Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ayy süper şekercimmm inşallahhh tutmuştur kızz maşallah maşallahhh

çiçeğim sağol hayatım bidenem, inşallah dadlım öyledir, dün korktum zati biraz düştüydü ateş eyvah dedim gene başlıyorum kızarmaya... çünkü geçen ay benim çok saçma bir siklus olduydu da korktum bu ay yine öyle olmasın diye daha çoook erken biliyom gari de ne yapayım ben de bekliyom işte kendi kendime opuyorumnanaktan laelaelaelaelae kafamçokkarıştı

amiiin canım :Saruboceq: hepimizin son tablosu olur inşallahhhhh :Saruboceq:

AMİNNNNN canım benimm aminnnnnnn opuyorumnanaktan

ay canım benim ya çok stres yapıyoruz ondan şaşırıyor bünyee o kadar düşünme bak ateşin çok güzel gidiyor hakkımızda hayırlısı şekerim daha napalım fikfirdiyoruz ölçüyoruz biçiyoruzz ee yaniiiii gelsinler demi amaaaa opuyorumnanaktan

merhaba kızlar
yumurtlama elirtilerim başladı
sizce hergünmü gün aşırımı ilişkiye girmek gerkiyor
özellikle hamilelerden cevap bekliyorum teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrr

he vallah çiçeeeeeem gelcekseler gelsinler gayri

Anacım anlatsana şu belirtilerini bi zahmet a.s.
gözü kör olası yumurtam kayıp benim kaç aydır :sm_confused:
ben belirti falan hiç hissetmiyom da :roflol:
merhaba kızlar

kızım bulacaz bu ay o yıımırtayı sen hic kafanı yormazemuszemus ovulsayon testlerin geldimi senin ?

slm kızlar nasılsınız benimde misafirim var hazırlık yapıyorum bugün yine felaket yağmur yağdı ALLAH zorda kalanların yardımcısı olsun çiçekçim evliliğim ilk yıllarında doktor bişeyin yok falan dedi gelgit yorulunca 2006yılında tüpbebek için özel hastanede tedavi oldum sonra 1sene sonra tekrar denedim ondan sonra gitmedim doktora gçenlerde k.doğum doktoruna gittim oda zayıfla öyle başlayalım y.takibine dedi ben stres yaptıkça veremiyorum 14kilo kadar verdim dahada veremedim bide d.kontrol hapı veriyo onuda arada alıyorum regl için mecburen böyle işte canımcım bigün belki bende başardım derim yani inşaallah ve sizlerde benimkadar beklemezsiniz inşaallah kittycim inşaallah bu bekleyişli tablolar bebekle noktalanır hatun sultan geçen ay doktor kontrolunde 1yumurtam vardı ve ateşim bu ayki tablomdan yüksekti genelde yani yumurtam büyümemiş olabilir yine:sinifsinif:fisfisfis

Yok kittycan gelmedi büyük ihtimalle p.tesi salı gelir :bbo:
inş. bu ay yakalıcam
Ama kittyy beliyosun benim soldan değil sağdan yumurtlamam lazım
solda tüpüm yok :1no2:

inşallahhhhhhhhhhhhh :Saruboceq::Saruboceq: merhaba canım opuyorumnanaktan kolay gelsin sana opuyorumnanaktan bende bu ay berbat durumdayım bildigin gibi canım kaydirigubbakcemile3

Yok kittycan gelmedi büyük ihtimalle p.tesi salı gelir :bbo:
inş. bu ay yakalıcam
Ama kittyy beliyosun benim soldan değil sağdan yumurtlamam lazım
solda tüpüm yok :1no2:

yumurtlatacam ben seni bu ay sag taraftan sen hic meraketme cosmosum :roflol::roflol:

