Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1.gün .... 10.07.2009 .... 36.6
2.gün .... 11.07.2009 .... 36.5
3.gün .... 12.07.2009 .... 36.5
4.gün .... 13.07.2009 .... 36.2
5.gün .... 14.07.2009 ... ölçemedim
6.gün .... 15.07.2009 ... ölçemedim
7.gün .... 16.07.2009 ... ölçemedim

8.gün .... 17.07.2009 .... 36.4
9.gün .... 18.07.2009 .... 36.2 x
10.gün ... 19.07.2009 .... 36.4
11.gün ... 20.07.2009 .... 36.4 x
12.gün ... 21.07.2009 .... 36.3 x
13.gün ... 22.07.2009 .... 36.3 x
14.gün ... 23.07.2009 .... 36.3
15.gün ... 24.07.2009 .... 36.2

dün ateşim aynıydı ama vücudum buz gibiydi , hatta gece üşüdüm bile.acaba bu ateşimin düştüğünün bir işareti mi CADIARZU çatladım mı çatlamadım mı ay deli olucam.fisfisfis
ama çatlama olsaydı ateşim yükselmeliydi di mi vücudumda sıcak olurdu :uhm: olmaz mıydı yoksa :uhm: şimdi bacaklarıma bakıyorum da buz gibiyim

bence bugunden sonra yukselise gececek canım bugunu bos gecirme calıs bence :1hug:

merhaba kızlar nasılsınız? benim ateş aynen devm 36,7 yarın da beklenen regl günüm. yarın test alıp pazar regl olmazsam yapıyım diyorum :) bu ay hiç olmadığı kadar belim ağrıdı ve göğüslerim inanılmaz hassas. ve bişey daha farkettim göğüs ucu çevresinde kabarcıklar oluştu. yani oluşmuş bir ara ben iki gündür gözlemliyorum. ya inş gebelik belirtisidir. eşim çok umutlu bu ay olacak diyor.

merhaba kızlar nasılsınız? benim ateş aynen devm 36,7 yarın da beklenen regl günüm. yarın test alıp pazar regl olmazsam yapıyım diyorum :) bu ay hiç olmadığı kadar belim ağrıdı ve göğüslerim inanılmaz hassas. ve bişey daha farkettim göğüs ucu çevresinde kabarcıklar oluştu. yani oluşmuş bir ara ben iki gündür gözlemliyorum. ya inş gebelik belirtisidir. eşim çok umutlu bu ay olacak diyor.

ne güzel bütün belirtiler var , inşallah hamilesindir :Saruboceq:

ayy canım inşallah yaa hamiş sayımız artsın bu ara bir durgunluk var sanki kızlar sıcaklarda çalışmalar azalmasın tembellik yok yeni hamişler is-ti-yo-ruzzzzzzz:eek:klava::Saruboceq:

ne güzel bütün belirtiler var , inşallah hamilesindir :Saruboceq:

ya inşallah. eşim o kadar heyecanlı ki anlatamam. valla olmazsa yine en çok o üzülecek ben de ona :KK43:

ayy canım inşallah yaa hamiş sayımız artsın bu ara bir durgunluk var sanki kızlar sıcaklarda çalışmalar azalmasın tembellik yok yeni hamişler is-ti-yo-ruzzzzzzz:eek:klava::Saruboceq:

valla örtmenim ben sıcak demedim sağlam çalıştım:kedi: zaten özellikle izini bu döneme denk getirdik. çalılşırken hem de sıcakta vallaha zor oluyor. inş tatil bi işe yaramıştır:Saruboceq:

sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum inşallah canım güzel haberlerle gelirsin :Saruboceq::Saruboceq:

çiçeğim yeni ay yeni biumut
inşallah bidahaki aya herşey daha güzel olur:Saruboceq:

inşallah canım benimmm

günaydın kızlaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrr a.s.

• 8. gün: 36.1 :ecrin_bebek:
  • 9. gün: 36.3
  • 10. gün: 36.2 :ecrin_bebek:
  • 11. gün: ? :ecrin_bebek:
  • 12. gün: 36.3
  • 13. gün: ?
  • 14. gün: 36.4 :ecrin_bebek:
  • 15. gün: 36.7
  • 16. gün: 36.5

minik tablom hızla ilerliooo, amaaaan fikfik neyim yapmıom valla totomun üsdüne oturuom öle kaç gündür. testler dırt olunca ben de çekildim kenara işte. zati bu ay gelmesin öteki ay ittiommmmm!! opuyorumnanaktan

