Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bedef benim ateşim sabahları 36.4 ve test yapptım hamileyim hemen ümitsizliye kapılma
BU ATEŞ ÖLÇME YÖNTEMİ SÜPER.....

Kızlar benim ateşim yumurtlamanın 7. günü 36.7 den 36.3 e düşmüştü bende çok üzülmüştüm.Yerleşme olurken gerçekten ateş düşüyor.

bedefcim sekerim benim de dustu ama 36.2'ye hemde adetime 3 gün varkenn..benim de bu ay nanay..

sanırım ben bu ay nanay
14.gün 36.5(ovulasyon)
15.gün 36.9
16.gün 36.9
17.gün 36.5 evet değerim düştü arkidişler bebeğim gelmemiş
ama daha adetime 10 gün var belkide daha az yada daha çok ama 10 gün kesin var.

bedef benim ateşim sabahları 36.4 ve test yapptım hamileyim hemen ümitsizliye kapılma
BU ATEŞ ÖLÇME YÖNTEMİ SÜPER.....

yani daha belli olmasmı sidanurcum zamanım varmı yani.adetime daha çok var.

Mutluluk yumurtladıktan sonraki yedinci günde ateşin düşmesi önemli bence ponaranın ölçümlerini incelemiştim onda yumurtladıktan sonra 7. gün ateşinde düşüş vardı

Arkadarlar Biz Adet Bittikten Sonra Ateş Yükselinceye Kadar Her Gün çalişma Yaptik.daha önce Sürekli Günaşiri çalişma Yapiyorduk Olmamişti

canım yukarda bak yazmıştım ya sana .tamam işte benim sana yazdığım gibioluyo...

yani ısının düştüğü gün yumurtlamanın başladığı ve bittiği gün anladınmı birgülcüm ondan önceki günlerde ısının yükselmesinin sebebide sana bi uyarı gibi bişey yani yumurtlama günün yaklaşıyo gibi ve yuöurtladığın günde zaten o artan (0,4 -0,6) sayılar tekrar düşer. ohbe inşallah anlatabilmişimdir sana.
not:ısının yükselmeye başladığı günden itibaren yani yumurtlama gününe kadar gün aşırı ilişki ve yumurtlama günüde ilişki al sana bebeeee......

çok yazdım ama kusura bakmayın yanlışım varsa düzeltin arkidişler....

kızlar atesim 36,6 idi sabah suan itibari ile hala 36,6 . umarım sabitlenir

kızlar atesim 36,6 idi sabah suan itibari ile hala 36,6 . umarım sabitlenir

stellacım ateşini gün içindede ölçüncede aynı çıkıyomu ben şuan ölçtümde 36.9 çıktı ama nerdeyse bir saattir oturuyorum pc başında.yani ateşimin yükselmesi için birşey yapmadım iş temizlik felan yani.neyse ben sabahları ölçmeye gayret gösterip o zaman ölüç bari en iyi o

bedefcim onemli olan sabah uykudan kalkar kalkmaz yapılan olcumler.gun içindeki deger saglıklı deil ama durumu kontrol acısından ben aklıma gelirse ölçüyorum

ama karnım cok agrıo benim sol arkadan belim karnım agrıo yarına belli olur

X