Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1.gün ....36.6 -------------------------------------ölçemedim
2.gün ....36.5-------------------------------------- ölçemedim
3.gün ....36.5-------------------------------------- 36.3
4.gün ....36.2-------------------------------------- 36.3
5.gün ....ölçemedim ------------------------- 36.2
6.gün ....ölçemedim ---------------------------36.5 (1 saat rotarlı)
7.gün ....ölçemedim ------------ ---------------36.4
8.gün ....36.4 ---------------------------------------36.4
9.gün ....36.2 ---------------------------------------36.5
10.gün...36.4 -------------------------------------- 36.3
11.gün ...36.4 --------------------------------------36.3
12.gün ...36.3---------------------------------------36.5 (geç ölçtüm) X
13.gün ...36.3-------------------------------------- 36.3 X
14.gün ...36.3 --------------------------------------36.2 X
15.gün ...36.2 --------------------------------------37.8 (hastayım)
16.gün ...36.3 --------------------------------------36.9 (hastayım) - çatlama günü
17.gün ...36.3 --------------------------------------36.7 (hastayım)
18.gün ...36.4 --------------------------------------36.6 (iyi oldum gibi) X
19.gün ...36.4 --------------------------------------36.4 (iyileştim)
20.gün:...36.5 --------------------------------------36.8
21.gün....36.5 --------------------------------------36.7 x
22.gün... 36.7 --------------------------------------36.4 (üşümüştüm)
23.gün ...36.6 --------------------------------------36.7
24.gün ...36.7 ------------------------------------- 36.7

bu ay hiç umudum yok. malum tam çatlama gününü boş geçirmek zorunda kaldık :eek: olmayacağını düşündüğüm için mi bilmem ama hiç belirti de hissetmiyorum bu ay.geçen ay tümünü hissetmiştim oysa.nasılsa yoktur diyor ya beynim , normalde reglme 10 gün kala sızlamaya başlıyan göğüslerimin bu ay dünya umurunda değil :1no2:

tatlım tablon çok güzxel öyle umutsuz olma iki gün öncesinden fikfik yapmışınız eğer o gün çatladıysa ve spermler 48 saattten fazla yaşıyabiliyor bebiişimmm hakkımızda hayırlısı olsun canım yaa opuyorumnanaktan

bende koşu bandı ve bisikletle yapıyorum spor evimin bir odasını spor odası yaptım. benim bu ay reglide gecikince spor şart oldu. düzenli spor yaptığım dönemlerde 28 günde olurken bıraktığımda 32 günde olurdum. şimdi 40 lara vurdu yani spor şart benim için bacım başka yolu yok. istesen birbirimizi takip edelim hem destek oluruz böylece. opuyorumnanaktan

çok ilginç geldi bana aaaa valla şaşırdım.spor gerçekten de regl zamanını etkiliyo mu.. ama tehlikesi yok mu kızlar ya bebiş olduğunu anlamadan zorlarsanız vücudunuzu.koşu bandı , masaj kemeri , sırt kasları için oturularak kullanılan ağırlık aletinden var bendede ama toplayıp kaldırdım bir köşeye bebeğe karar verince.acaba yanlış mı yaptım :uhm:

tatlım tablon çok güzxel öyle umutsuz olma iki gün öncesinden fikfik yapmışınız eğer o gün çatladıysa ve spermler 48 saattten fazla yaşıyabiliyor bebiişimmm hakkımızda hayırlısı olsun canım yaa opuyorumnanaktan

inşallah canım ama hiç bi belirti olmadan da gebelik olur mu bilmem.canavar gibiyim yav tık yok vücutta.enerjiğim de ..
:sm_cool:

