6
21.gün36.7
22.gün36.8
23.gün36.6
24.gün36.8
25.gün36.7
26.gün36.7hihoyyyt

eyyyt be tablo koşuyor :sm_cool:birtanem son 2 gün mü şimdi hayırlısı diyelim hayırlısı olsun :sm_cool:

evet tatlım silikti ama 5 dakıka olmadan belirdi bu da beni biraz ümitlendirdi kan testi yaparsam sonucunu yazarım mutlaka senın adetlerin düzenlimi canım

canım benımde oyleydı sılıktı ama 5 dakıka ıçinde belirmişti hadi bakalım pazartesi test yap bakalım ne cıkacak ben ümitliyimdelikafadulden

19.eylül 7.gün------35.8
20.eylül 8.gün------35.8
21.eylül 9.gün------35.9
22.eylül 10.gün----36.1
23.eylül 11.gün----35.7
24.eylül 12.gün----36.1
25.eylül 13.gün----36.3
26.eylül 14.gün----35.8
27.eylül 15.gün----36.1
28.eylül 16.gün----35.8
29.eylül 17.gün----35.5
30.eylül 18.gün----36.1
01.ekim 19.gün----35.8
02.ekim 20.gün----36.2
03.ekim 21.gün----35.8
04.ekim 22.gün----36.0
05.ekim 23.gün----35.6
06.ekim 24.gün----35.9
07.ekim 25.gün----35.8
08.ekim 26.gün----36.1
09.ekim 27.gün----35.7 1 saat sonra ölçtüm
10.ekim 28.gün----35.9
11.ekim 29.gün----35.9
12.ekim 30.gün----36.3
13.ekim 31.gün----36.2
14.ekim 32.gün----35.9
15.ekim 33.gün----36.2
16.ekim 34.gün----36.5
17.ekim 35.gün----36.3

kızlar sizce düşmesi normalmii kafam karıştı.korkuyorum kırmızıların gelmesindennn:gitme:

canım cok düşmemiş ki zaten havalarda soğudu ondan da olabilir ya senin kide ümit verici yapmadın mı idrar testi filan baksana 35.gündesin canım hadi ama yap sende meraklandırma bizi tabi hazırsan zemuszemus

merhabalar kmse yok mu
forevercim hayırlısı olsun canım inş değerin katlanır. herşey yolunda gider inş da bizde burda bangır bangır ilan ederiz hamileliğini:KK66:
stres yapma tatlım

forever bu ay ben sana takiptesin demiştim değil mi ???valla içime sıra senin gibi gelmişti neden bilmiyorum gözüm tablonu hep arıyordu topikte :))) hayırlısı olsun umarım hersey düzgün gider

ben bugün doktora gittim ikinci teste gerek yok dedi kan testi için alttan baktı keseyi gördü ölçtü normal dedi dış gebelik yok yani ondan cok korkuyordum. ama tabi daha ne ihtimaller var değil mi bakalım şimdi korktuğum boş gebelik kaldı ama oda ancak 7 haftada belli olur dedi 21 günlük bir elma çekirdeğiymiş:))4.4 boyusu:))) şimdi elma yiyince çekirdeğini ayırıyom :)))önce hepsini yerdim:)))
bakalım umarım haftayada sorun çıkmaz .Aklıma kötüyü getirmemek en hayırlısı değil mi ???

herşeyin hayırlısı hepimiz için

tekrar tebrikler forever

forever bu ay ben sana takiptesin demiştim değil mi ???valla içime sıra senin gibi gelmişti neden bilmiyorum gözüm tablonu hep arıyordu topikte :))) hayırlısı olsun umarım hersey düzgün gider

ben bugün doktora gittim ikinci teste gerek yok dedi kan testi için alttan baktı keseyi gördü ölçtü normal dedi dış gebelik yok yani ondan cok korkuyordum. ama tabi daha ne ihtimaller var değil mi bakalım şimdi korktuğum boş gebelik kaldı ama oda ancak 7 haftada belli olur dedi 21 günlük bir elma çekirdeğiymiş:))4.4 boyusu:))) şimdi elma yiyince çekirdeğini ayırıyom :)))önce hepsini yerdim:)))
bakalım umarım haftayada sorun çıkmaz .Aklıma kötüyü getirmemek en hayırlısı değil mi ???

tekrar tebrikler forever

Tebrikler Asme!!! Tebrikler forever!!! Gül düşünün gülistan olun kızlar. Hep güzel şeyler düşünün ve biraz dinlenin valla. Sizi görünce hepimize şevk geliyoo :))) Rabbim inşallah kolay hamilelik, sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin. Bu topike de bizden haber almaya veya ikincilere gelin artık kaydirigubbakcemile3

tekrar tebrikler forever

CNM BENIM ASLANEGATIF BIŞIY DUSUNME .ARTK BEBEGIN SENINLE VE SENDEN COK SEY ALICAK ANNE KARNINDAYKEN COK SEY OGRENIYORMUŞ İNSAN.BI KITAPTA OKUMUŞTUM SENIN UZUNTUN STRESIN SEVINCIN HERSEYIN ONU ETKILIYORMUŞ.BIRDE BEBEGINDE OLMASINI ISTEMEDIGIN TAVIRLARI HARAEKERLERI KENDINDE BITIR.SEN ANNESIN ARTIK VE IÇINDE BUYUYEN BIR YAVRU VAR BUTUN HERSEY SENIN ELINDE.ONUN IYI OLMASIDA KOTU OLMASIDA.HERZAMAN IYI SEYLER DUSUN.KIZDIGINDA BIRININE SINIRLENDIGINDE YADA BIRI HAKKINDA KOTU DUSUNDUGUNDE AKLINA BEBEIŞIN GELSIN VE DERIN DERIN BURNUNDAN 3 DEFA NEFES AL VE NASIL RAHATLIYCAKSIN O ANDA RABBININ SANA VERDIGI NIMETINI DUSUN.CNM BENIM GERCEKTEN COK MUTLU OLDUM HAMIŞ OLMANA RABBIM BEBEGINI SANA SIMSIK BAGLAMIŞTIR INSALLAH :nazar: :nazar:I

canım cok düşmemiş ki zaten havalarda soğudu ondan da olabilir ya senin kide ümit verici yapmadın mı idrar testi filan baksana 35.gündesin canım hadi ama yap sende meraklandırma bizi tabi hazırsan zemuszemus

canım ya çok korkuyorum test yapmaktannn.pazaretsiye kadar olmazsam pazartesi yapıcamm.inşalllah güzel haberler verebilirim sizee...
canım benim meleğin sana bikere tutundu bırakırmı hiç annesinii herşey yolunda gidecek sen hiç merak etme güzel düşün güzel olsun öpüyorummmopuyorumnanaktan

tebrikler forevercimmmmm.......:teytey::teytey::teytey:
darısı bize olsun inşallahhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:öpüyorummmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X