Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet seyyalcim daha tablonu değerlendirmek için erken canım sen reglin bittiyse düzenli fikfik olayına gir tatlımmmm :))))))))))))

saol kuşum benim işte bende öyle diyorum erken daha yani zaten yumurtlamanın üstünden 13 gün geçti çıkmazda yani varsa hamişlik el mahkum anlarız demii yoksada kırmızılar gelicektir elbet aceleye gerek yok kuşum anladığınızı biliyorum zaten
regli olacak gibim hissetmesem bende çok ama çok umutlanabilirim ama iştee hayırlısı kuşum benimmm opuyorumnanaktan

günaydın kızlarrr
yaaw bugün bnm 20. günüm ateşim 36.7 den 36.4 e düştü (

günaydın kızlarrr
yaaw bugün bnm 20. günüm ateşim 36.7 den 36.4 e düştü (

günaydın canım belkim yerleşmedendir kuzum belkide ikinci kez yumurtlıuyorsun tatlım daha erken çünkü sen fikfiklere devam et canımm inşallah meleğin gelicekkk inşallah tatlımm opuyorumnanaktan

selaaam.bir uğrayıp merhaba diyeyim dedim.bu topikte bende ateşimi sorunlarımı paylaşmıştım.oldu olmadı derken oldu.şükür rabbime.dğuma az kaldı.birkaç hafta sonra alıcam kucağma inş.
dilerim rabbim sizlerede bunu tez vakitte nasip eder.yüzünüzü güldürsün rabbim.herşey gönlünüzce olsun.sevgiler...
opuyorumnanaktana.s.

günaydın canım belkim yerleşmedendir kuzum belkide ikinci kez yumurtlıuyorsun tatlım daha erken çünkü sen fikfiklere devam et canımm inşallah meleğin gelicekkk inşallah tatlımm opuyorumnanaktan

amin amin amin inş inş inş:Saruboceq::Saruboceq:

aayy canım benimm allahım sağlıcaklan kucağına almayı nasip etsin tatlım maşallahhh
aminnn inşallh bizlerede nasip eder canım benim opuyorumnanaktan

tablom gıbı kafamda cok karısık :uhm:

1. 27 eylül Regl başlangıç 36,4 ilacı brktm
2. 28 eylül 36,4
3. 29 eylül 36,3-36,4
4. 30 eylül 36,3
5. 1 ekim (Erkn saat )36,1-36,4
6. 2 ekim Erken 36,2-36,3* regl bitiş
7. 3 ekim Erken 36,0-36,2 mide bulnt.
8. 4 ekim 36,2 * uzayan yapişkan akıntı
9. 5 ekim 36,3 10’gıbı hafif mide bulntısı ov Silik ama 2 czgı sekil belli
10. 6 ekim ılk 36,3* sonrları 36,5 kıprdmdn.Ve mide bulantıs hafif ov ikinci Çizgi cok yakın .uzayan akntı
11. 7 ekim 36,2 kasıklrımda şişlik ve hafif Batma 2.çizgi çok yakn
12. 8 ekim 36,4 * ov dünden birz daha slik
13. 9 ekim ılk ölçümüm 36,4 ve 2.3.4.5.6.7.8.kez ölçümlerimde 36,6

maşallah Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin.kolay bir doğum geçirirsin inşallah bizleerede dua edın olurmuopuyorumnanaktan

canım 11.gun yımırtlamış 12.gun de yımırtan çatlamış sankımm yaa

dün uzman tvde bi videoda izledim de sanırım bizim mide bulantılarımız psikolojik çünkü bhcg hormonu yaparmış mide bulantısını eğer idrar testinde çıkacak kadar miktarda değilse mide bulantısı hissedilmezmiş.

valla canım kafanın karışıklılığı tablona yansımışş şu tablonu sadece ateş değerleirni yaz ve ilk ölçtüğün ateşi yazz ççözemiyorummmmmmmmmmm müüüüüüüüüüüüüü bu kadar stres yapmaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kızıcam bakk yaa klava: kuşum sen fikfik yap ilk ateş ölçümlerini yaz gerisi allahaa havaleee cümlemizin yaaa

tatlım 20.gün düşmesi yerleşmeden olabilir ya da yumurtalardan biri geç büyümüş de olabilir o çatlayacaktır

tatlım 20.gün düşmesi yerleşmeden olabilir ya da yumurtalardan biri geç büyümüş de olabilir o çatlayacaktır

diyosunuzz
ayyy yarabbim inş yerleşmeyse bebişim gelcek mi yaniii :Saruboceq:
yada bi yumuoşum daha olcak?? her halukarda iyiye işaret öyle mi naniknanik

diyosunuzz
ayyy yarabbim inş yerleşmeyse bebişim gelcek mi yaniii :Saruboceq:
yada bi yumuoşum daha olcak?? her halukarda iyiye işaret öyle mi naniknanik

tatlım biz burda hep iyi düşünmek istediğimiz için boyle konusuyoruz tahmın sadece bizimkiler bekleyip görecez sen yıne de fikfiklere devam ett canım

çiçeğim canım arkadaşım. galiba bu ay oldu canım yaaa. inşallah. testi bugün yapma bence pazara kadar gelmezse (inşallah gelmez) cumartesi ya da pazar yap. garanti olsun canım yaaaa.

aayy canım benimm allahım sağlıcaklan kucağına almayı nasip etsin tatlım maşallahhh
aminnn inşallh bizlerede nasip eder canım benim opuyorumnanaktan

amin canım sağol.inşalllah canım.hepinize dua ediyorum.

maşallah Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin.kolay bir doğum geçirirsin inşallah bizleerede dua edın olurmuopuyorumnanaktan

hiç etmezmiyim.tanımasamda.her fırsatta rabbime evlat sahibi olmak isteyen herkese nasip et bu güzel duyguyu diyorum.arada gelir bakarım hamiş olan varmı diye.
ben ilkini kalbi durunca kürtajla aldırmak zorunda kaldım.sonra 3ay ara verdik mecburen.çalışmalar başaldıktan 4ay sonrada gebe kaldım.ama bu kez yumurta takibi yaptırdım.doktrun dediği günlerde çalıştık ve hamiş kaldımbide bol bol çörek otlu tarçınlı bal yedim.

çiçeğim canım arkadaşım. galiba bu ay oldu canım yaaa. inşallah. testi bugün yapma bence pazara kadar gelmezse (inşallah gelmez) cumartesi ya da pazar yap. garanti olsun canım yaaaa.

saol bidenemmm bende öyle diyorum gelmezse zaten iyi beklemekte fayda var aklıma gelmiyor zaten test yapmakk yoruldum zati yapa yapa kaydirigubbakcemile3 herşeyin hakkımızda hayırlısı bu heyecan bile süperrr hepinize ayrı ayrı teşkür ediyorumm iyiki varsınızz bunu birlikte yaşamkta güzel sonu kırmızylada bitseeeee opuyorumnanaktan

günaydın çiçeğimmmmm ateş süper maşallah ama test için bence acele etme...
sen en iyisini bilirsin... ama sıra sende unutmaaaaa kaydirigubbakcemile5

canım benim günaydınnn
ateş güzel gidiyor evet tatlım maşallahh da inşallah böyle devam ederi evet test için acele etmiyorum kuşumm etmiycemde mazallah gelirler boşuna havaya girmimmmm kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…