Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

nevyascım hadi inşallah canımcımm çalışmalar güzel bakalım azda kalmış güzel haberleri inşlalah peşpeşe veririz canımcımm

Arkadaşlar bende ateş ölçmeye başladım
geçen ayda pre seed kullanmıştım bu ayda bilinçli olarak kullanmak istiyorum
bana yardım edebilirmisiniz sizce hangi günler ilişkiye girmeliyim
ben tablomu yazıyım çok iyi bilmiyorum çünkü
birde benim bazen 10-15 dakka değişiyo atel ölçme saatim
çok önrmlimidir bu bazen normal saatimden önce kalkmam gerekiyo
ozamanda erken ölçüyorum çünkü.

tablomu yazıyorum.
10 Temmuz 36,1 adet başlangıcı
11 Temmuz 36,2
12 Temmuz 36,1
13 Temmuz 36,2
14 Temmuz 36,1 adet bitişi
15 Temmuz 36,0
16 Temmuz 36,2

canım aynı zamanda ovl.testte kullanırsan gününü kaçırmamış olursun benden tavsiye...
ucuz olanlardan al ve kullan derim... çift çizgiyi yakaladığında presed kullanırsın aynı zamanda ateşten de takip edersin... hayırlısı olur inş..

merhaba canım
benimde 30 dakka bile değişebiliyor ateş ölçmem o kadar farketceni sanmıyorum canım
bende geçen ay presedi bilinçsiz kullandıum bu ay biraz daha iyiydi sanırımm şimdi kaç günde bir regli oluyorsun ben 27 günde bir olduğum için 10. günde başladım çalışmalara ve preseedide 12. günden sonra hergün nerdeyse kullandım canımm
12 36,4 * preseed ile ilişki
13 36,1 * preseed ile ilişki
14 36,5 * ilişki
15 36,1 ** preseed ile ilişki
16 36,7 * preseed ile ilişki
17 36,7
18 36,9
19 36,9
bu şekilde yani ateşin düştükten sonra yükselince biraz geç kalınmış oluyor periyodun önemli burda herkesin farklı çünkü 15 gün düştü yani o gün yumurtam çatladı sanırsam böle anlıyoruz işte canımcım

Sağol canım teşekkür ederim ilgin için
ben genelde 28-30 gün arasında adet oluyorum
şimdi ateşim yükseldiğindemi ilşkiye girmem lazım yanlış anlamadığım dimi

nevyascım hadi inşallah canımcımm çalışmalar güzel bakalım azda kalmış güzel haberleri inşlalah peşpeşe veririz canımcımm

Valla canım ara vermeden çalışıyorum ama geç yumurtladım üstüne 14 gün ekleyince Ağustos başına geliyor gerçi yumurtlamadan 10 gün sonra testte çıkıyormuş ben yine yaparım 10 gün sonra bi test duramam.:lepi:

canım aynı zamanda ovl.testte kullanırsan gününü kaçırmamış olursun benden tavsiye...
ucuz olanlardan al ve kullan derim... çift çizgiyi yakaladığında presed kullanırsın aynı zamanda ateşten de takip edersin... hayırlısı olur inş..

canım bu aralar çok sıkışığız biz
tüp bebek denedik olmadı o bizi 0 agötürdü
pree seedi bile taksitle çok zor alabildim
ondan alamadım ovulasyonu
inşallah bu aydan sonra toparlanabilirsek alırım

Ya kızlar dün akşam üzeri sağ yumurtalığımda ağrı oldu baya çalışma sırasındada zorladı beni ama anlamadım neden dün içime hamile kaldığıma dair bişey doğdu bilmiyorum yanılmam inallah ve gece rüyamda bi ata bindim kızlar çok güzeldi.

Ya kızlar dün akşam üzeri sağ yumurtalığımda ağrı oldu baya çalışma sırasındada zorladı beni ama anlamadım neden dün içime hamile kaldığıma dair bişey doğdu bilmiyorum yanılmam inallah ve gece rüyamda bi ata bindim kızlar çok güzeldi.

İnşallah içine doğan olmuştur ve hamiş kalmışsındır

hayır canım yanlış anlamışsın düştüğü zaman başla çalışmalara bir gün sonrasındada devam ettir....

inş. hayır olsun rüyandaa güzelmiş..... tarihin kaççç?

yani 28-30 günde oluyorsan sende 10. günden itibaren çalışmlara başla 12. gün itibariylede bence tabi pressedi hemen hemen hergün kullan derim ama günaşırıda kullanambilrisin 12 , 14 16, 18. günler mesela riskli zamanlar , aslında ovulasyon testi yapsan daha iyi olur ama benim için mesela külfet onu yapmak
ateş yükseldiğinde yumurtlama olmuş olduğundan o günde şansın var ama asıl yükselmesini görmeden önce ilişki daha önemli ama yükselince o gün ve ertesi günde şans var elbette ama daha düşük asıl yükselmeden önceki ilişkiler çünkü yükselmesi çatladığını gösteriyor ya o bakımdan orda spermlerin halihazırda bulunması açısından yol uzun malum yerimseniben

canım bu aralar çok sıkışığız biz
tüp bebek denedik olmadı o bizi 0 agötürdü
pree seedi bile taksitle çok zor alabildim
ondan alamadım ovulasyonu
inşallah bu aydan sonra toparlanabilirsek alırım

anladım canım.. bizde bir aşılama denedik hala toparlamaya çalışıyoruz...
ama ovl.test g.g. da en ucuz olanlardan al 20 li paket 19,90 flandı ben aldığımda....
yoksa preseed i doğru günlerde kullanamazsan boşa gider... sen bilirsin...

