Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

mantar olsa kaşıntı da yapması gerekmez mi? hamilelik kısmını bilemiyorum pek umudum yok :umursamaz: ayy bilemiyorum daha yeni oldu böyle bişey.. belki de 1-2 güne kadar regl olucak olabilirim o yüzden de olabilir. CADIARZU

ben de mantar kaşıntı yapmaz mı diye sormuştum bazen o şekilde de olabiliyormuş dedi ama emin olamıyor ki insan. inşallah bebiştir ben geldim anne diyordur canım kaydirigubbakcemile3

kızlar ben bişey sorucam size bu konuda bilgim yok: az önce evde dolaşırken bi akıntı hissettim adet oluyorum sandım ama baktım ki kremimsi beyaz kokusuz bi akıntım var. sebebi ne olabilir bilgisi olan var mı?

bende de var aynısı adet bu kadar yakınken kuru dönemde olmalıydım üstelik. ahhh bi bilsem sebebini

evet tatlım ya aynen öyle yapmıyorum zaten kür mür doğal akışına bıraktım iki aydır stres olmaktan başka yaptığımız bişey yok zaten

Kür yapmadım canım. Benim 34 gün sürüyor genelde pek şaşmaz bir iki gün bazen erken gelir.Ama daha bir hafta var siklusuma göre bu kadar erken hiç olmadım ben.Takip edicem bakalım.
canım yaa umutlandırmak istemem ama sanki yerleşme kanaması gibi geldi bana inşallahhhh öyledirrr opuyorumnanaktan

Arkadaşlar şu üstüne görme dedikleri olay nasıl oluyor bilen var mı?
üstüne görme normal regli zamanında regli oluyorsun hamileykende anlamıyorsun doğal olarak hamiş olduğunu :))))

ben de öyle düşündüm kuru olmalı..ama yine de adete bağladım herhalde adet olmadan önce bana haber verio bu ay :roflol:
kuru olmalı ama ben son 2 aydır regli zamanına kadar akıntılarım oluyor ara ara hatta bu ay regli olduğum gün sümüksü bi akıntı geldi acaba dedim hamişmiyim sonraki gün hahahaaa regli oldum yani bunlara aslında çok takılmamak gerekli eğer akıntı kokusuz ise sorun yoktur koku ve ağrı kaşıntı varsa dokotra gitmekte fayda var canım

ya edoş artık susucam demiştim sana ama... anladın sen onu :Saruboceq:

sus kız iyiki susuyon he. ben ilişki yok ondan dedim ee fikfiklerede başladık. gene var ama azaldı sanki biraz. gözüm korktu yaw ya mantar falansa grçi öyle peynir kesiği gibi değil krem losyon arası bir kıvamı var.

eğer aprı sancı kaşıntı kötü koku yoksa değildir arkideşim sen fikirdemyi sürdür opuyorumnanaktan

bilmem valla hayırlısı diyorum :))))

sağol canım hiç bir rahatsızlık vermiyor sadece ıslaklık hissediyorum oda azldı sanki bu ara.
sen nasıl oldun çiçeğim

daha iyiyim bebişim başım döne döne yazıyommm:)))))))))))) bu baş dönmesini bi anlamadım gitti bebeişim yaa birazdan uzancam zatiii

valla ben de hiç bu kadar kuru bir ay geçirmemiştim benim ıslaklıklar size kaçmış bacılar ne diyim delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…