Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Yanilmiyor Istiridyecim. Yani Bende Hiç Yanilmamişti şimdiye Kadar. Senin Adet Belirtilerin Geçtimi. Kizzzz Bence Hamişsin Sen . Hadi Haberlerini Bekliyoruz. Nisan Ayi Ilk Hamişi Sen Olucaksin Inşallah

Yanilmiyor Istiridyecim. Yani Bende Hiç Yanilmamişti şimdiye Kadar. Senin Adet Belirtilerin Geçtimi. Kizzzz Bence Hamişsin Sen . Hadi Haberlerini Bekliyoruz. Nisan Ayi Ilk Hamişi Sen Olucaksin Inşallah

AY CANIM YA İNŞALLAH... DÜN ÇOK ADET SANCIM VARDI BU GÜN YOK.. BOŞLUKTA GİBİYİM SANKİİ.. FERSİZİM BİRAZ.. AYAĞA KALKINCA BACAKLARIMIN FERİ KESİLİYOR... ADET BELİRTİSİ YOK. ŞUN BELİM AĞRIYOR... AKINTI VAR BİRAZ.... HEYECANDA YAPTIM. AMA BİLMİYORUM... UMUDUM YOK AMA HAYIRLISI BELKİ GECE OLURUM ADET... BELKİDE SABAH AY BİLMİYOM KAFAM tatlicadiarzu KARIŞTI

canım ya kaçıncı günündesin sabah aeşinde yüksek çıkmış kaç günde ir adet oluyorsun sen..

SON ÜÇ AYLIK ADET GÜNLERİMİ GİRDİM ADET SIKLUSUNUZ 33 GÜN SÜRÜYOR 3 NİSAN DA ADET OLCAKSINIZ DİYOR... GEÇEN AY MART 2 DE OLDUM... VE HER SEFERİNDE BAKTIM Kİ BİR GÜN İLERİ ATMIŞ OLDUĞUM TARİHDEN YANİ 3NİSAN DİYE BİLİYORUM ......

kızlar ya az önce wc ye gıttım .pembe renkli akıntı gelıyor.karın agrısı da basladı.geçen ayda böyle olmustu.sonra devamı geldi.aksama söker.
stellacım kan testine gitmedim.umudum kalmadı zaten eşimde sperm az hamile kalmam zor ama insan yinede umutlanıyor.birde testte ilk defa o sekilde görünce çok mutlu oldum fazla kendimi kaptırdım.ama yanıltabiliyormus.
yine de dualarınız ve güzel dilekleriniz için tesekkürler hepinize.insallah bir dahaki aya.

hımm sen yarın sabah ilk idrarınla test yapsana ....

PAZAR GÜNÜ YAPTIM ÇIKMADI.. O YÜZDEN UMDUM YOK.. ÇIKMAYACAK GİBİ HİSSEDİYOM... GÜLMEYİN AMA BİŞEY DİYCEMMM ::eek: GEÇEN AY İKİ UFAK KAĞIDA HAMİLEYİM VE HAMİLE DEĞİLİM YAZDIM KURA ÇEKTİM KENDİMCE VE... DEĞİLİM ÇIKTI HAMİLE DEĞİLDİM. ADET OLDUM... ŞİMDİ VE 2 GÜN ÖNCE YİNE YAZDIM POZİTİF VE NEGATİF..... KURA ÇEKTİM VE POZİTİF ÇIKTIIIIII :dance:... AY NE GÜZEL OLUYOR BUNA BİLE SEVİNDİM ÇİFT ÇİZGİ GÖRSEM NAPARIM BİLMİYORUM sırnaşık şey :tomato:NASIL İYİCE KAFAYI YEMİŞİM DEĞİL Mİ ??:1shok::bbo:

kızlar ya az önce wc ye gıttım .pembe renkli akıntı gelıyor.karın agrısı da basladı.geçen ayda böyle olmustu.sonra devamı geldi.aksama söker.
stellacım kan testine gitmedim.umudum kalmadı zaten eşimde sperm az hamile kalmam zor ama insan yinede umutlanıyor.birde testte ilk defa o sekilde görünce çok mutlu oldum fazla kendimi kaptırdım.ama yanıltabiliyormus.
yine de dualarınız ve güzel dilekleriniz için tesekkürler hepinize.insallah bir dahaki aya.