hayırdır inşallah kızzz inşallah güzel bir bebişe delalettirrrr :Saruboceq: :Saruboceq:
bu işte yumurtlamandan kaynaklı ağrı şekercim bendede oluyor malesef bilirim inşallah yaramıştırrrr :Saruboceq:

aminnnnnnnnnn canım aminnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ay kızzz şaka bi yana şimcik sen çalışmaları bitirdin nadasa bıraktın yaa kendini, ya şimdi içinde bi meleğin ilk tohumları atılıosa ayyy yaaaa düşünmesi bile ne helecanlı dimiiii.. ay helecan yaptım kendime bak gene hehehhee kaydirigubbakcemile3

ek3qpw.gif

Bir kıvılcım düşer önce, büyür yavaş yavaş
jjwcr4.jpg

Bir bakarsın volkan olmuş, yanmışsın arkadaş,
2rlyhz6.jpg

Dolduramaz boşluğunu ne ana ne gardaş
hrzqj9.jpg

Bu en güzel, bu en sıcak duygudur arkadaş.
5tvt09.jpg

Ortak olmak her sevince, her derde, kedere
2wlym2h.jpg

Ve yürümek ömür boyu, beraberce, el ele...
1ghgu8.jpg

Olmasın hiç o ta içten gülen gözlerde yaş
a5jjh1.jpg

Yollarımız ayrılsa bile seninle arkadaş.
wrdwew.jpg

Evet arkadaş;
2m67584.jpg

Kim olduğumu, ne olduğumu
2m67584.jpg

Nerden gelip, nereye gittiğimi sen öğrettin bana.
20swzfn.jpg

Elimden tutup, karanlıktan aydınlığa sen çıkardın

2lmtgcy.gif

Bana yürümeyi öğrettin yeniden
qodtac.gif

El ele ve daima ileriye.
r750du.gif

Bir gün
2n6x0nn.gif

Bir gün birbirimizden ayrı düşsek bile
30215bk.gif

Biliyorum, hiçbir zaman ayrı değil yollarımız.
23mmzy8.gif

Ve aynı yolda yürüdükçe
mrdc2o.gif

Gün gelir ellerimiz yine dostça birleşir
2z83fpt.gif

Ayrılsak bile kopamayız.
20rw8yt.gif

Ortak olmak her sevince, her derde, kedere
sysfox.gif

Ve yürümek ömür boyu, beraberce, el ele...
2uzqghy.gif

Olmayacak o ta içten gülen gözlerde yaş
10s829g.gif

Bir gün gelip, ayrılsak bile seninle arkadaş.
dbgveo.gif

inşallah hepimiz birgün bu duyguyu yaşarız
ifydlu.gif

iyiki varsınız kızlar

2ymskrd.gif

k3ur03.gif

tatlım az sonra ziyaretine gideceğim 1 hafta önce doğum yapan arkadaşım da hamile kaldığını o gece hissettiğini söylemişti bana. tuhaf bişey oldu hiç uyuyamadım rahatsızdım, garip garip rüyalar gördüm, o gece hissettim demişti. ay yoksa sendeeeeeeeeee ??? kaydirigubbakcemile5

kitty etme eyleme arkadaşım sulugöz garılarız zatiii ağlamaya bahane arıoz koyma böle şeler burayaaa :a015:
muslukları açarım bakkkkk :nazar:

kitty etme eyleme arkadaşım sulugöz garılarız zatiii ağlamaya bahane arıoz koyma böle şeler burayaaa :a015:
muslukları açarım bakkkkk :nazar:

amannnnnnnn zaten ota b.. aglıyoruz bari aglamak icin sebebimiz olsun canım ya :roflol:

kittycat süpersin arkadaş....

nerden buldun harika... allah hepimize tattırsın...inş.

amin canım inşallah:Saruboceq::Saruboceq: kendi calısmam canım opuyorumnanaktan begendinize sevindiim opuyorumnanaktan

hayalini kurmak bile süper bir duygu sizde öyle oluyormusunuz bimiyorum. günlerim yaklatıkça bu ay hamileysem yok kocama nasıl süpriz yaparım annemlere kardaşlerime nasıl haber veririm..
hemen kk. ya yazarım....flann insan düşünmeden edemiyoo... sizde böylemisiniz yoksa ben çok mu kaptırdım artık.. kendimden korkuyorum...lülülülülülü

X