Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

aay ateşin süper bebişi yaa haydi inşallahh yaa sabırr sabırr allahım hepimize sabırrrr opuyorumnanaktan

ATEŞLİ HAMİŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
burcumucizeiihtisam...01.05.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
arsivist......................26.07.09
zeynebimsilam..........17.08.09 :CüvCüv: :hooray: turkbayragi

ATEŞÖLÇENLER.................. beklenmeyen adet tarihi

ozlemimben .16-18/ağustos :uhm:
tuanam0225.....22/ağustos
alparslan..........29/ağustos
scuba..............30/ağustos
TIFF...............1/eylül
sincap_.........1/eylül
ayrederya.......3/eylül
fersoy...........3/eylül
kittycat..........4/eylül
fstone............5/eylül
brc1769..........6/eylül
kamyas.........7/eylül
renkly...........9/eylül
çiçekçik........12/eylül
dalia............13/eylül
gulcangulcan..15/eylül
aslica.............15/eylül
esemos..........20/eylül
S&U
NevYas
aymes
gülay.30
hcgl_emilya
melony
Ebse
zehra.tuğba
osmaniye

Son düzenleme:
kızlar sabah gebelik testi yapmıştım çıkmamıştı sonra bi baktım gölge gibi çok silik bir çizgi var. offff sevinemedimde ama birazda olsa umudum arttı

Hadi hayırlısı, benim bildiğim silik de çıksa pozitif gözün aydın. Hemen bir kan testi yaptır. Allah tamamına erdirsin inşallah canım.Darısı başımıza.

Hadi hayırlısı, benim bildiğim silik de çıksa pozitif gözün aydın. Hemen bir kan testi yaptır. Allah tamamına erdirsin inşallah canım.Darısı başımıza.

doğru canım ama bu test bekledi oyüzden emin olamıyorum yarın baktırıcam kanda dahada o kadar erkenki varsa bile dün falan yerleşmiştir en erken

kızlar sabah gebelik testi yapmıştım çıkmamıştı sonra bi baktım gölge gibi çok silik bir çizgi var. offff sevinemedimde ama birazda olsa umudum arttı

aay inşallah canım yaaa inşallahhhhhhhhhhh sevinicem sevinemiyom bende geçen ay oldu ya banada azıcık daha sabret yarın sabah yap yine oof yaa inşlaahhhhhhhhhhhhhhh :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

benim beklenmeyen adetim 15 eylül benide eklermisiniz..

ekledim canım.. inş. çok uzun sürmez hemen seni üst listeye alırız. hamişlerin arasına..
hayırlısı olsun..

canım kaç dk. sonr agördün çizgiyi 15 dk geçtiyse bilmiyorum...değerlendirmemek gerek.
ama ben senden umutluyum bu ay inş. meleğine kavuşacaksın. bir kaç gün daha bekle..

aay inşallah canım yaaa inşallahhhhhhhhhhh sevinicem sevinemiyom bende geçen ay oldu ya banada azıcık daha sabret yarın sabah yap yine oof yaa inşlaahhhhhhhhhhhhhhh :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

hatırlamaz olurmuyum ne sevinmiştik kursağımızda kalmıştı inşallah bir daha hiç birimiz yaşamayız böyle birşey. bende emin olamıyorum zaten. çizgi var yani göz yanılması değil daha öncede böyle olmamıştı hiç hep saklarım testleri hemen atmam hiç görmedim böyle çizgi falan ama güvenemiyor genede insan.

canım yaaa ben senden çok umutluyum.İnşallah ateşin düşmezde hamiş haberini alırız canım yaaaaaaaaaaaaa. çok merak ediyorum çooooooooook

15 dkyı bile geçmiş olabilir canım. zaten o kadar erkenki varsa bile normal çizgi çıkamazdı.

canım yaaa ben senden çok umutluyum.İnşallah ateşin düşmezde hamiş haberini alırız canım yaaaaaaaaaaaaa. çok merak ediyorum çooooooooook

canım inşallah hepimizin gönlünden geçen olur fazla bekletmez bizi bebişlerimiz. sabah yaptığım testde gölge gibi 2. çizgi çıktı ama biraz zaman geçmişti yarın kanda baktırıcam bir aksilik olmazsa

adetin 3.günü 36,5
adetin 4.günü 36,3
5.gün 36,3 adet bitti
6.gün 36,3***
7.gün 36,3
8.gün 36,3***
9.gün 36,3
10.gün 36,2***
11.gün 36,3***
12.gün 36,2
13.gün 36,3***
14.gün 36,4
15.gün 36,4***
16.gün 36,1***
17.gün 36,3***
18.gün 36,5***
19.gün 36,6
20.gün 36,7***
21.gün 36,6
22.gün 36,6
23.gün 36,6***
24.gün 36,7

ateşim böyle gidiyor kızlar yorumlarınızı bekliyorum

gel gel bebik gel galiiii anan, teyzelerin burda neler hayal edio sen gelecen dieee gel de popona ısırık atalım galiiiiiiiii alkisalkisalkiskaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

offfffffff sevinsek mi sevinmesek mi bilemiozzzz ne zor bi durum yaaaaaaa!!

atesin hamiş atesi gibi canım bence sende var bebiş :1hugpuyorumnanaktan daha öncekilerde cıkmıyordu hic 2. cizgi cıkmaya basladıysa kesin var canım :dance: daha erken oldugu icin tam net cıkmaz bir kac gun sonra netleşir ama :teytey:

atesin cok guzel canım :1hug: böyle devameder inşallah :Saruboceq:

su gibi bir akıntı canım kuruyunca beyaz krem gibi oluyıor

adetine kac gun kaldı senin canım ? inşallah o akıntı meleginden dolayı oluyordur:Saruboceq:

sevinmemize cok az kaldı canım :dance: masallah atesine

günaydın bebişimm
valla çatır çatır çatlarrrrrr sen metin ol tatlım benimmmmmmm :1hug:

catlasın bebişim yaw ben catladım o catlamadı walla :roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…