Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

valla ne diyelim bilmiyom ki bende beklıyom senın gibi ama beklemekte pek zor en güzel çiçem yorum yapar şimdi :)))

moralinin bozmak istemem ama tatlım kuruluk adet belirtisi derler bi yumoş dönemin de akıntı olurmuş adet yaklaşınca kururmuş eğer yumoş döllenmiş hamiş kalmışsan akıntılar devam edermiş.
ama tabi belirtiler bünyeye göre değişiyor inş seninki hem kuru hem hamiş olsun :)

vücut sıcaklığı da düşmesi sorun değil canım yüksekken 1-2 derece düşebilir önemli olan bu ölçtüğün dönem boyunca gördüğün en düşük değerin altına düşmemesi. yani senin en düşük sıcaklığın 36.0 olsun en yüksek 36.8 olsun mesela 36.8 ken 36.5 düşmesi sorun diil yeterki 35.9 olmasın diye biliyorum ben.

merhaba canım şimdi ne desem yalan anlamadım valla durumunu ama hemen umutsuzluğa kapılma canım çünkü arada düşüp yine yükselmiş geç yumurtlama olmuş olabilir tekrardan ikinci kez yumurtlamış olabilirsin yani ayrıca yerleşme olduğu zamanda ateş düşebiliyormuş canım ama zamanla görücez nedir ne değildir
inşallah meleğin seninledir tatlım yaa inşallahhh herşeyin hakkımızda hayırlısı tatlımm opuyorumnanaktan

bazı bayanlar kuru kuru hamiş kalıyor kızlarr illa akıntı olacak diyede bişey yokkkk

mesela ben geçen ay son güne kadar hiç kurumadım ama hamiş değildim yani belli olmuyor, bünyeye göre değişiyor..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ins ins ins hem kuru hem hamis olanlardan olurum onada raziyim canim,,,ayrica ates konusuna aciklik getirdiign icin cok tesekkur ederim moralim yerlerde surunuyodu biraz duzeldi canim saolasin,,, ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

cicekcik

merhaba canım şimdi ne desem yalan anlamadım valla durumunu ama hemen umutsuzluğa kapılma canım çünkü arada düşüp yine yükselmiş geç yumurtlama olmuş olabilir tekrardan ikinci kez yumurtlamış olabilirsin yani ayrıca yerleşme olduğu zamanda ateş düşebiliyormuş canım ama zamanla görücez nedir ne değildir
inşallah meleğin seninledir tatlım yaa inşallahhh herşeyin hakkımızda hayırlısı tatlımm
-----______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________-_-
bilmiyorumki acaba gec mi yumurtladim gecmi tuttu neden dustu butun sorularin net cvbi 2 gun sonra netlik kazanir heralde diye dusunuyorum ya kirmizi kart yer otururum yada gunum gecti der dellenmeye devam ederim sırnaşık şey ins ins ins ucunden biridirde bebisim benimledir bu kadar calismayada olmuyosa artik gece gunduz fikfiklenmek lazim diye dusunmeye baslicam :roflol: dedigin giibi ins melegim benimledir canim yaa yorumlariniz icin cok tesekkur ederim,,,bide ben adet olmadan bikac gun once sanki adet olmusum gibi kokusunu alirdim simdi oyle biseyde yok sanirsam bende hamilelik psikolojisine girdim rabbim sonumuzu hayiretsin,,, --------------------------------------------------------------------------------------

bazı bayanlar kuru kuru hamiş kalıyor kızlarr illa akıntı olacak diyede bişey yokkkk ________________________________________________________________________________________________________________________________________________

bak buda icime biraz su serpti canim allah razi olsun umut dunyasi napalim krmiziyi yiceksek bile en azindan su son 2 gunde umitli yasayalim demi ama ___________________________________________________________________________________________________________________________________________-_____________________________ --------------------------------------------------------------------------------
pelly1 mesela ben geçen ay son güne kadar hiç kurumadım ama hamiş değildim yani belli olmuyor, bünyeye göre değişiyor..

cok saol canim demekki dediginiz gibi bunyeden bunyeye degisiyo hakkimizda hayirlisi bekleyip gorucez ----------------------------------------------------------------------------------------

