Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hayatım sakin ol acukkkk opuyorumnanaktan
ilk ateş ölçmenmi şimdi bazı bünyelerde seninki kadar yükselme olabiliyor kiminde daha yüksek oluyor kiminde bişey değişmiyor bünyeden bünyeye değişir biraz daha artabilir belkide artmayabilir sen sonuçta doktor kontolünde öğrenmedinmi yumoşlarının çatladığını şekercim sakin ol bakalım belkim senin ateş 0,2 0,3 lük artış yapıyor bilemezsinkiii a.s.

evet ilk ölçmem :eek: ama tutamıyorum kendimi napiim delikafadulden ölcem meraktan :çok üzgünüm: bak şimdi stres yaptım midem bulanıyo , buna da seviniim mi üzüliim mi şaşırdım kaldım :1shok:

slm arkadaşlar bildiğiniz üzere peresedim dün geldi yanlız kafamı kurcalayan bişey var benim adetlerim düzensiz diye adet görmem için fartual kullandım adetimin 2 günü itibariyle adaçyı ve bal tarçın çörekotu karışımı yedim ayrıca ovulasyon testide yapıyorum yanlız anlamadım erkenmi yumurtladım bi aşağıdak tabloya göre yorum yaparmsınız

adetin
2.günü --adaçayı ve btç başladım---ölçmedim
3 günü----------------------------------------ölçmedim
4.günü----------------------------------------36.5
5 günü----------------------------------------36.6
6 günü----ovulasyon testi silik--------36.3
7 günü----test daha belirgin-------ölçmedim
8 günü-----test silik-----------------------36.0
9 günü-----test dahada silik-----------36.6 ilişki oldu preseed kullandım
10 günü--------------------------------------36.6
şimdi ben yumurtaladım mı ki ovulasyon testi tam belirgin olmadı ama dünde önceki günlere göre iyice silikti bide 8 gün belimde mütiş ağrı vardı hayırlısı imdi ben adaçayına falan devam edyimmi yorumlarınızı bekliom

slm arkadaşlar bildiğiniz üzere peresedim dün geldi yanlız kafamı kurcalayan bişey var benim adetlerim düzensiz diye adet görmem için fartual kullandım adetimin 2 günü itibariyle adaçyı ve bal tarçın çörekotu karışımı yedim ayrıca ovulasyon testide yapıyorum yanlız anlamadım erkenmi yumurtladım bi aşağıdak tabloya göre yorum yaparmsınız

adetin
şimdi ben yumurtaladım mı ki ovulasyon testi tam belirgin olmadı ama dünde önceki günlere göre iyice silikti bide 8 gün belimde mütiş ağrı vardı hayırlısı imdi ben adaçayına falan devam edyimmi yorumlarınızı bekliom

8. günden sonra sonra fazla artıs olmus sanki yumurtlamssın gibi canım CADIARZU gerci test kullanıyorsun ikisi aynı koyulukta olunca pozitif oluyor test yapamaya ve 2 gunde bir calısmaya devamet bence canım yerimseniben kac gunde bir adet oluyorsun sen?

evet ilk ölçmem :eek: ama tutamıyorum kendimi napiim delikafadulden ölcem meraktan :çok üzgünüm: bak şimdi stres yaptım midem bulanıyo , buna da seviniim mi üzüliim mi şaşırdım kaldım :1shok:

ay alemsin arkadaşım yaaa sen bence sevinnn gelcek meleğin inşallahhhhhh opuyorumnanaktan

adetin

adaçayına yumurtlamdan sonra devam etmeyin diyorlar canım ya ama yinede sen bilirsin
ama yumurtlama olmuş sanki tabi bundan sanraki günlerde ateşinin yüksek seyretmesi gerekiyor inşallah bu ay hamiş kalmışındırr :Saruboceq:

walla renkly cim seni çok iyi anlıyorum aynen bende bu aya mahsus çok daha bi umutluyumm kendimden iyi bir performans bekliyorummm geçen ay çok bir umudum yoktu allah razı olsun yüzümüde kara çıkartmadıı kaydirigubbakcemile3 regli oldum yanii kaydirigubbakcemile3 bu ay ama gelcekler inşallahhhhhh herbirimizeeeeeeeeeeeeeeee

