Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Kizlar Bu Gün Adet Günüm Dün çok Sancim Oldu Bu Gün Yok Bir Tek Belim Ağriyor
Ateşim De çikti Düşece ği Yere :36,8 Oldu.... Napcam Pek Bi Stres Oldum Kizlar .........

Kizlar Bu Gün Adet Günüm Dün çok Sancim Oldu Bu Gün Yok Bir Tek Belim Ağriyor
Ateşim De çikti Düşece ği Yere :36,8 Oldu.... Napcam Pek Bi Stres Oldum Kizlar .........

Canım çok stres yaptın sen bu ay mesajlarından okuduğum kadarıyla sabırsız görüyorum seni.Adet olsan bile umut yitirmemek gerekiyo diyolar çünkü adet olamak yeni bir başlangıç.Ama şunu unutma streste yumurtlamayı çok etkiliyo hamile olmasan bile adet oamıyosun.
Canım biraz daha sakin ol belkide hamişsin ve bu stresinin bebeğe hiç yararlı değil.
dualarım seninle canım umarım hamişsindir....

bence var orkidem
mesela ben 27 gunde bir adet oluyorum çok da duzenli ama yumurtam 17. gun gibi çatlıyor. normalde geç olarak bunu birkaç aylık yumurta takibi sırasında ogrendim 15. gun catlatma igneemi oluyorum 17 gibi catlıyor. dolayısıyla mumkun senin verdigin gunlerdede

canim cook tesekkur ederim
ama ben catlatma ignesi falan olmuyorum
normal ama inanin hangi gun yumurtladigimida bilmiyorum mesela su vajina salgisina bakiyorumda kremsi koyu akiskan olmayan bir sivi var ne anlama geliyor acabaa:bbo:

Merhaba arkadaslar, benim bu ayki ölçümlerim aşagıdaki gibi biraz kafam karıstı.. bu ay ovulasyon testide kullandım ve ovulasyonu yakaladım ama sonrasında yani bugun isim düstü..

36.4 - 1.gün
36.4 - 2.gün
36.3 - 3.gün
36.1 - 4.gün
36.3 - 5.gün
36.2 - 6.gün
36.2 - 7.gün
36.3 - 8.gün
36.3 - 9.gün
36.2 - 10.gün
36.1 - 11.gün (pozitif ovulasyon testi )
36.1 - 12.gün
36.4 - 13. gün
36.1 - 14.gün (Bugun)

neden isim düsmüs sizce?? ben ovulasyonu yakalayamadım sanırım..

istiridycim hadi hayırlı olsun atesin yukselmiş bu demek bugun regl olmayacaksın vede belki hamişsin bak heycanl abekliyorum sonucunu içini ferah tut bugun azbiraz dusme yasasydın korkabilirdik ama bugun temiz gececek bakalım yarına Allah kerim

Merhaba arkadaslar, benim bu ayki ölçümlerim aşagıdaki gibi biraz kafam karıstı.. bu ay ovulasyon testide kullandım ve ovulasyonu yakaladım ama sonrasında yani bugun isim düstü..

36.4 - 1.gün
36.4 - 2.gün
36.3 - 3.gün
36.1 - 4.gün
36.3 - 5.gün
36.2 - 6.gün
36.2 - 7.gün
36.3 - 8.gün
36.3 - 9.gün
36.2 - 10.gün
36.1 - 11.gün (pozitif ovulasyon testi )
36.1 - 12.gün
36.4 - 13. gün
36.1 - 14.gün (Bugun)

neden isim düsmüs sizce?? ben ovulasyonu yakalayamadım sanırım..

enteresan arkadaşım...adaçayı falan içmiyorsundur umarım...birde bu ateş değeriyle daha yumurtlamamışsın ama nasıl olur11. gün bak bunu bbende anlamadım canım..

Mutlulukcum hani yakalamıssın ya 14.gunu o demekki 24-36 saat içinde olacak yumurtlaman. yani aynı gun ovulasyon olacak deil dolayısıyla gunun bugun olabilir sen yine bos gecirme sekerim

enteresan arkadaşım...adaçayı falan içmiyorsundur umarım...birde bu ateş değeriyle daha yumurtlamamışsın ama nasıl olur11. gün bak bunu bbende anlamadım canım..

benimde kafam cok karıştı.. ovulasyon testi bozuktu herhalde.. (İki cizgide gayet canlı ve netti ama??)

Mutlulukcum hani yakalamıssın ya 14.gunu o demekki 24-36 saat içinde olacak yumurtlaman. yani aynı gun ovulasyon olacak deil dolayısıyla gunun bugun olabilir sen yine bos gecirme sekerim

oyle mi diyorsun.... Ben bugun yine ovulasyon testi yapayım ozaman canım..

arkadaslar benım ateş hep 36.6 çıkıyordu son zamanlarda.bugun 36.5 cıktı.ikinci ölçümdede aynı cıktı.ateş düşüyor. :KK43:(( dün gece beyaz akıntı hafif kahvemsiydi. acaba adet mi olacagım.canım sıkıldı. :KK43:(( bugun kan testıne gıdecektım.yarına erteledim.moralim bozuk.galiba bu ay da boş çıktı.

