Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım benim çok sağol Allah razı olsun. inşallah senide sağ salim kavuştursun :ecrin_bebek:

Çiçekcik tebrik ederim canım, hayırlı, uğurlu olsun, Allah sağlıkla kauştursun bebeğinize.

AMİNNNNNNNNNNNNNNN
ayy canım benimmm çok çok saoll kuşum yaaaa çok saollllllll
darısı sizlerin başına inşallahhhhh yaa inşallahhhh allahım hepimizin gönlüen göre versin inşllahhhhhhhh opuyorumnanaktan

atesim hala 37.1 ama simdi test yaptım tek cizgi malesef bu ates yöntemide olmadı

tatlım yaa du bakalım o testlerede güven olmaz bak ben günüm geçti 4 gün öyle yaptım silik çıktı bu sabah yaptım dünkünden dahada silik çıktı kan da ama gördük yani bunlara cidden güven olmuyorr bekle bakalım inşallah gelmez reglinnn

yok ya umut etmek istewmiyom hepten yıkılıyo insan olmadı bu ayda insallah adetim gecikmezde bari yumurtlamamda bir sorun yoktr adetm düzenli olsun onada razıyım

sizeeee sürprizimmmmmm varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

anaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm....hamişiiiiiim benim bee!!!!! biliodum ulleeeeeeeeynn biliodum hamiş olduğunu lülülülülülü lülülülülülü :teytey: :teytey: :teytey:
acayip sevindim yaaaa!sonunda yüzünü güldürdü Allah'ım! sağlıkla kucağın a almayı da nasip etsiin çiçççeeeemmm!! :dance: :dance:

canım benim çok sağol Allah razı olsun. inşallah senide sağ salim kavuştursun :ecrin_bebek:

AMİNNNN canım benimmm opuyorumnanaktan

Çiçekcik tebrik ederim canım, hayırlı, uğurlu olsun, Allah sağlıkla kauştursun bebeğinize.

çok saol canımm darısı sizleree inşallahhhhhhh allahım herbirnizi için dua edicem ediyorummm allahım hepinizin gönlüne göre versin inşallahhh opuyorumnanaktan

canımmm benimmmmmmmmmm kuşummmmm yaaaaaaaa AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNN

darısı sizleirn başınaaa artıkın yavaş yavaş değil hızlann üstlere taşınıcazz şekercimmmmm çekecem herbiriniziiiiiiiiiiiii opuyorumnanaktan

ehehe inşallah canım beniim..sen ayağını bizim topike de sürttün bak şimdi bu ayda biz patır patır gelecez peşindennn kaydirigubbakcemile3 :dance:

arkadaşlar merhaba...
yazmıştım daha önce... regl tarihim 17 ekim.
cumartesi 22. gün 36.4
23. gün 36.5
24. gün yani bugün 36.7
sizce de iyi değil mi

ayyy bu coşkunun arasına hemen sıkıştırayım ateş tablomuuu :)))))) belkim uğurlu gelirr zemuszemus arada ölçmedim,tembellik etttim :)
1. gün 3 ekim.... 36.5

6. gün 8 ekim... 36.4
7. gün 9 ekim... 36.6
8. gün 10 ekim...36.5
9. gün 11 ekim...36.5
10. gün 12 ekim...36.2 -saat 6da-

bugün neden düştü bu kadar tam çözemedimm..ama birazdan ovulasyon testi yapıcam bakalımm yumurtluyor muyum yoksam çok erken ölçtüm ondan mııııııı?

canım benim de hayatta sivilcelerim çıkmazdı bende de çktı hayret anlamadım

Merhaba, ben yeniyim ama günlerdir okuyorum öykülerinizi. Çiçekçik ben de tebrik ederim, insan geriye gidip okuyunca anlıyor bu anların kıymetini. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

Ben de gelecek ay denemeye başlayacağım. Tiroid problemim vardı, inşallah çözüldü. Haftaya doktorumdan onayı alır almaz işe koyulucaz :)

Bu arada herkes kafana takma dene diyor, ama ben çok planlıyım, takıntılıyım. Öyle rahatlayıp keyfime bakamam sanırım. O yüzden hem ovülasyon testleri aldım hem de ateş ölçmeye başladım. Son adetim 20 Eylüldü. Bu ay öylesine denedik ama tutmadı, zaten doktor da olur dememişti daha. Gelecek adetim 18 Ekim. Şu an ateşim istikrarlı bi biçimde düşüyor. ınşallah düşmeyeceği günler de gelir :)

8 Ekim 36.8
9 Ekim 36.6
10 Ekim 36.5
11 Ekim 36.6
12 Ekim 36.7 (bu anlamlı bir yükselme değil bence)

merhaba canım hosgeldin aramıza opuyorumnanaktan:1hug: atesin guzel gidiyor canım gununede az kalmıs inşallah seninde guzel haberini alırız :Saruboceq:

yumurtluyor olabilirsin sincapım Şenizopuyorumnanaktan sen testte pozitifi görmesen bile bu gunu bosgecirme bidenemopuyorumnanaktan

arkadaşlar merhaba...
yazmıştım daha önce... regl tarihim 17 ekim.
cumartesi 22. gün 36.4
23. gün 36.5
24. gün yani bugün 36.7
sizce de iyi değil mi

merhaba canım opuyorumnanaktanseninde atesin guzel gidiyor az kalmıs gunune inşallah sendende guzel haber alırız :Saruboceq::Saruboceq:

aramıza hoşgeldin canım.inşallah hep beraber görücez o güzel günleri.çiçeğin arkasından hepimiz hamiş olucaz ben inanıyorum.canım senin ateşin bi kaç günle belliolmaz.adet olursan (inşallah olmazsın) ondan sonra düzenli bir şekilde ölçüm yapıp yazarsan yorum yapmak daha güzel olur.hem vücut ısın nasıl onu görürüz mesala benim ısım çok düşük 35lerde biraz yükselse seviniyorum..öpüyorumm

yumurtluyor olabilirsin sincapım Şeniz opuyorumnanaktan sen testte pozitifi görmesen bile bu gunu bosgecirme bidenemopuyorumnanaktan

ayyy kuşum daha düün fikfikledimm :kedi: her gün bünye kaldırmaaaazzzz naniknanik teste de bi bakam da ondan sonraa karar verem fikfikee :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…