Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

cnm benım ıkıncı cızgıyı gordun demek .hemen yenısı alsaydınya testın ay ne gusel bı duygu ınsallah cıft cızgıyı gorursun cnm benım.olmadı kanda daha cabuk bellı oluyomuş kanına baktır aa ayyyyyy inşakllah halay cekerız kısss

:) inşallah gördüm ama kullanım tarihi geçmiş testin belki hatalıdır :) pazartesiyi bekliyeyim diyorum

bu arada kızlar ben ateşimi ara ara ölçüyorum ama 35 lerde geziyo:çok üzgünüm:
herhalde hamiş değilim uffff yaaaa bu ay da tutmadı demekmafoldumben

umarım canım ya bakalım pazartesi güzel haber vermeyi çok isterim :) ve de almayı :Saruboceq:

asmecigim hadi bakalim insallah hamilesindir :Saruboceq::Saruboceq:eger ilk kontrol cizgisi de ciktiysa testin calisyor anlamina gelir o zaman buyuk ihtimalle testin sonucu dogrudur.opuyorumnanaktan

cicegim tablon superrrrrrrrrrrrreger test yapmak istemiyorsan kendini hazir hissedene kadar yapma, gercekten test yapip o cizgiyi gorememek insani kahrediyor onun icin bekle kirmizilar gelecekse gelecek zaten yoksa bebisin gelecekkkkkkkkkopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan insallah guzel haberi verirsin canimopuyorumnanaktan

aayyy inşallahh kuzumm yaaa inşallahh
ama bu testlere güvenmiyorum ben pek sonradan üzülmeni istemem inşallah tekrarladığında aynı sonucu görürsün kuşum benim daha önce başıma geldi iki üç ay önce çifti gördüm kan tesine gittim hüsran ondan çok sevinemiyorum ama inşallah hamişsin canım ateşinde süper zatennnnnnnn delikafadulden

hahahaa kız belirtilerim regli olcağım yönünde sinyaller vermeye devam ediyor ondan zaten test mest yapmıyorum yapacamda güyyaa yarına belki eğer gelmezsee korkuyorum yaa dediğim gibi testlerede güvenmiyorum ya dün mesela belin kasığım koptu ağrıdan aynıı ama aynı regli olacağım zaman olduğu gibi hatta regliyken yaşadığım gibi ondan umutlu değilim kuşum zemuszemus

9 ekim 36.3 regl baslangici senağlama senağlama senağlama
canım yaaa üzüldüm tatlım
ama üzülmeyleim ne mutlu ki regli oluyorsun her regli yeni bir şansın başlangıcı canım regli olamayan arkadaşlarımızda var sonuçta her şerde bir hayır vardır canım yaa inşallah bu ay gelicek meleğinnn opuyorumnanaktan

canım benimm opuyorumnanaktan çok saoll güzel görünüyorda daha öncede güzel tablolara imza atmışlığım varr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sonu hüsran bu biraz uzadıı ama nezle falan oldum ya acaba ondanmı gecikti diyorum bilmiyorum umutlanmamaya çalışıyorum tatlım
aynen dediğin gibi test yapmaya şimdilik gerek yok ki elimde var test inatlan yapmıyorummm delikafadulden inşallah güzel hebrleri hep birlikte vericez canımmm opuyorumnanaktan

1 36,3
2 36,3
3 36,2
4 36,2
5 36,5
6 36,3
7 36,3 silik çizgi ovulasyon testinde
8 36,3 * silik çizgi ovulasyon testinde
9 36,3 silik çizgi ovulasyon testinde
10 36,3 * tek çizgi ovulasyon testinde
11 36,3 * tek çizgi ovulasyon testinde
12 36,3 koyu silik çizgi ovulasyon testinde
13 36,2 * koyu silik çizgi ovulasyon testinde
14 36,4 * silik çizgi ovulasyon testinde
15 36,8 * koyu silik çizgi ovulasyon testinde
16 36,6
17 36,8 *
18 36,7
19 36,7 * geç kalkmıştım
20 36,8
21 36,9 *
22 36,9
23 36,9
24 36,7
25 36,7
26 36,7
27 36,9
28 36,9

kızlar günaydınnnnnnn
valla ateş güzel görünüyorda dün akşam feci regli gelecek hatta regli olmuşum gibi sancılar çektim kasıkta belede vurmaya başladı hatta zırt pırt tuvalete gittim aha geldin diyee gelmedi bilmiyorumazıcık akıntı geldi hep oda incelmesem akıntıyıda anlamam yani
o sancılar olmasaydı biraz umutlu olabilirdim bakalım kısmet herşey tabi nezle olduğum için belki gecikti diyorum bilmiyorum bi kaç gündür daha iyiyim ama işte kondurmuyorum daha kendime bişey erken daha gecikmeli reglim gelebilir hala buna daha yakınım düşünce olarak
inatla test yapmıyorum yapmıycamda belki yarın hala gelmemiş olursa belkii

tatlım yaaa dur bakalım belkide olmazsın niye regli olucam diyorsunki regli belirtilerinmi başladıı

1.gün 29 eylül 35.7 regl basladı
2.gün 30eylül 36.5 r
3.gün 01 ekim 36.2 r
4.gün 02 ekim 36.6 r
5.gün 03 ekim 36.1 r
6.gün 04 ekim 36.2 r
7.gün 05 ekim 36.5 *yarım saat gec
8.gün 06 ekim 36.0
9.gün 07 ekim 35.9*
10.gün 08 ekim 36.0*
11.gün 09 ekim 36.1
12.gün 10ekim 36.3

gunyadın kızlarrrr nasılsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…