ADETİN KAÇ GÜN GEÇMİŞ OLDU CANIM ?? ÜZÜLME OLURMU.. ADET OLABİLMEK BİLE BİR LUTUF UNUTMAYALIM.....

Nurcum uzulme dur bakalım hamişlik baslangıcında lekeler geldigini duymustum , hemen stres yapma sen yine kan tetsine git emin ol canım yoksa acaba dusukmu vs die kafan bulanır. kanda yoksa eger ozaman rahatlarsın. catlatma iğnesi filan oldunmu? onlardada hcg varmıs ondan dedim eger kulandıysan testin 2 cizgi cıkması normalmiş

yok canım çatlatma iğnesi olmadım.baska bir ilaç da kullanmadım.ama neden öyle çıktı anlamadım ben de .neyse hala atmadım saklıyorum testleri.bir daha belki hiç göremem çift çizgiyi..resmini de çektim..
asıl ben deliriyorum galiba.

ADETİN KAÇ GÜN GEÇMİŞ OLDU CANIM ?? ÜZÜLME OLURMU.. ADET OLABİLMEK BİLE BİR LUTUF UNUTMAYALIM.....
martın 29 unda olmam lazımdı.eger o gunu saymazsak 5 gün gecıktı.evet canım haklısın.en azında adet olabiliyorum.dr ada gitmiştim bir sorun çıkmadı çok şükür.demekki stresten.

AY CANIM YA İNŞALLAH... DÜN ÇOK ADET SANCIM VARDI BU GÜN YOK.. BOŞLUKTA GİBİYİM SANKİİ.. FERSİZİM BİRAZ.. AYAĞA KALKINCA BACAKLARIMIN FERİ KESİLİYOR... ADET BELİRTİSİ YOK. ŞUN BELİM AĞRIYOR... AKINTI VAR BİRAZ.... HEYECANDA YAPTIM. AMA BİLMİYORUM... UMUDUM YOK AMA HAYIRLISI BELKİ GECE OLURUM ADET... BELKİDE SABAH AY BİLMİYOM KAFAM tatlicadiarzu KARIŞTI

İSTRİDYECİM BU GECE ADET OLMUYCAN RAHAT OL :) YARIN SABAHKI ATESINE GORE KARAR VERIRIZ. benım mesela sabah olcuyom ya dusuk cıkıo oglene kadar oluyorum ; banada hamissin gibi gelio ya hadi hayırlısı

martın 29 unda olmam lazımdı.eger o gunu saymazsak 5 gün gecıktı.evet canım haklısın.en azında adet olabiliyorum.dr ada gitmiştim bir sorun çıkmadı çok şükür.demekki stresten.

Canım geçen sene benimde öyle oldu malesef. Tam 6 gün geçmişti adetim test aldım ama herkes kesin hamilesin demişti iyice kaptırmıştım kendimi sabah ilk idrarla test yapacaktım ama sabah kalktığımda hastalanmıştım malesef yaşadığım hayal kırıklığını asla unutamam. o yüzden artık pek acele etmiyorum.. Mesela bugün adetim 2 gün gecikmiş durumda ama pazatresiye kadar bekleyecem olursam olurum olmazsam yaparım testi diye düşünüyorum üzülme nolur bir dahaki aya kısmetse. Allah isteyen herkese nasip eder inşallah. O duyguyu tatmayı hepimiz çok istiyoruz....:emir_bebek:

yok canım çatlatma iğnesi olmadım.baska bir ilaç da kullanmadım.ama neden öyle çıktı anlamadım ben de .neyse hala atmadım saklıyorum testleri.bir daha belki hiç göremem çift çizgiyi..resmini de çektim..
asıl ben deliriyorum galiba.

canım bazen testler yanılabiliormus ama ben kimi okuduysam silik cıkan hem hamiş cıktı ya umarım sokulmezsin ve kalır; zaten eger bozuk yumurta ve spermden olusmussa vucut atıyor sakat olmasındansa Allah korusun atsın gitsin daha iyi dimi şekerim uzulme sakın

Merhaba arkadaslar, benim bu ayki ölçümlerim aşagıdaki gibi biraz kafam karıstı.. bu ay ovulasyon testide kullandım ve ovulasyonu yakaladım ama sonrasında yani bugun isim düstü..