canım ben kendi belirtilerimi söyleyeyim herkeste aynı olurmu bilmiyorum
reglim bittikten sonra bir dönem 5 6 gün hiç akıntım olmuyor
daha sonra şeffat koyu olmayan ıslak (hatta altıma kaçırmış gibi oluyorum bazen:)
bir akıntım oluyor bununla birlikte kasığımda ağrı göğüslerimde şişlik ve hassasiyet oluyot
böylece bende yumurtladığımı anlıyorum
inşallah sana yardımcı olabilmişimdir

slm kızlar napıyonuz kitty sen beni teslli ederken senin tablonda uzun olmaya başladı benimki pkodan seninki inşallah bebektendir bende bi iki defa baş dönmesi bide kasık ağrısı var biraz okadar umutlanmaka istemiyorum ama işte iştesi var

merhaba kızlar

ooh ohhh fikfik kokulu günlerrr bence şekerim yumurtlama zamanı hergün yapın ben öyle yapıyorum hoş daha tuttuğunu görmedik amaa sen ben değilsinn kaydirigubbakcemile3

he vallah çiçeeeeeem gelcekseler gelsinler gayri

he yaaa bak saat kaç oldu halaaaa gelmedii namıssızlarrr kaydirigubbakcemile3

canım benim anladım allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah tez zamandaa gelir bebişindee doktorlarla bir daha uğraşmak zorunda kalmazsınn canım inşallahhh :Saruboceq:

inşallah şekercim inşallahhhhhhhhh seninledir meleğinnnnn :Saruboceq:

Günaydın Kızlar opuyorumnanaktan

1.gün - 4 ağustos - 36.5 (adet günü )
2.gün - 5 ağustos - 36.5
3.gün - 6 ağustos - 36.5
4.gün - 7 ağustos - 36.3
5.gün - 8 ağustos - 36.4 (adet bitti)
6.gün - 9 ağustos - 36.3 ***
7.gün - 10 ağustos - 36.1
8.gün - 11 ağustos - 36.3 ***
9.gün - 12 ağustos - 36.4
10.gün - 13 ağustos - 36.3 ***
11.gün - 14 ağustos - 36.2
12.gün - 15 ağustos - 36.0 ***
13.gün - 16 ağustos - 36.3
14.gün - 17 ağustos - 36.3***
15.gün - 18 ağustos - 36.4
16.gün - 19 ağustos - 36.4 ***
17.gün - 20 ağustos - 36.4 ***
18.gün - 21 ağustos - 36.2
19.gün - 22 ağustos - 36.2
20.gün - 23 ağustos - 36.1 ***
21.gün - 24 ağustos - 36.2
22.gün - 25 ağustos - 36.3 ***
23.gün - 26 ağustos - 36.3
24.gün - 27 ağustos - 36.3 ***
25.gün - 28 ağustos - 36.3
26.gün - 29 ağustos - 36.3
27.gün - 30 ağustos - 36.3 ***
28.gün - 31 ağustos - 36.4
29.gün - 1 eylül------- 36.3
30.gün - 2 eylül------- 36.2 ***
31.gün - 3 eylül--------36.4
32.gün - 4 eylül -------36.4 - hihoyyyt KIRMIZILAR GİDECEK hihoyyytBEBİŞİM GELECEK :hooray: :ecrin_bebek:
33.gün - 5 eylül--------36.4
34.gün - 6 eylül--------36.5
35.gün - 7 eylül-------36.5
36.gün - 8 eylül-------36.5
37.gün - 9 eylül-------36.4
38.gün - 10 eylül-------36.4
39.gün - 11 eylül-------36.4
40.gün - 12 eylül-------36,2
41.gün - 13 eylül-------36.3 (adet oldum )

sonunda kırmızılar geldiler kızlar üzülmedim desem yalan olur üzüldüm ama sevinen tarafım daha fazla cunku bebek yoktu testlerde cıkmıyordu haftadır adet sıkıntısı ve agrılarını yasıyordum bıkmıstım walla atesim deseniz oda berbattı zaten kaydirigubbakcemile3 neyse gelecek aya kaldı umutlarımız opuyorumnanaktan

günaydın tatlım yaaa geldilermi sonundaaa oof bende çok üzüldümm :sinifsinif:
inşallah bu ayy olur tatlım yaaa bizim senlen çektiğimiz nedir yaa bebemmmmm akannehir

al sana benim ateş tabloşum benim ateşte yerlere düştü muhtemelen gün içinde gelirrrrrrrr :sinifsinif:

