Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım benim 0,1 lik düşüş önemli değilki 0,2 de olabilir 0,3 lük düşüşte olabilir normal yani sıkma canını ateş tablon gayet güzel tatlımmmm opuyorumnanaktan inşallah 9 ay böyle giderrrrr :Saruboceq:

inşallah öyle olur canım sanada çok geçmiş olsun umarım daha iyisindir:Saruboceq:

iyiyim canım yaa saol
bi anda iyiyim bi anda fıldı fıldır dönüyor başım bi anda çatlıyor ağrıdan resmen kafayı üşütmüşüm gerçek anlamında sanırsam :))))))))))

iyiyim canım yaa saol
bi anda iyiyim bi anda fıldı fıldır dönüyor başım bi anda çatlıyor ağrıdan resmen kafayı üşütmüşüm gerçek anlamında sanırsam :))))))))))

geçmiş olsuun çiçekkçiiik opuyorumnanaktan kendine iyi bak bu ara bacıımm sağlıklı olman gerekk yerimseniben

canım devam etmediğine göre büyük ihtimal adet değil. hadi bakalım birkaç gün sonra güzel haberler getir bize olurmu opuyorumnanaktan

canım, şu benim kahverengi lekelenme birkaç damla daha geldi, iyice meraklandım, karnım da ağrıyor, benim adetim zaten 17 ağustosta bitmişti, bugün ayın 27 si on gün sonra tekrar regl değildir umarım, ama böyle hani akıntı gibi, normal regl damlası gibi de değil, çok korkuyorum scubacım lütfen olmasın ya, normal reglime daha 15 gün var benim...

canım, şu benim kahverengi lekelenme birkaç damla daha geldi, iyice meraklandım, karnım da ağrıyor, benim adetim zaten 17 ağustosta bitmişti, bugün ayın 27 si on gün sonra tekrar regl değildir umarım, ama böyle hani akıntı gibi, normal regl damlası gibi de değil, çok korkuyorum scubacım lütfen olmasın ya, normal reglime daha 15 gün var benim...

tatlım yaa senin ateş tablon nasıdı bak unuttum senin yumurtlaman ne zamandı bak bu yumurtlamandan dolayı oluşan lekelenme olabilir daha öncede yazmıştım çünkü reglinin 10. günündesin sanırım öyle dimi bazı bayanlarda yumurtlama zamanı lekelneme oluyor canım

hayatım ateş tablon gayet güzel bazı bayanlarda yumurtlama zamanı lekelenme görülebilirmiş benim ara kanamam olduğunda geçen ay ve önceki ay tam yumurtlama zamanıydı bu konuda çok araştırma yaptım yani lekelenme normal sakın fikfikleri kaçırmayın bugün mutlak suretlennn fikfikkkkkkkkkkkkkk
ama şayet yumurtlama erken olduysaa yerleşme lekelenmeside olabilir bacım 8.9. günlerde de yumurtlama olmuş olabilir o zaman şu zamandaki lekelenme yerleşmede olabilir canım ovulasyon testini yapmaya geç başlamışsın sanırım bu yumurtlama olayı enteresan ben reglim 7. günü gitmiştim geçen ay doktora yumurtam olmuştu ve çatlamak üzere demişti doktor yani hiç belli olmaz tatlım hakkında hayırlısı inşallah güzel allahım hepimizin gönlüne göre verir canım opuyorumnanaktan

çiçekçikcim, gündüz içime su serptiydin bitanem, ama bu lekeler akşam saati birkaç damla daha oldu, yerleşme kanaması ya da yumurtlama kanaması miktarının tam olarak ne yoğunlukta olduğunu biliyor musun, ben çözemedim bu işi, 17 ağustosta adetim bitti, bugün ayın 27 si on günde bir adet olmam ki ben, 6 eylül falan beklemediğim reglim... bu durumda nasıl fikfiklere devam edeceğim ben....

çiçekçikcim, gündüz içime su serptiydin bitanem, ama bu lekeler akşam saati birkaç damla daha oldu, yerleşme kanaması ya da yumurtlama kanaması miktarının tam olarak ne yoğunlukta olduğunu biliyor musun, ben çözemedim bu işi, 17 ağustosta adetim bitti, bugün ayın 27 si on günde bir adet olmam ki ben, 6 eylül falan beklemediğim reglim... bu durumda nasıl fikfiklere devam edeceğim ben....

pardon canım yanlış yere yazmışım ben ya,, senin gündüz yazdığın mesajın altına gitmiş yazdığım, açarsan diye en sona tekrar yazıyorum