Kızlar, ateşim hep 36,9 civarıydı adet günümden önce 36,6 oldu iki gün önce adet olmam gerekiyordu olmadım hala, ama ateş sabah düşüyor akşam çıkıyor :) dün akşam 37,1 di sabah 36,3 dü ve ne adet nede hamişlik belirtisi yok bende ateşim sabah mı yüksek olması gerekiyor?

ölçümlerim kızlarr

1-36,5
2-36,5
3-36,6
4-36,5
5-36,6
6-36,5
7-36,3
8-36,2
9-36,3
10-36,4
11-36,5
12-36,6
13-36,4
14-36,4

arkadaslar benım ateş hep 36.6 çıkıyordu son zamanlarda.bugun 36.5 cıktı.ikinci ölçümdede aynı cıktı.ateş düşüyor. :KK43:(( dün gece beyaz akıntı hafif kahvemsiydi. acaba adet mi olacagım.canım sıkıldı. :KK43:(( bugun kan testıne gıdecektım.yarına erteledim.moralim bozuk.galiba bu ay da boş çıktı.

ÜZÜLME LÜTFEN.. AY BÖYLE DİYORUM DA BEN DE ÜZÜLÜRDÜM.. HATTA BAŞLADIM BİLE.... BEN DE PEŞİNDEN GELİRİM.. Bİ DAHA Kİ AYA DAHA SIKI ÇALIŞIRRIZ:1hug:

Kızlar, ateşim hep 36,9 civarıydı adet günümden önce 36,6 oldu iki gün önce adet olmam gerekiyordu olmadım hala, ama ateş sabah düşüyor akşam çıkıyor :) dün akşam 37,1 di sabah 36,3 dü ve ne adet nede hamişlik belirtisi yok bende ateşim sabah mı yüksek olması gerekiyor?

evet sekerim sabahki ölçüm önemli. gunun 2 gun gecmmiş ve atesin hala yuksekese ozaman hamişlik ihtimalin var , hadi bakalım

yaa bide benim yazimi okuyun gecmis taaa arkalarda kalmis kimse cevap yazmamis:KK43:(((((((((

Nurcum uzulme dur bakalım hamişlik baslangıcında lekeler geldigini duymustum , hemen stres yapma sen yine kan tetsine git emin ol canım yoksa acaba dusukmu vs die kafan bulanır. kanda yoksa eger ozaman rahatlarsın. catlatma iğnesi filan oldunmu? onlardada hcg varmıs ondan dedim eger kulandıysan testin 2 cizgi cıkması normalmiş

ÜZÜLME LÜTFEN.. AY BÖYLE DİYORUM DA BEN DE ÜZÜLÜRDÜM.. HATTA BAŞLADIM BİLE.... BEN DE PEŞİNDEN GELİRİM.. Bİ DAHA Kİ AYA DAHA SIKI ÇALIŞIRRIZ:1hug:

canım benim cok sagol ama üzülmemek elde degil.adet olursam çok üzülecegim.daha kırmızıyı görmeden moralim bozuldu bile.bir de ben adet olacagım zaman çok üşüyorum.o da basladı dünden beri içim titriyor sanki.bir de baş ağrısı da olur.o da var.yani adet belirtileri basladı.sanırım bugun ya da yarın gelecek kırmızı.eşim de bugun kan testı yaptıracagım sanıyor.arar birazdan.o da çok üzülecek.ayy.. aglamaya basladım bile.sinirim çok bozuk.insallah ateş yanıltır ama şimdiye kadar yanıltmadı.:çok üzgünüm:
canım senin ateş çok iyi bu arada.insallah hamıssındır.:nazar:

evet sabah yüüksek olması gerekir..

canım benim cok sagol ama üzülmemek elde degil.adet olursam çok üzülecegim.daha kırmızıyı görmeden moralim bozuldu bile.bir de ben adet olacagım zaman çok üşüyorum.o da basladı dünden beri içim titriyor sanki.bir de baş ağrısı da olur.o da var.yani adet belirtileri basladı.sanırım bugun ya da yarın gelecek kırmızı.eşim de bugun kan testı yaptıracagım sanıyor.arar birazdan.o da çok üzülecek.ayy.. aglamaya basladım bile.sinirim çok bozuk.insallah ateş yanıltır ama şimdiye kadar yanıltmadı.:çok üzgünüm:
canım senin ateş çok iyi bu arada.insallah hamıssındır.:nazar:

canım yaa üzülme yaaaaaa ...bu ay olur ,nşallah canım benim..

Kizlar Bu Net Teki Yumurtlama Günü Hesaplayicilari Yumurtlama Yi Değilde Birde Adet Günü Veriyorlar Bu Doğrumu Acaba.. Tam Tarihlerimi Girdim Ve 3 Nisan Diyor... Yanilabilirmi Yav :KK43:

X