Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar atesim 36,5 gecen ayda ve bi onceki aydada 36,5 oldugunun ertesi gunleri 36,3 ile regl olmusum demekki yarın gelio bide evde testim vardı yaptım az once negatiff. umutlar obur ayada kalamadı cunku esim yurtdısında bu ay yani bilmem nezamana...

Gunaydın Kızlar Benim adetim bu sabah itibariyle teşfir etti erken geldi ama hoşgeldi napalım Allahın takdiri tukenmek yok.. Yeni ay yeni umut diye olcumlerime yeniden başladım.. Moralleri yuksek tutalım.. :teselli:

ponarancığım önce Allahın izniyle ve senin açıklamaların sayesinde ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmayı başardım meğerse ben yumurtlama günlerimi yanlış biliyormuşum.SaNA ÇOKKKKKKKKKK TEŞEKKÜR EDERİMMMMMMMMMM

ponarancığım önce Allahın izniyle ve senin açıklamaların sayesinde ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmayı başardım meğerse ben yumurtlama günlerimi yanlış biliyormuşum.SANA ÇOKKKKKKKKKK TEŞEKKÜR EDERİMMMMMMMMMM

Mutlulukcum, senin geçen ay zorlu geçti zaten.
Hastalık falan, sen bu ay yine aynen devam et.
Linkini aldım, ordan takip edeceğim seni.

36.0 8.gün
36.4 9.gün
36.4 10.gün
36.3 11.gün
36.3 12.gün
36.4 13.gün
36.3 14.gün
36.3 15.gün
36.7 16.gün
36,3 17.gün
36,2 18.gün
36.3 19.gün
36.3 20.gün
Birisi Yorumlayabilirmi Ya Ben Beceremiyorum Bu Işi Ve Moralim Bozuk .. Bir Gün Durup Bir Gün Ilişkiye Giriyorduk Dün Olamadi... Ya Yumurtayi Kaçirdiysam Diye Stres Yaptim Nolur Yardim Edin .................

esingul ates dustugu gun yumurtanın catladıgı gun. yani surekli olcup takipte isen dustugu gun ve iste yaklasık 24-48 saat sansın var. iliski için yani

Çok ama çok sevindim senin için. Benim sayemde diil, kendini tanıyarak olmuştur.yerimseniben
Bende de öyle oldu çünkü, allah güzel, sağlıklı bir hamilelik versin.
Bende 8+3 haftalık oldum artık!

Kaç günde bir regl oluyorsun, sanki yumurtlama yok gibi daha...
Düşük ısı sonrası 3 gün boyunca artan ısı olmalı, sende hep 2 günde kalmış gibi...
Ölçümler aynı saatte di mi ?

Gunaydın Kızlar Benim adetim bu sabah itibariyle teşfir etti erken geldi ama hoşgeldi napalım Allahın takdiri tukenmek yok.. Yeni ay yeni umut diye olcumlerime yeniden başladım.. Moralleri yuksek tutalım.. :teselli:

Mutlulukcum hadi bakalım onumuzdeki ay daha saglıklı calısma ve daha yuksek moral ile devam canım. Benim gelmedi ama sanki haftasonu gelecek zaten test yaptım oda negatif. atesimde sabah yataktan kalmadan 3 kere olctum 36,5 dususe gecti yani

Bernacım bence atesin guzel gidio hadi bekleyip gorcez bakalım neler olacak inş melegin gelmiştir canım

bernacım evet mutluluk erken olmus bende belirti regle dair var 1 haftadır acıyan ve balon gibi olan goguslerim biraz indi sızlamıyor artık karnım kelebekleniyor :) vede atesim 3 gundur 36,9-36,6-36,5 şelkinde. sanırım yarın olurum karnım filanda agrıyor yani.zaten testte negatif cıktı bosa umutlanmanın manası yok lekelenme filan yok ama direk gelir genelde oyle oluyo

Mutlulukcum haftasonu nete giremiycem sehir disinda olucam ptesi neticeyi bildiririm. kizlar buarada adet oldum die dusunup rahat olmayın. biarkadasim normal adet oldu sonra yanması vardi idrar yollarında doktora gitti meger hamileymiş adete 1 hafta kala yumurtlamıs yada 2.yumurtlama demiş doktor oda yumurtlama zamanındayım die gunasiri ilişkiye girio kanaması oluyo dusuk tehlikesi var hemde normal adet olmus meger ustune gormus

Olsun canım sen yine de umidini kesme insallah haftasonu guzel haberlerini alırız.. Evet ben malesef bu ay tutturamamışım.. Alıştım artık nerdeyse bir yıldır boyle o yuzden zor gelmiyor.... Allah buyuktur :teselli:

mutlulukcum bernacım ben regl oldum şimdi:) tesrif etti karnım agrıodu belimde bi wc ye gittim gelmiş biraz bu ayda olmadı yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…