11 ağustos 1. gün adetim başladı ölçemedim çünkü beklemiyordum ki,
12 ağustos 2. gün 36.6
13 ağustos 3. gün 36.2
14 ağustos 4. gün 36.6
15 ağustos 5. gün 36.7
16 ağustos 6. gün 37.0 REGLıM BıTTı
17 ağustos 7. gün 36.7 *****
18 ağustos 8. gün 36.7
19 ağustos 9. gün 36.8
20 ağustos 10.gün 36.9
21 ağustos 11.gün 37.1 Tek çizgi
22 ağustos 12.gün 37.1 Tek çizgi
23 ağustos 13.gün 37.1 *****
24 ağustos 14.gün 37.1 Tek çizgi *****
25 ağustos 15.gün 37.0 Tek çizgi *****
26 ağustos 16.gün 37.0 Tek çizgi akşam bir damla kahve leke vardı
27 ağustos 17. gün 36.9 bugün akşam saatlerinde birkaç damla daha oldu akıntı gibi kahve lekelerden
canım reglim ağustosun 16 sında bitmişti, bugün adetimin 17 günü benim

inşallah değil canım bu kadar uzun sürmezdi sökülmesi. acaba yumurtlamadan dolayımı bu lekelenme. kötü birşey olduğunu sanmıyorum ama yarın geçmezse bir dr a git yinede için rahatlasın diye. korkma canım hepimizde olabilir böyle şeyler.

canım benim şimdi hatırladım ben senin tablonuda yerleşme olma olasılığı var çünkü şu anda 17. gündesin ve bana göre 9. gün yumurtlamışın şşimdi yerleşme olması muhtemel tatlım canını sıkmaa sakin ol kan testi yaptırabilirsin içinin rahatlaması için sen bilirsin varsa kanda çıkar çünkü inşallah hamişsindir canımm opuyorumnanaktan

karnım bacaklarım sızlamaya başladı benim regli geliyor galiba :çok üzgünüm:

yaa canım benimmmmm üzülmeee yaaa hayırlısı tatlım yaaa ooff çok sinir bi durum bu yaa allahım bize sabır verrrrrrr :sinifsinif:

canım benim şimdi hatırladım ben senin tablonuda yerleşme olma olasılığı var çünkü şu anda 17. gündesin ve bana göre 9. gün yumurtlamışın şşimdi yerleşme olması muhtemel tatlım canını sıkmaa sakin ol kan testi yaptırabilirsin içinin rahatlaması için sen bilirsin varsa kanda çıkar çünkü inşallah hamişsindir canımm opuyorumnanaktan

yaa canım benimmmmm üzülmeee yaaa hayırlısı tatlım yaaa ooff çok sinir bi durum bu yaa allahım bize sabır verrrrrrr :sinifsinif:

sağol canım şimdi dk başı wc ye giderim geldimi diye. gelmeden ağrım olmazdı ama tabii böyle dinlemiyordum kendimi.
canım bide şey aklıma takıldı ben regli olmadan önce vücudum su toplar tartıda 2 kg fazla gelirdim. regli günüm geçeli çok oldu ne şişlik var vücudumda nede tartıda fazla kg. hatta farkında olmadan zayıflamışım.

bulurum seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bulurummmmmmmmm kocişi yatırdınnnnn tabii ak sen alemlereeeeeeeeeeee

günaydın kızlaaaaaaaaaar. hadi bakalım günü bitenler az kalanlar nirdesiniz. kızlaaar sanırım bu ay hep beraber yaşanacak herşey.ınşallah çok güzel şeyler olur yaaaaaaaaaa.

günaydın kızlaaaaaaaaaar. hadi bakalım günü bitenler az kalanlar nirdesiniz. kızlaaar sanırım bu ay hep beraber yaşanacak herşey.İnşallah çok güzel şeyler olur yaaaaaaaaaa.

günaydın canım inşallah hep beraber sevinicez opuyorumnanaktan

Günaydın Kızlar opuyorumnanaktan

1.gün - 4 ağustos - 36.5 (adet günü )
2.gün - 5 ağustos - 36.5
3.gün - 6 ağustos - 36.5
4.gün - 7 ağustos - 36.3
5.gün - 8 ağustos - 36.4 (adet bitti)
6.gün - 9 ağustos - 36.3 ***
7.gün - 10 ağustos - 36.1
8.gün - 11 ağustos - 36.3 ***
9.gün - 12 ağustos - 36.4
10.gün - 13 ağustos - 36.3 ***
11.gün - 14 ağustos - 36.2
12.gün - 15 ağustos - 36.0 ***
13.gün - 16 ağustos - 36.3
14.gün - 17 ağustos - 36.3***
15.gün - 18 ağustos - 36.4
16.gün - 19 ağustos - 36.4 ***
17.gün - 20 ağustos - 36.4 ***
18.gün - 21 ağustos - 36.2
19.gün - 22 ağustos - 36.2
20.gün - 23 ağustos - 36.1 ***
21.gün - 24 ağustos - 36.2
22.gün - 25 ağustos - 36.3 ***
23.gün - 26 ağustos - 36.3
24.gün - 27 ağustos - 36.3 ***
25.gün - 28 ağustos - 36.3
26.gün - 29 ağustos -
27.gün - 30 ağustos -
28.gün - 31 ağustos -
29.gün - 1 eylül -
30.gün - 2 eylül -
31.gün - 3 eylül -
32.gün - 4 eylül - hihoyyyt KIRMIZILAR GıDECEK hihoyyytBEBıŞıM GELECEK :hooray: :emir_bebek::ecrin_bebek:
yaw ne oldu anlamdım benim tabloma yumrutlamadım galiba yumurtladıysam bile ateşim cok dusuk

X