8. günden sonra sonra fazla artıs olmus sanki yumurtlamssın gibi canım CADIARZU gerci test kullanıyorsun ikisi aynı koyulukta olunca pozitif oluyor test yapamaya ve 2 gunde bir calısmaya devamet bence canım yerimseniben kac gunde bir adet oluyorsun sen?

cnm benim adetlerim düzensiz zaten

1.gün .... 10.07.2009 .... 36.6
2.gün .... 11.07.2009 .... 36.5
3.gün .... 12.07.2009 .... 36.5
4.gün .... 13.07.2009 .... 36.2
5.gün .... 14.07.2009 ... ölçemedim
6.gün .... 15.07.2009 ... ölçemedim
7.gün .... 16.07.2009 ... ölçemedim

8.gün .... 17.07.2009 .... 36.4
9.gün .... 18.07.2009 .... 36.2 x
10.gün ... 19.07.2009 .... 36.4
11.gün ... 20.07.2009 .... 36.4 x
12.gün ... 21.07.2009 .... 36.3 x
13.gün ... 22.07.2009 .... 36.3 x (2 adet 15 mm yumurta)
14.gün ... 23.07.2009 .... 36.3
15.gün ... 24.07.2009 .... 36.2 x (yumurtalar 18.7 mm olmuş)
16.gün ... 25.07.2009 .... 36.3 x (muhtemel çatlama patlama günü)
17.gün ... 26.07.2009 .... 36.3
18.gün ... 27.07.2009 .... 36.4 x
19.gün ... 28.07.2009 .... 36.4
20.gün ... 29.07.2009 .... 36.5
21.gün ... 30.07.2009 ....
22.gün ... 31.07.2009 ....
23.gün ... 01.08.2009 ....
24.gün ... 02.08.2009 ....
25.gün ... 03.08.2009 ....
26.gün ... 04.08.2009 ....
27.gün ... 05.08.2009 ....
28.gün ... 06.08.2009 ....
29.gün ... 07.08.2009
30.gün ... 08.08.2009 .... Muhtemel regl günü

günaydın kızlar !
bugün yepyeni teorilerle burdayım buyrunnnnnnnnn bakıyorum da genelde ateşler 20. gün ve sonrası çıkıyor , acaba benim ovülasyonum geç oluyor diye (16. günü) ateşimde geç mi çıkıcak CADIARZU tanrım aklıma mukaiye ol zira sıyırmak üzereyim kafamçokkarıştı

hepimiz aynı durumdayız edacım merak etme sıyırırsak hep beraber sıyırıcaz delikafadulden. ben geçen aylar daha kötüydüm bu ay elimden geleni yapıyorum gerisini saldım biraz yoksa bünye bu strese uzun zaman dayanamaz.

hepimiz aynı durumdayız edacım merak etme sıyırırsak hep beraber sıyırıcaz delikafadulden. ben geçen aylar daha kötüydüm bu ay elimden geleni yapıyorum gerisini saldım biraz yoksa bünye bu strese uzun zaman dayanamaz.

aynen öylee yaa bu strese bebişmi gelirr ben yerinde olsam gelmemmmmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 biraz rahat olmamızz gerek sanırsammmmmm

aay canım benim burdayımda dün evdeydim uykusuz kaldım yattım evde başımda dönüyordu acuk :1hug:

seninde benim gibi tansiyonun mu düşüyor yoksa. aman bende de herşey var dün gece migrenim tuttu sabaha kadar uyuyamadım biraz önce kalktım.

seninde benim gibi tansiyonun mu düşüyor yoksa. aman bende de herşey var dün gece migrenim tuttu sabaha kadar uyuyamadım biraz önce kalktım.

