Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1.GÜN 29 EYLÜL 35.7 regl basladı
2.GÜN 30EYLÜL 36.5 R
3.GÜN 01 EKİM 36.2 R
4.GÜN 02 EKİM 36.6 R
5.GÜN 03 EKİM 36.1 R
6.GÜN 04 EKİM 36.2 R
7.GÜN 05 EKİM 36.5yarım saat gec
8.GÜN 06 EKİM 36.0*
9.GÜN 07 EKİM 35.9

2 ekim - haydi bakalım en baştan tekrar :))) hayırlısı olsun
1. Gün--------------36,3
2. Gün--------------36,3
3. Gün--------------36,5 (2 saat geç)
4. Gün--------------36,1
5. Gün--------------36,3
6. Gün--------------36,2 regl bitti

gunaydın mıllet geçmiş olsun çiçemmmmm a.s.nasılsınn şimdi ya merak ettik bizde burda.salgın var buaralar kızlar. dıkkat edın.bugun benım ates hala 36.5 ya.fikfikleri de bıraktık bı kac gundur. kociş nobetçiydi daha kendıne gelemedı. akşam erkenden uyuyo.kaydirigubbakcemile3
1. gün 36.4
2. gün 36.3
3. gün 36.1
4. gün 36.1
5. gün 35.9
6. gün 36.1*
7. gün 36.3
8. gün 36.2*
9. gün 36.4*
10.gün36.0*
11.gün36.2
12.gün36.3*
13.gün36.3*
14.gün36.5
15.gün36.5
16.gün36.5

gunaydın opuyorumnanaktanhayırlısı olsun canım hepımız hep sıl bastann yapıyoruz her ay kaydirigubbakcemile3

oo ooh hayırlı olur inşallah bu tablo ateşin düşmüş bugünü de değerlendir bence şekerim fikfiklerle çünkü yarın bir gün çıkışa geçebilir ateş o zamanda geç kalınmış olurr fikfik fikfikkk zemuszemus daha tam anlamıyla ne zaman yumurtladığınla ilgili yorum yapmak için erken şekercim opuyorumnanaktan

ooohh hayden açılışı yapın şekerimmm inşallah son tablon olucakk opuyorumnanaktan

ooh ohhh artıkın yükseliştee şekerim inşallah bu ay gelicek bebennnn iyi fikfiklerlen değerlendirme yapmışınız gerisi artıkın allaha kalmışş

günaydın kızlar

1.gün36,2R
2.gün36,4R
3.gün36,4R
4.gün36,4R
5.gün36,5 Rklomen başladım
6.gün36,6 R bitti
KIZLAR OVULASYON TESTı ıÇıN NAKADAR BEKLEMELıYıM SıZCE DAHA ERKEN Mı? SICAKLIGIMIN ÖNCE DÜŞMESı Mı GEREKLı????????

tatlım kaç günde bir regli oluyorsun ona göre başlamanda fayda var ben mesela 26 27 günde bir regli oluyorum bu ay ilk defa ovulasyon testi ytaptım 7.gün başladım erken yumurtlama ihitmaline karşın 13. 14. gün oldu yumurtlama ama içimde şüphe kalmasın diye yani senin periyoduna göre başlarsan yii olur

CNM BENİM 30-31 GÜN ARASI OLUYOR O ZAMAN akannehir BİRAZDAHA BEKLEMELİYİM SANIRIM NE DERSİN 15-16 GÜNDE BAŞLASAM GEÇMİ OLUR

CNM BENİM 30-31 GÜN ARASI OLUYOR O ZAMAN akannehir BİRAZDAHA BEKLEMELİYİM SANIRIM NE DERSİN 15-16 GÜNDE BAŞLASAM GEÇMİ OLUR

bence tatlım 12. günde başla nolur nolmaz vardır fazla testin bişey kaybetmezsin sonuçta doktorlar hep 10. 12.16. gün fikfik öneriyorlar yaa o bakımdan
çift çizigiyi görene kadan gün aşırı fikfik yapın görünce çift çizigiyi o gün ve ertesi günü mutlak suretlen fikfikkkk kaydirigubbakcemile3

SAOL CNM SEN NASIL OLDUN BUGÜN BİRAZ DAHA İİ SANIRIM AMAN KENDİNE DİKKAT ET:ecrin_bebek:

iiyim tatlım daha iyiceyim bugünn arada öksürük tıksırık oluyor ama iyiyim bünyem sağlam allahtan bi gün sürdü ilaç içmeden hemencecik toparladım bol meyve yememden dolayı sanırsam canım

canım çok geçmiş olsun umudunu hiçbir zaman yitirme ben inanıyorumki hastalığına şifa olacak ilaçın seninle meleğin seninle öpüyorum canımmopuyorumnanaktan

canım inşallah bu son tablon olur inşallah hayırlı bir melek verir Rabbim sana vede hepimize çok öpüyorumopuyorumnanaktan

1.gün 36.1
2.gün 36.1
3.gün 36.2
4.gün 36.2
5.gün 36.1*** klomene başladım yumurta akıntısı ve sancısı oldu
6.gün 36.4 normal saatten 45dk sonra ölçtüm uyanamadım
sizce 5.gün yumurtlama olmuş mudur

canım çok geçmiş olsun umudunu hiçbir zaman yitirme ben inanıyorumki hastalığına şifa olacak ilaçın seninle meleğin seninle öpüyorum canımmopuyorumnanaktan

ayyy canım benimmmmmmmmmmm iyi dileklerin için çok saol tatlım benimmm opuyorumnanaktan
hayırlısı tatlım görücez bakalım ben alıştım gerçi ama belli olmuyor bu işler bakalımm

günaydın canım valla bu işler belli olmuyor olada bilir olmayadabilir bu regliden dolayı iniş çıkış olabilir ben iki ay öncemi ne doktora gittiğimde reglimin 7.günüydü kontrole gitmiştim myomlar ne alemde diye 18,5mm yumurtan olmuş demişti bugün yarın ilişki demişti banaa şok olmuştum bu yüzden her şey mümkün olabilir tatlım yaa hayırlısı sonuçta fifkfik olmuş inşallah hayırlısı tatlımm bundana sonraki günler daha çok belli eder canım

çiçeğim hiçbelli olmuyor ben evet oldum diyordum ateşim hafif düşüyordu kesin geliyor d,yordum ama adet günüm bir gün geçince baktım ateşim fırladı 36.9 kabim nasıl çarpmıştı anlatamam adet gününe kadar sallanır ateşin endişelenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…