sen yatt dahaaa yattttt bi bakmışınnnnn gelmiş konuğunnn sen oturrrrr kaydirigubbakcemile2 heyy gidi heyyyyy opuyorumnanaktan

slm kızlar benim kanamam başladı hiç belirti olmadan direk koyu kanamam başladı üzülmeye bile dermanım yok

olsun hayatımm sıkma canını üzülmee inşallah bu ay gelcekkkkk

1.gün .... 10.07.2009 .... 36.6
2.gün .... 11.07.2009 .... 36.5
3.gün .... 12.07.2009 .... 36.5
4.gün .... 13.07.2009 .... 36.2
5.gün .... 14.07.2009 ... ölçemedim
6.gün .... 15.07.2009 ... ölçemedim
7.gün .... 16.07.2009 ... ölçemedim

8.gün .... 17.07.2009 .... 36.4
9.gün .... 18.07.2009 .... 36.2 x
10.gün ... 19.07.2009 .... 36.4
11.gün ... 20.07.2009 .... 36.4 x
12.gün ... 21.07.2009 .... 36.3 x
13.gün ... 22.07.2009 .... 36.3 x
14.gün ... 23.07.2009 .... 36.3
15.gün ... 24.07.2009 .... 36.2

dün ateşim aynıydı ama vücudum buz gibiydi , hatta gece üşüdüm bile.acaba bu ateşimin düştüğünün bir işareti mi CADIARZU çatladım mı çatlamadım mı ay deli olucam.fisfisfis
ama çatlama olsaydı ateşim yükselmeliydi di mi vücudumda sıcak olurdu :uhm: olmaz mıydı yoksa :uhm: şimdi bacaklarıma bakıyorum da buz gibiyim

inşallah bundan sonra yükselirr daha ancakk bakalımmm biraz sakin ol canımcım

aay hadi inşallah canımm yaa inşallah güzel haberlerini alırızzzz :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: ateş topiğinde sevindirrrr biziiiiii opuyorumnanaktan

sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum inşallah canım güzel haberlerle gelirsin :Saruboceq::Saruboceq:

inşallah canım. bugün anne geior pazar gününe kadar bende. azcık kafam dağılsn çıkıp gezicez bol bol. sonra pazar bilemedin ptesi sabah test yapıcamopuyorumnanaktan

aay hadi inşallah canımm yaa inşallah güzel haberlerini alırızzzz :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: ateş topiğinde sevindirrrr biziiiiii opuyorumnanaktan

inşallah cicekcik ama bir dahaki aya yanıma gelmeye söz verirsen.kaydirigubbakcemile5

inşallah canım. bugün anne geior pazar gününe kadar bende. azcık kafam dağılsn çıkıp gezicez bol bol. sonra pazar bilemedin ptesi sabah test yapıcamopuyorumnanaktan

inşallah cicekcik ama bir dahaki aya yanıma gelmeye söz verirsen.kaydirigubbakcemile5

aay kızzzz senimiii kırıcammmmmmmmmmmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 gelirim tabiiii hafta sonu o tişörttende alıcammmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

aay kızzzz senimiii kırıcammmmmmmmmmmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 gelirim tabiiii hafta sonu o tişörttende alıcammmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

al bacım pek güzel. pembe pembe gezeriz :) denk gelirsek sokakta birbirimizi kolay tanırız şaşırmayalımopuyorumnanaktan

İsdion isdion daaa anacımm öle ceketi atınca olmuo bu iş hahahhaaaaa, şeysimiz büzüşcek yakında çalış çalışş, fikfik, fikfikkk fena olduk ayool. Bi dene çocuk için kaç bin kalori harcıoz bu ıscakta bilion mu seeennnn?? kuruduk ayol ay ne zor işmiş anacımmmmmmm hahhahaaaa delikafadulden:roflol:hihoyyytkaydirigubbakcemile2opuyorumnanaktanzemuszemus

İsdion isdion daaa anacımm öle ceketi atınca olmuo bu iş hahahhaaaaa, şeysimiz büzüşcek yakında çalış çalışş, fikfik, fikfikkk fena olduk ayool. Bi dene çocuk için kaç bin kalori harcıoz bu ıscakta bilion mu seeennnn?? kuruduk ayol ay ne zor işmiş anacımmmmmmm hahhahaaaa delikafadulden:roflol:hihoyyytkaydirigubbakcemile2opuyorumnanaktanzemuszemus

seni lord fikçi ilan ediyommmmmmmmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ya millet kalıyor. arkadaşım bir gece kaçamak sayesinde hamile. :1shok:

X