Asme valla ne diyelim bilmiyom ki bende beklıyom senın gibi ama beklemekte pek zor en güzel çiçem yorum yapar şimdi :)))

evet asmecim yinede saol cvbin icin dedigin gibi beklemekde pek zor geliyo ama biz beklesek de beklemesek de gunler geciyo su 2 gun de gecerse artik napicamiza karar vericez yine tablomu tutucaz bebeigimizin haberinimi alicaz belli olucak bakalim hayirlisi,,,,

Son düzenleme:
senin yumoş dönemin başlamış bence fikfiklerreeeeee tam gazzzz vericenn şekerimm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sagol canım ya bılmyrm sımdı akıntı yok durdu 2 gün oldu yapişkan selde kafam cok karsık yaaa:uhm:kafamçokkarıştı

slm kızlar nasılsınız hamile haberi varmı ben ateş ölçmüyorum bir süredir reglde olmadım bide bi haftadır yapışkan uzayan akıntım var geçen test yaptım negatif ayın 1ine kadar olmazsam kan testi yaptırırım artık ona göre söktürücü alırım

36.5 den basladım 37.1 e kadar cıktı bakalım 5 gün kaldı insallah düsmezzz

moral verdiğin için sağol canım

ayyy yarin sabah yine olcucem bakalim ins dusuk cikmaz yine,,,bugun 36.4 cikmisti yarin yukselir de benimde umutlarim yukselir ins ins ins,,,

1.GÜN 29 EYLÜL 35.7 regl basladı
2.GÜN 30EYLÜL 36.5 R
3.GÜN 01 EKİM 36.2 R
4.GÜN 02 EKİM 36.6 R
5.GÜN 03 EKİM 36.1 R
6.GÜN 04 EKİM 36.2 R
7.GÜN 05 EKİM 36.5yarım saat gec
8.GÜN 06 EKİM 36.0*
9.GÜN 07 EKİM 35.9
10.GÜN 08 EKİM 36.0

gunaydın kıslar nasılsınızzz

2 ekim - haydi bakalım en baştan tekrar :))) hayırlısı olsun
1. Gün--------------36,3
2. Gün--------------36,3
3. Gün--------------36,5 (2 saat geç)
4. Gün--------------36,1
5. Gün--------------36,3
6. Gün--------------36,2 regl bitti
7. Gün--------------36,0

günaydın kızlar opuyorumnanaktan

1.gün – 13 eylül – 36.3 (adet günü)
2.gün – 14 eylül – 36.3
3.gün – 15 eylül – 36.3
4.gün – 16 eylül – 36.3
5.gün – 17 eylül – 36.2 (adet bitti)
6.gün – 18 eylül – 36.3 ***
7.gün – 19 eylül – 36.3
8.gün – 20 eylül – 36.4
9.gün – 21 eylül – 36.4 (ovl ikinci cizgi silik )
10.gün – 22 eylül – 36.1*** (ovl bir öncekinden daha silik)
11.gün – 23 eylül – 36.3 (ovl cok silik)
12.gün – 24 eylül – 36.3 (ovl cok silik)
13.gün – 25 eylül – 36.3 (ovl hala silik)
14.gün –26 eylül –36.3 (ovl silik)
15.gün– 27 eylül –36.3
15.gün– 27 eylül –36.3*** (ovl silik)
16.gün– 28 eylül –36.4 (ovl silik)
17.gün– 29 eylül –36.2*** (ovl silik)
18.gün– 30 eylül– 36.4 (ovl silik)
19.gün– 01 ekim– 36.3 (ovl silik)
20.gün– 02 ekim– 36.1 (ovl silik)
21.gün– 03 ekim –36.4*** (ovl silik)
22.gün– 04 ekim– 36.5
23.gün– 05 ekim– 36.4
24.gün– 06 ekim– 36.5
25.gün– 07 ekim– 36.4
26.gün– 08 ekim– 36.3

iyice sapıttı benim tablom kızlar kaydirigubbakcemile3 kırmızıların gelecegi seviyeye düstü walla hicbirsey anlamadım ben bu tablodankafamçokkarıştı acaba kırmızılar kapıdamı CADIARZU yoksa daha yenimi yumurtlicam :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…