Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım çok tebrik ederim
Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin
herkes gibi bende kesin hamilesin diye düşünüyordum ki buda kesinleşince daha çok sevindim
artık dua et bizim için

canım benimmm çok çok saollll canım yaaaa
allahım inşallahh sizlerede yaşatısın bu duyguyuuuuuu inşallahhhh tatlım yaaaaaaaa
llahım hepinziin gönlüne göre versin inşallah dualarım hep sizinleeee canımm

1.gün 29 eylül 35.7 regl basladı
2.gün 30eylül 36.5 r
3.gün 01 ekim 36.2 r
4.gün 02 ekim 36.6 r
5.gün 03 ekim 36.1 r
6.gün 04 ekim 36.2 r
7.gün 05 ekim 36.5 *yarım saat gec
8.gün 06 ekim 36.0
9.gün 07 ekim 35.9*
10.gün 08 ekim 36.0*
11.gün 09 ekim 36.1
12.gün 10ekim 36.3
13.gün 11 ekim 35.9 15dak erken
14.gün 12ekim36.0 15dak erken doktor kontrolu 14mm yumurtam oluşmuş ovulasyona 3 gun kalmış.doktor gun asırıı ılışkı dedı

ÇİÇEGIM COK MUTLU OLDUM GÖZLERIM YASARDI HABERI ALINCA RABBIM SAGLICAKLA KUACGINA ALMAYI NASIP EDER INSALLAH DARISI BASIMIZA ARTIKIN

kusum benim üşenmedin yazdın Allah razı olsun :)))))))) inşallah en kısa zamanda dr un da onaylar ve artık 9 aylık maratona başlarsın kuzuuuuum :)

aay kuşum ne demekkk yaaa yazdım tabii diğer topiğe geyik kısmınada sana yazdığımı kopyaladım ordanda istek yaptılar dedim bebekime yazmıştım allahtannn kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

1.gün 29 eylül 35.7 regl basladı
2.gün 30eylül 36.5 r
3.gün 01 ekim 36.2 r
4.gün 02 ekim 36.6 r
5.gün 03 ekim 36.1 r
6.gün 04 ekim 36.2 r
7.gün 05 ekim 36.5 *yarım saat gec
8.gün 06 ekim 36.0
9.gün 07 ekim 35.9*
10.gün 08 ekim 36.0*
11.gün 09 ekim 36.1
12.gün 10ekim 36.3
13.gün 11 ekim 35.9 15dak erken
14.gün 12ekim36.0 15dak erken doktor kontrolu 14mm yumurtam oluşmuş ovulasyona 3 gun kalmış.doktor gun asırıı ılışkı dedı

ÇİÇEGIM COK MUTLU OLDUM GÖZLERIM YASARDI HABERI ALINCA RABBIM SAGLICAKLA KUACGINA ALMAYI NASIP EDER INSALLAH DARISI BASIMIZA ARTIKIN

canım benimm çok saolll canımmmmmmmmmmmmmmmmm
darısı senin başına inşallah canım yaaa fikfiklere devammm inşallahh kuşumm inşallahhh allahım sizlerinde gönlüne göre vericekkkk

aay kuşum ne demekkk yaaa yazdım tabii diğer topiğe geyik kısmınada sana yazdığımı kopyaladım ordanda istek yaptılar dedim bebekime yazmıştım allahtannn kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kuzum hatırladın mı ne desen bu hamilelik belirtisi ama seni gaza getirmicem diyordum :))))))))) o kadar mutluyum ki. hem de cuma konuştuklarımızdan hemen sonra senin haberini almak içimi bi hoş etti :))))))))))))))))

bu arada bebelerin yerine de yazmak lazım. tamam hepimiz öğrendik ama sen oranın uğuru olcan kısss gelsene :)

canım benimm çok saolll canımmmmmmmmmmmmmmmmm
darısı senin başına inşallah canım yaaa fikfiklere devammm inşallahh kuşumm inşallahhh allahım sizlerinde gönlüne göre vericekkkk

amin cnmamin inşallah hepımızı göbışlerı bebışle dolucak

kuzum hatırladın mı ne desen bu hamilelik belirtisi ama seni gaza getirmicem diyordum :))))))))) o kadar mutluyum ki. hem de cuma konuştuklarımızdan hemen sonra senin haberini almak içimi bi hoş etti :))))))))))))))))

ayy evet kuşumm yaaaaaa evett yaa valla sizlerde bana uğur getirdinizzzzzzzzzzzz kaydirigubbakcemile5

bu arada bebelerin yerine de yazmak lazım. tamam hepimiz öğrendik ama sen oranın uğuru olcan kısss gelsene :)
geldimmm kaydirigubbakcemile5

amin cnmamin inşallah hepımızı göbışlerı bebışle dolucak

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ahhh çiğdemim darısı bizlerin başınaaa inşalllah :)

bu arada tatlım sen birkaç gün arayla testi yaptırmaya devam et dr a gidene kadar. artıştan emin ol e mi kuzum :))))))))))

kursa gec kaldıımm..
o kadar sevincliyimki! anlatamam:))
bizim ugurumuz olduun çideem ablaaa:)

sizeeee sürprizimmmmmm varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

tebrikk ederim arkadaşımmm çok sevindiimmmmmmmm :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: rabbim bizede nasip eder inşallahhhh... :Saruboceq:

ahhh çiğdemim darısı bizlerin başınaaa inşalllah :)

bu arada tatlım sen birkaç gün arayla testi yaptırmaya devam et dr a gidene kadar. artıştan emin ol e mi kuzum :))))))))))