36.4 - 1.gün
36.4 - 2.gün
36.3 - 3.gün
36.1 - 4.gün
36.3 - 5.gün
36.2 - 6.gün
36.2 - 7.gün
36.3 - 8.gün
36.3* - 9.gün
36.2 - 10.gün
36.1* - 11.gün (pozitif ovulasyon testi )
36.1* - 12.gün
36.4 - 13. gün
36.1 - 14.gün (Bugun) (negatif ovulasyon testi.. )

kızlaarr yumurtladıysam ısım niye dustu yumurtlamadıysam ovulasyon testim neden pozitif cıktı ben cozemedim fikriniz nedir?.
Yanlız dun gece 1.30 da yatıp 6.30'da kalktım bunun bir etkisi olabilir mi? paranoya yaptım belkide..

1. gün - 36.5 (05.03.2008)
2. gün - 36.6
3. gün - 36.5
4. gün - 36.6
5. gün - 36.5
6. gün - 36.4
7. gün - 36.5
8. gün - 36.6
9. gün - 36.5
10. gün - 36.3
11. gün - 36.4
12. gün - 36.3
13. gün - 36.2
14. gün - 36.4
15. gün - 36.5
16. gün - 36.5
17. gün - 36.4
18. gün - 36.5
19. gün - 36.5
20. gün - 36.8
21. gün 36.8
22. gün 36.7
23. gün 36.7
24. gün 36.9
25. gün 36.7
26. gün 36.7
27. gün 36.8
28. gün 36.5
29. gün 36.7
30. gün 36.8 (03.04.2008)

kızlar sizce 28. günde neden sıcaklıkta düşme olmuş olabilir?

1. gün - 36.5 (05.03.2008)
2. gün - 36.6
3. gün - 36.5
4. gün - 36.6
5. gün - 36.5
6. gün - 36.4
7. gün - 36.5
8. gün - 36.6
9. gün - 36.5
10. gün - 36.3
11. gün - 36.4
12. gün - 36.3
13. gün - 36.2
14. gün - 36.4
15. gün - 36.5
16. gün - 36.5
17. gün - 36.4
18. gün - 36.5
19. gün - 36.5
20. gün - 36.8
21. gün 36.8
22. gün 36.7
23. gün 36.7
24. gün 36.9
25. gün 36.7
26. gün 36.7
27. gün 36.8
28. gün 36.5
29. gün 36.7
30. gün 36.8 (03.04.2008)

kızlar sizce 28. günde neden sıcaklıkta düşme olmuş olabilir?

bak bu düşüş bebek yerleşincede düşermiş...yadaa arada düşmeler normal 1 gün 2 gün normal eğer 3 günden fazla düşüşlerde adet olacak anlamında..

bu ay ovulasyon testide kullandım ve ovulasyonu yakaladım ama sonrasında yani bugun isim düstü..

36.4 - 1.gün
36.4 - 2.gün
36.3 - 3.gün
36.1 - 4.gün
36.3 - 5.gün
36.2 - 6.gün
36.2 - 7.gün
36.3 - 8.gün
36.3* - 9.gün
36.2 - 10.gün
36.1* - 11.gün (pozitif ovulasyon testi )
36.1* - 12.gün
36.4 - 13. gün
36.1 - 14.gün (Bugun) (negatif ovulasyon testi.. )

kızlaarr yumurtladıysam ısım niye dustu yumurtlamadıysam ovulasyon testim neden pozitif cıktı ben cozemedim fikriniz nedir?.
Yanlız dun gece 1.30 da yatıp 6.30'da kalktım bunun bir etkisi olabilir mi? paranoya yaptım belkide..[/QUOTE]

arkadaslar bana yorumunuz yok mu?

arkadaşlar ısı sabah mı yüksek çıkıyor yoksa akşam mı? mutlaka sabah mı ölçüm yapmamız gerek

arkadaşlar ısı sabah mı yüksek çıkıyor yoksa akşam mı? mutlaka sabah mı ölçüm yapmamız gerek

canım sabahki ısın önemliymiş kızlar sağolsunlar bana da söylemişlerdi. Benim ısı baya iyiydi 2 gün önce düşmeye başladı 36,9 - 36,6 - 36,3 ve bugün hastalandım:KK43:((((( umudumu kaybetmek istemiyorum ama olmuyo işteeee :KK43:(((((senağlama

X