Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Günaydın Kızlar opuyorumnanaktan

1.gün - 4 ağustos - 36.5 (adet günü )
2.gün - 5 ağustos - 36.5
3.gün - 6 ağustos - 36.5
4.gün - 7 ağustos - 36.3
5.gün - 8 ağustos - 36.4 (adet bitti)
6.gün - 9 ağustos - 36.3 ***
7.gün - 10 ağustos - 36.1
8.gün - 11 ağustos - 36.3 ***
9.gün - 12 ağustos - 36.4
10.gün - 13 ağustos - 36.3 ***
11.gün - 14 ağustos - 36.2
12.gün - 15 ağustos - 36.0 ***
13.gün - 16 ağustos - 36.3
14.gün - 17 ağustos - 36.3***
15.gün - 18 ağustos - 36.4
16.gün - 19 ağustos - 36.4 ***
17.gün - 20 ağustos - 36.4 ***
18.gün - 21 ağustos - 36.2
19.gün - 22 ağustos - 36.2
20.gün - 23 ağustos - 36.1 ***
21.gün - 24 ağustos - 36.2
22.gün - 25 ağustos - 36.3 ***
23.gün - 26 ağustos - 36.3
24.gün - 27 ağustos - 36.3
25.gün - 28 ağustos -
26.gün - 29 ağustos -
27.gün - 30 ağustos -
28.gün - 31 ağustos -
29.gün - 1 eylül -
30.gün - 2 eylül -
31.gün - 3 eylül -
32.gün - 4 eylül - hihoyyyt KIRMIZILAR GİDECEK hihoyyytBEBİŞİM GELECEK :hooray: :ecrin_bebek:
hicbirinizin tablosunu inceleymedim kızlar gelince bakarım artık opuyorumnanaktan benim ates 36.3 te sabitlendi bakalım yarın ne olacak kaydirigubbakcemile3

Maşallah ne güzel gidiyor tablon.

günaydıın çiçekçiik hoşgeldiiin opuyorumnanaktan
canım hoşbulduk tatlımmm
Kızlar benim bugün kasıklarımda ve böbreklerimde ağrı var, bir de rahimde ara ara zonklama oluyo, bu neki yaa :bbo:
valla canım geçmiş olsun herşeyden olabilir dikkat et kendine sıcak tutt belini ayaklarını falan benimde bugün acayip bel ağrım var yumurtammı çatladı ne anlamadım yaa akıntımda çok derinden pembelik vardı zar zor belli oluyordu sanki yumurta çıtladı galiba inşallah tutmuştur dün gece fikirdedik ama ben biraz mecalsizdim bu kadar rahatsızlığa yine tutmuycak ta işte umut dünyası opuyorumnanaktan

güzal güzal tablon bebişim tam gaz devam fikfiklereeeee opuyorumnanaktan

ya ben bu ay ateş ölçümü yapmadım stres oluyom diye arada ölçüyorum gerçide gün içindee kaydirigubbakcemile3 şimdide meraktan çatlıyom kaydirigubbakcemile3

Ay Ay Ay şimdi hafif kahvemsi şefaf gibi bir leke geldi, sanırım kırmızılar erken geliyor. CADIARZU

Ay Ay Ay şimdi hafif kahvemsi şefaf gibi bir leke geldi, sanırım kırmızılar erken geliyor. CADIARZU

tatlım senin periyodun kaç gün sürüyor ve bu normalmi sende olurmu yani arada böyle erken gelmesi falan yoksa yerleşme olması daha yüksek bi ihtimal tatlım
birde kür mür yaptınmı bu ay

hoşbulduk şekerleriiim.

birkaç gündür eşim bana dokundukça ne kadar sıcaksın falan diyordu ama ateşimi ölçmedim. ama benim ateş de çok oynaktır yanıltıcı olur. kısmetse ben de önümüzdeki ay başlıcam ölçmeye şekeler....

fersoy ne kadar var senin regline yerleşme kanamasıdır inşallaaah

ben soğan kürü yaptım metabolizmamım bi tarafına ettim affedersiniz ama kürü yaptım sonraki ayda ara kanamalarım oldu bu ay yok şu anlık ama korkuyom yine ara kanama olcek diye bugün akıntımla çok silik uçuk pembe bi akıntı geldi derinden derinden uyuz oldum yani soğan kürü mahvetti beni

çiçekcim neden soğan kürü yaptın kist mi vardı canım.. o kürü yapıp da ara kanama yaşayan çok kişi duydum ben...

çiçekcim neden soğan kürü yaptın kist mi vardı canım.. o kürü yapıp da ara kanama yaşayan çok kişi duydum ben...

kist değilde tatlım myom vardı bende küçük iki tane belki onlar gider diye düşündüm bi kere yaptım yaptığım ay iki kere ara kanamam oldu doktora gittim sonra ne olmuş diye öğrenmek için duruyorlardı gerçi kürü sonraki aylar sürdürmedim:))) sinir geldi sonra kürü yapmadığım ayda ara kanamam oldu tam yumurtlama zamanı üzerine yine regli oldum kürden sonraki 3. ay 2 regli geçti şu anda daha ara kanamam olmadı korkuyorum yine olcek diye ama geçen ayın olduğu günü atlattım bakalım bu ay belkim hayırlı olur ne bilim ya işte öyle
birçok kişide yapmış ara kanama ama bende bi sornaki ayda olunca sinir oldum

çicekcim boşver sen bir daha yapma. tamam iyi geldiğini de duyduk etraftan ama böyle düzensizliklere de neden oluyor işte. öncelikle dr ne söylerse onu yapmakta fayda var. geçmiş olsun canım. şimdi sen bir de yine ara kanama olursa diye stres yapıyorsan onun da seni etkilemesi muhtemel. çıkar aklından canım inşallah hiçbirşeycik olmaz kaydirigubbakcemile5

kızlar ben bişey sorucam size bu konuda bilgim yok: az önce evde dolaşırken bi akıntı hissettim adet oluyorum sandım ama baktım ki kremimsi beyaz kokusuz bi akıntım var. sebebi ne olabilir bilgisi olan var mı?

tatlım senin periyodun kaç gün sürüyor ve bu normalmi sende olurmu yani arada böyle erken gelmesi falan yoksa yerleşme olması daha yüksek bi ihtimal tatlım
birde kür mür yaptınmı bu ay

Kür yapmadım canım. Benim 34 gün sürüyor genelde pek şaşmaz bir iki gün bazen erken gelir.Ama daha bir hafta var siklusuma göre bu kadar erken hiç olmadım ben.Takip edicem bakalım.

1 hafta var daha canım.

aynı akıntı bizim diğer topic de olan ayça arkadaşımızda da var canım. bir başka arkadaş bunun mantardan veya hamilelikten kaynaklanabileceğini söylemişti. süt kesiği gibi bir akıntı diye tarif ediyordu ayça.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…