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNN canım benimmmm bir büyüğünüz olarak tabiii heheheheee artık sıryalan birer birerrr hamişlik yolu açıldı sanırım yaa şeytanın bacağınımı kırdık neee anlamadımkiii

test yaptırcamm cuma yada perşembee aynı yere hatta her lab. çünkü farklı oluyor yaa değerlerinin ifadelerii

kursa gec kaldıımm..
o kadar sevincliyimki! anlatamam:))
bizim ugurumuz olduun çideem ablaaa:)

çiğdem ablan kurban olsun sanaaaaaa delikafadulden
aay kuşum benimm allahım sizden razı olsun iyiki varsızınız yaaa yeminleenn şekercimm yaaa valla o kadar mutluyumki sizleri tanıdığım içinnn canım benimmm :1hug:

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNN canım benimmmm bir büyüğünüz olarak tabiii heheheheee artık sıryalan birer birerrr hamişlik yolu açıldı sanırım yaa şeytanın bacağınımı kırdık neee anlamadımkiii

test yaptırcamm cuma yada perşembee aynı yere hatta her lab. çünkü farklı oluyor yaa değerlerinin ifadelerii

çiğdem ablan kurban olsun sanaaaaaa delikafadulden
aay kuşum benimm allahım sizden razı olsun iyiki varsızınız yaaa yeminleenn şekercimm yaaa valla o kadar mutluyumki sizleri tanıdığım içinnn canım benimmm :1hug:

evet büyümüz sendin senden sonraki büyük de bendim. e o zaman benim de yolu tıkamayıp hemen hamile kalmam lazım de mi çiçeeeeem :)))))))))))))))

senin gibi pozitif bir kardeşimiz olduğu için biz de çok şanslıyız çünkü içimizi açın her zaman ve açmaya da devam edeceksin yeğenimizle birlikte canımın içiiiiiiii :nazar:

[
evet büyümüz sendin senden sonraki büyük de bendim. e o zaman benim de yolu tıkamayıp hemen hamile kalmam lazım de mi çiçeeeeem :)))))))))))))))

senin gibi pozitif bir kardeşimiz olduğu için biz de çok şanslıyız çünkü içimizi açın her zaman ve açmaya da devam edeceksin yeğenimizle birlikte canımın içiiiiiiii :nazar:

e o zaman en kuccugunuz benimmmm bana en son mu sıra geleecekkk!! naniknanik
iyiki varsınızz!!!!!!

çiçekçiğim hayırlı olsun canım yaaa.çok sevindim inan.sanki bana bi umut oldu. bu arada bende astım çıktı tedavi oluyorum. doktor bu iyileşmedikçe bebek yok dedi. ama ben hala iyileşemedim yaaaa. eğer düzelirsem gelecek ay aşılama yaptıracam kısmetse inşallah. ama sana çok sevindim yaaaaaaa.Allahım inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin. 8 ay sonra

inşallah kuşumm yaaa alemsinnn kaydirigubbakcemile3

[

e o zaman en kuccugunuz benimmmm bana en son mu sıra geleecekkk!! naniknanik
iyiki varsınızz!!!!!!
canım benimmm kaydirigubbakcemile5

çiçekçiğim hayırlı olsun canım yaaa.çok sevindim inan.sanki bana bi umut oldu. bu arada bende astım çıktı tedavi oluyorum. doktor bu iyileşmedikçe bebek yok dedi. ama ben hala iyileşemedim yaaaa. eğer düzelirsem gelecek ay aşılama yaptıracam kısmetse inşallah. ama sana çok sevindim yaaaaaaa.Allahım inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin. 8 ay sonra

çok çok saol canım benimmm yaa çok saol biliyorum bi topikte görmüştüm canım çok geçmiş olsun allahım inşallah sanada nasip etcek canım yaa inşallahhh tez zamanda canım herbirinizi için dualar edicem bu geceee opuyorumnanaktan

sizeeee sürprizimmmmmm varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

HAMıLEYıMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar:
CNMMM GÖZÜN AYDINNNN ALLAH HAYIRLISIYLA SONUNA GELMEK NASIP ETSıNNN ıNAN ÇOK SEVıNDıMMM BUGÜN SENıN BAYRAMIN OLSUN ALLAH NAZALARDAN KORUSUN:lepi::hooray:

Son düzenleme:
atesim hala 37.1 ama simdi test yaptım tek cizgi malesef bu ates yöntemide olmadı :KK43:

X