çok ilginç geldi bana aaaa valla şaşırdım.spor gerçekten de regl zamanını etkiliyo mu.. ama tehlikesi yok mu kızlar ya bebiş olduğunu anlamadan zorlarsanız vücudunuzu.koşu bandı , masaj kemeri , sırt kasları için oturularak kullanılan ağırlık aletinden var bendede ama toplayıp kaldırdım bir köşeye bebeğe karar verince.acaba yanlış mı yaptım :uhm:

canım benim spor yapmak iyi bişeyki hamişlik içinde iyi çok falza tabi zorlamamak lazım ama zaten bizler profesyonel değilizki ne kadar zorluycazz ama mesaj kemeri sakıncalı olabilir ben aldığım koşu bandında mesaj kemeri olmayandan seçerek aldım titrettiği için sakıncalı olabilir şekercim ama spor yapmak hamile kalmak açısından da iyi hamileleik süresindede iyi doğumu kolaylaştırıyor falan gebelik daha rahat geçiyormuş hoş daha hamiş kalmadık amaa kaydirigubbakcemile3

inşallah canım ama hiç bi belirti olmadan da gebelik olur mu bilmem.canavar gibiyim yav tık yok vücutta.enerjiğim de ..
:sm_cool:

tatlımmm TİFF dede belirti yoktuuu unutmaaaaaaaaaaaaaaaaaa hep belirti olcek diye bi kaide yok canım benimm sen metin ol ki tiffciğimin ateşi regliden bi gün önce düştü bile yani ateşe çok güvenmee hakkımızda hayırlısı olsun canım benimm opuyorumnanaktan

Günaydın Kızlar opuyorumnanaktan

1.gün - 4 ağustos - 36.5 (adet günü )
2.gün - 5 ağustos - 36.5
3.gün - 6 ağustos - 36.5
4.gün - 7 ağustos - 36.3
5.gün - 8 ağustos - 36.4 (adet bitti)
6.gün - 9 ağustos - 36.3 ***
7.gün - 10 ağustos - 36.1
8.gün - 11 ağustos - 36.3 ***
9.gün - 12 ağustos - 36.4
10.gün - 13 ağustos - 36.3 ***
11.gün - 14 ağustos - 36.2
12.gün - 15 ağustos - 36.0 ***
13.gün - 16 ağustos - 36.3
14.gün - 17 ağustos - 36.3***
15.gün - 18 ağustos - 36.4
16.gün - 19 ağustos - 36.4 ***
17.gün - 20 ağustos - 36.4 ***
18.gün - 21 ağustos - 36.2
19.gün - 22 ağustos - 36.2
20.gün - 23 ağustos - 36.1 ***
21.gün - 24 ağustos - 36.2
22.gün - 25 ağustos - 36.3 ***
23.gün - 26 ağustos - 36.3
24.gün - 27 ağustos - 36.3 ***
25.gün - 28 ağustos - 36.3
26.gün - 29 ağustos - 36.3
27.gün - 30 ağustos - 36.3 ***
28.gün - 31 ağustos - 36.4
29.gün- - 1 eylül------- 36.3
30.gün- - 2 eylül------- 36.2
31.gün -- 3 eylül--------36.4
32.gün - 4 eylül - hihoyyyt KIRMIZILAR GİDECEK hihoyyytBEBİŞİM GELECEK :hooray: :emir_bebek::ecrin_bebek:

ne kadar sakin bi tablon var.minicik artışlar minicik düşüşler.takip etmesi zordur herhalde hep böyle mi? ama yükselme var sonuçta , inşallah doludur göbüşün :Saruboceq:

ne güzel bir haber... allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. hep böyle iyi gider inş. sende bebiş te rahat bir dönem geçirirsiniz... Şeniz
Allah razi olsun canim insAllah... malesef rahat bir donem geçiremiyorum çok stresliyim:1no2: turkiyemden iyi haberler gelmiyor , abicigim hastanede yatiyor durumu kritik.... Allah yardimcisi olsun insAllah hem abicigimin hemde butun hastalrimizin.. iste bu yuzden uzgun ve stresliyim insAllah bebegime bisey olmaz elimde degil...senağlamasenağlama

tatlımmm TİFF dede belirti yoktuuu unutmaaaaaaaaaaaaaaaaaa hep belirti olcek diye bi kaide yok canım benimm sen metin ol ki tiffciğimin ateşi regliden bi gün önce düştü bile yani ateşe çok güvenmee hakkımızda hayırlısı olsun canım benimm opuyorumnanaktan

açıklamaların için teşekküler.aslında gidip bi kan testi yaptırsam öğrenebilirim artık ama bıktım o negatif testlere 38 tl vermekten , çok pahalı akannehir keşke ssk burada bi işe yarasa