canım geçmiş olsunn
bende de var migren anaaaammm ne nanemollayız yaaaa
tansiyonum son aylarda düşüyor ama dün düşmeden başım döndüü noroloğa görünmekte fayda var kualğımda sorun olabilir diye gitmiştim 3 ay önce bişey çıkmamıştı sonra ihmal ettim ama ara ara dönmelerim oluyor ve kalıyorum bişey yapamıyorum

sonrada bebek gelsinnnnn bu bünyeye ben bile gitmemm kaydirigubbakcemile3

canım geçmiş olsunn
bende de var migren anaaaammm ne nanemollayız yaaaa
tansiyonum son aylarda düşüyor ama dün düşmeden başım döndüü noroloğa görünmekte fayda var kualğımda sorun olabilir diye gitmiştim 3 ay önce bişey çıkmamıştı sonra ihmal ettim ama ara ara dönmelerim oluyor ve kalıyorum bişey yapamıyorum

sonrada bebek gelsinnnnn bu bünyeye ben bile gitmemm kaydirigubbakcemile3

haklı canım bebişler nazlanmakta ben tek kişiyken zor bakıyorum kendime hergün bişey çıkıyo. migrenim tutunca aspirin alıyorum alıştım artık onlada geçirebiliyorum bi zararı olmaz dimi. sen ne kullanıyorsun

haklı canım bebişler nazlanmakta ben tek kişiyken zor bakıyorum kendime hergün bişey çıkıyo. migrenim tutunca aspirin alıyorum alıştım artık onlada geçirebiliyorum bi zararı olmaz dimi. sen ne kullanıyorsun

bana doktorum advil diye bi ilaç verdiydi <joker ilaç diyom ona ben herşeye iyi geliyor maşallah kaydirigubbakcemile3 bitkiselmiş gebe olsan bile zararı olmaz diye vermişti zaten ondan başka ağrı kesici içmiyorum kesmezse bi tane daha iç demişti hiç zararı olmaz dediydi başım tutunca ondan içiyorum ama migrende çok bi işe yaramıyor hafifliyor gibi oluyorsada şiddetleniyor uyumaktan başka bişey yapamıyorum geçen cumartesi reglimin 2. günü bi başım tuttu migren ve o ilaçtan 5 tane içtim gün boyunca ama geçmedi zar zor uyumuştum mecburiyetrten dayanıyoruz işte

fikfikçibaşım nerde diye yazıyordummm ki kız seni gördümmmmmmmmmmm

ay burdayım daa tam anlamıyla katılamıyorum anacııımmmmmmm benim çocuk okula geç kaldı bugün gene, valla devamsızlıktan kalcak, öğleden sona gitcek şimdi oturmuş tivi izlio allam yaaaaaaaaaaaaa :mymeka:kaydirigubbakcemile
o gitsin balıklama dalcam hehehhehee
delikafadulden

ay burdayım daa tam anlamıyla katılamıyorum anacııımmmmmmm benim çocuk okula geç kaldı bugün gene, valla devamsızlıktan kalcak, öğleden sona gitcek şimdi oturmuş tivi izlio allam yaaaaaaaaaaaaa :mymeka:kaydirigubbakcemile
o gitsin balıklama dalcam hehehhehee
delikafadulden

aay kızzzz yirim ben seniii yirrr yirrrrrrrrr opuyorumnanaktan

20.07.2009 1. 36.7 regli oldum
21.07.2009 2. 36.8
22.07.2009 3. 36.7
23.07.2009 4. 36.5
24.07.2009 5. 36.5
25.07.2009 6. 36.4*
26.07.2009 7. 36.6
27.07.2009 8. 36.7*
28.07.2009 9. 36.7
29.07.2009 10. 36.8 gece uyuyamadım sabahta uyanamadım geç ölçtüm.

bana doktorum advil diye bi ilaç verdiydi <joker ilaç diyom ona ben herşeye iyi geliyor maşallah kaydirigubbakcemile3 bitkiselmiş gebe olsan bile zararı olmaz diye vermişti zaten ondan başka ağrı kesici içmiyorum kesmezse bi tane daha iç demişti hiç zararı olmaz dediydi başım tutunca ondan içiyorum ama migrende çok bi işe yaramıyor hafifliyor gibi oluyorsada şiddetleniyor uyumaktan başka bişey yapamıyorum geçen cumartesi reglimin 2. günü bi başım tuttu migren ve o ilaçtan 5 tane içtim gün boyunca ama geçmedi zar zor uyumuştum mecburiyetrten dayanıyoruz işte

benim aspirin yada başka bir ilaç kesiyor.eskiden kesmezdi. bide senin dediğini alıyım her evde bulunması lazımbir ilaç gibi geldi. çok saol canım bi dahakine deniyim bakalım belki keser.

X