Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Nacizane tavsiyem günü saati cok kafana takmaman.. rahat olman gün aşırı ilişkiye girmen ve bu süre içinde kendini farklı seylerle mesgul et kitap oku gez toz.. alışveriş yap ne seni mutlu ediyorsa kafanı dagıtıyorsa onu yap.. çalışıyorsan işine ver kendini evde isen temizliğe ben öyl yapıyorum :)

Cok gencsin güzel arkadasım o kadar cok vaktin varki.. 23 yaş cok guzel bir yaş hayatının tadını cıkar....

Nacizane tavsiyem günü saati cok kafana takmaman.. rahat olman gün aşırı ilişkiye girmen ve bu süre içinde kendini farklı seylerle mesgul et kitap oku gez toz.. alışveriş yap ne seni mutlu ediyorsa kafanı dagıtıyorsa onu yap.. çalışıyorsan işine ver kendini evde isen temizliğe ben öyl yapıyorum :)

Cok gencsin güzel arkadasım o kadar cok vaktin varki.. 23 yaş cok guzel bir yaş hayatının tadını cıkar....

canım bunları bana mı yazdın .eğer benim için yazıysan çok teşekkür ederim ama zaten benim yaptığım da ve buradaki arkadaşlara tavsiyemde bu.ama bn sadece yumurlama gününü kaçırmak istemiyorum o kadar.teşekkür ederim yazdıkların için

canım bunları bana mı yazdın .eğer benim için yazıysan çok teşekkür ederim ama zaten benim yaptığım da ve buradaki arkadaşlara tavsiyemde bu.ama bn sadece yumurlama gününü kaçırmak istemiyorum o kadar.teşekkür ederim yazdıkların için

Tatlım cok iyi yapıyorsun.. ben ilk calışmalara başladıgımda bu hatayı yaptım cok ustune düstüm bir yıldır ugrasıyorum.. sonucta halen hamile degilim ama artık cok daha rahatım kendimi yıpratmıyorum... ustune dustukce olmuyor..

Tatlım cok iyi yapıyorsun.. ben ilk calışmalara başladıgımda bu hatayı yaptım cok ustune düstüm bir yıldır ugrasıyorum.. sonucta halen hamile degilim ama artık cok daha rahatım kendimi yıpratmıyorum... ustune dustukce olmuyor..

eşim varikosel amelyatı olmuştu belki yazılarımı okumuşsundur.içim rahatladı.sorunun ne olduğunu öğrendik.dr amelyattan sonra 6 ay verdi ama ben 1 yılı bulur diyordum.hiç hemen hamile kalacağımı sanmıyordum ama ne oldu eşimin 5.ayında hemen hamile kalmışım ama tabi benim hatam yüzümden bebeğimi düşürdüm daha tutunamadan düştü bebeğim.ama yine içim rahat hemde şimdi daha iyiyim sonuçta bebek sahibi olacağımızı biliyorum allahın izniyle tabi.ve çalımalara devam...

kizlar ban ayardim edin bi sorum var bende isi felan kafaya takmayacagim diyorum ama elimde degil benim normal isim genelde hep 36.6 yada 36.7 cikardi bugünse adet 36.4 sizce adetmi olacagim benim adet tarihim normalde hic sasmazdi ama iki aydir düzensit olmaya basladim ama adetim her zamanki tarihinden erken gelmeye baslamisti bu ay ne zaman olacagimida bilmiyorum sizce bu isi degerleri normalmikafamçokkarıştı

kan tahlili yaptırdımm bir saate kadar alacgım çokheyecanlı ve gerginimmm

İstridyem mrb canım.. kızınızın adı zehra beren olacakmış öyle görünüyo. çok güzel. sağlıkla ve adıyla yaşasın inşallah.. beren ismini çok severim o yüzdende nickim beren:) oğlum var adı berke.. nasip olurda hamile kalırsam ve kızım olursa adını beren koyucam. kısmet artık :)

ADET KANAMASI OLACAĞI ZAMAN YADA IMPLANTASYON YANİ RAHİME YERLEŞME ESNASINDA ATEŞ DÜŞÜYOR... ADET GÜNÜNMÜ YOKSA ?

yok canim adet günümde degil yani bende adet olacagimi tam bilmiyorum ama ben 31 günde bir adet olurdum ama 27 güne düstü ama 27 günde bir olsamda 4 günüm var bende bisey anlamadim bu arada sen ne yaptin seninn nyazilarinida takip ediyorum:uhm:

kizlar ban ayardim edin bi sorum var bende isi felan kafaya takmayacagim diyorum ama elimde degil benim normal isim genelde hep 36.6 yada 36.7 cikardi bugünse adet 36.4 sizce adetmi olacagim benim adet tarihim normalde hic sasmazdi ama iki aydir düzensit olmaya basladim ama adetim her zamanki tarihinden erken gelmeye baslamisti bu ay ne zaman olacagimida bilmiyorum sizce bu isi degerleri normalmikafamçokkarıştı

Evet canım adet günün yakınsa ne yazık ki adet olacaksın. eğer peryodunun tam ortasında ise yumurtlama gerçekleşiyor.

Kizlar Hamileymişim önce Idrar Testi Yaptim Inanamadim Kan Testi Yaptirdim O Da Pozitif.yardimlariniz Için Tşk Ler.darisi Isteyen Dileyen Heeerkesin Başina

Ya kızlar bu ay çok umutluydum, hiiiç stres yapmadım, sıcaklık değerlerim çok iyi gidiyordu ama olmadı yine işte, regl oldum :çok üzgünüm:. Öffff ya inanın çok bunaldım eskiler ne kolay hamile kalırmış yaaa, ne yapacağız yaaaa :çok üzgünüm::1no2:

Kizlar Hamileymişim önce Idrar Testi Yaptim Inanamadim Kan Testi Yaptirdim O Da Pozitif.yardimlariniz Için Tşk Ler.darisi Isteyen Dileyen Heeerkesin Başina

Ne mutlu sana inşallah sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirir, bebeğini sağlıkla kucağına alırsın canım, tebrikler

X