16 36,5
17 36,6
18 36,6
19 36,8
20 36,7
21 36,9
22 36,7
23 36,7
24 36,7
25 36,7
26 36,6
27 36,3 gıcıkkk değerrrr seni hiç sevmiyorum :mymeka:

merhaba canım opuyorumnanaktan benim gecikme gec yumurtlamadan oldu canım inşallah seninki bebiştendir canım :Saruboceq::Saruboceq:

olmuyorda olmuyor cicegim yaw veletler gelmek istemiyorlar anladılar ikimizinde catlak oldugunu :roflol::roflol: aslında ates ölcumu icin her ne kadar dogru sonuc vermiyor deniyorsada ben hep dogru sonuc aldım canım ya bak gec yumurtladım onu anladım sabahta atesimi 36.3 görünce anladım geleceklerini cunku 36.3 oldugu zaman ya o gun yada sonraki gun mutlaka geliyor bas belası kırmızılar :roflol::roflol:

inşallah senin kırmızılar gelmez canım :Saruboceq::Saruboceq:

aman canım yaaa benim de gelicekelrdir bu ateşe bebemi gelirmişşş hahahaaaa
benim regli belirtilerim önceki aylara göre çok belirgin değil muhtemelen spor yapmaya başladım ya ondan çok hissetmiyorum gibime geliyor canım yoksa gelirler geliceklermiş gibi hissetmiyorum ama gelirlerr heyheyler zaten gelmişş banaaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 onlarda gelse tam olucakkk

inşallah gelmez cicegim :Saruboceq::Saruboceq: o degilde böyle olunca toplu yumrutlamayı kacırdım ben ona üzülüyorum kızlarla aynı zmanda yumurtlayıp aynı zmnada sonucu bekliyorduk şimdi uzadı benimki neyse hayırlısı olsun ya birde olamasaydım ne olacaktı opuyorumnanaktan

canım yaaa bu ay yumurtlaman bi acayipti zaten çok geçmiş olsun çok üzüldüm ama dediğim gibi öteki aya ovulasyon testiyle de gümbür gümbür geleceksin inşallahhh canım benim. üzülme nolur. yazcaksın böle ahanda işte bugün yumurtladım ve oldu diye. doktorda seni tebrik edicek ne kadar bilinçli anne adayı helal olsun diye.. üzülme lütfen, kırmızılar gidecek, yeğenimiz gelecek..:hooray::hooray::lepi::hooray:

çiçeeem benim yerleşmede de ateş düşüyor felan dicem ama sen bunların hiçbirine şartlama kendini bitanem. ümitsiz olunca güzel haber müjde gibi oluyor, umutlu olunca da kırmızılar hayal kırıklığı..
iyi olcak herşey kızlar iyi, dua edin bol bol..
opuyorumnanaktan:1hug::1hug:kaydirigubbakcemile5

canım benimmm merak etme ben bekliyorummmmm gelmezse kendi bilir gelirsede kendi bilir hoş belirti melirti yok gelicek gibi ama belli olmaz bende ayda yılda bi dan denene gelme özelliği var reglim yani nadiren de olsa olabilir ya birde spor yapmaya başladım ya ondan farklılıklar olabilir tatlım hayırlısı şekercim benimm opuyorumnanaktan

slm kızlar ben geldim ama kimse yok çok özledim sizleri opuyorumnanaktan
merhaba canımm hoşgeldinnnnn opuyorumnanaktan nasılsın tatlım yolladınmı misafirleriniiii kız gittilerse ben gelemmmm kaydirigubbakcemile2
koşu bandında koşuyonmu ben yapıyom şekercim 40 dakkayı deviremdim ama dahaaa kaydirigubbakcemile3 sıkıntı basıyor yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…