Allah razi olsun canim insAllah... malesef rahat bir donem geçiremiyorum çok stresliyim:1no2: turkiyemden iyi haberler gelmiyor , abicigim hastanede yatiyor durumu kritik.... Allah yardimcisi olsun insAllah hem abicigimin hemde butun hastalrimizin.. iste bu yuzden uzgun ve stresliyim insAllah bebegime bisey olmaz elimde degil...senağlamasenağlama

ayy canım çok geçmiş olsun abinin neyi var

açıklamaların için teşekküler.aslında gidip bi kan testi yaptırsam öğrenebilirim artık ama bıktım o negatif testlere 38 tl vermekten , çok pahalı akannehir keşke ssk burada bi işe yarasa

bekle biraz daha tatlım yaa sakin ol bende bıktım kan testine para vermekten artık bekliycem bendee

allah acil şifalar versin :Saruboceq:

arkadaşlar ben de kırmızıları azzz önce gördüüüm..önümüzdeki aya kısmet artıkk kaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun canım... inş. bir an önce iyileşir abin.. allah yardımcısı olsun..

ATEŞLİ HAMİŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
burcumucizeiihtisam...01.05.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
:nazar: arsivist......................26.07.09
:nazar: zeynebimsilam..........17.08.09
:nazar: gülay.30....................31.08.09 :CüvCüv: :nazar:

:nazar:TIFF...........................31.08.09 :CüvCüv: :nazar: :hooray: turkbayragi

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi

:nazar:ayrederya.......3/eylül
:nazar:kittycat..........4/eylül
:nazar: fstone............5/eylül
:nazar:brc1769..........6/eylül
:nazar: hatunsultan...6/eylül
:nazar: kamyas.........7/eylül
:nazar: renkly...........9/eylül
:nazar:çiçekçik........12/eylül
:nazar: dalia............13/eylül
:nazar: ozlemimben .14-16/eylül
:nazar: gulcangulcan..15/eylül
:nazar: aslica.............15/eylül
:nazar: esemos..........20/eylül
:nazar: fersoy............26/eylül
:nazar: sincap_............/eylül
:nazar:scuba
:nazar: S&U
:nazar:NevYas
:nazar:aymes
:nazar: hcgl_emilya
:nazar: melony
:nazar: Ebse
:nazar: zehra.tuğba
:nazar: osmaniye
:nazar: tuanam0225.....22/ağustos :uhm
:nazar: alparslan..........29/ağustos :uhm:

slm kızlar nasılsınız sincap inşaallah önümüzdeki ay kavuşursun bebeğine zeynebim sılam inşaallah abin biran önce iyileşir canım ayre derya bende sabitlendim kaldım listede ne yukarı ne aşağı malum pko olunca böyle oluyo ne hamile oluyom nede regl oluyo:çok üzgünüm:

canım. üzüldüm kısmet değilmiş ne yapalım.. elimizden geleni yapıyoruz.. gerisi allaha kalmış...

ben üzülmedim ya..nedense bu aydan daha çok ümitliyim..dediğin gibi biz elimizden ne geliyorsa yapıyoruz.Allah ne zaman vericeğini bilir.

slm kızlar nasılsınız sincap inşaallah önümüzdeki ay kavuşursun bebeğine zeynebim sılam inşaallah abin biran önce iyileşir canım ayre derya bende sabitlendim kaldım listede ne yukarı ne aşağı malum pko olunca böyle oluyo ne hamile oluyom nede regl oluyo:çok üzgünüm:

inşallah canım sağol..

X