Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Kızlar,

Burdan da benim chartlara ulaşabilirsiniz sanırım.
http://www.fertilityfriend.com/home/ponaran

Kırmızı çizginin olmaması yumurtlamayı yakalayamadığı anlamına geliyor.
Kırmızı çizgiler ----- olduğunda da emin olamadığı anlamına geliyor. (yani değişebilir demek)
Büyük olasılıkla senin gribin etkisi var bunda mutluluk.CADIARZU

dediğim gibi yakalayamamış ovulasyonu. Herhalde hastalıktan kaynaklı.
Mavi çizgiler nedendi unutmuşum, sanırım saat farklı olduğunda falan çıkıyordu. CADIARZU
Mutlaka aynı saatlerde ölçüm yap, önemli.
Önümüzdeki aya daha iyi olur ama belki de gerek kalmaz bile a.s.

ortalama saat 6.30-07:00 arası yaptım (malesef erken kalkıyorum ) mavi kesik cizgi grip oldugum zamanları gosteriyor. mavi noktalar da öyle

.. Ben de saf saf 28 gün gecse de su kırmızı cizgi cıksa artık diye bekliyordum :) tatlicadiarzu

arkadaşalar ateş düştüğü gün yumurtlama oluyor bir sonraki gün yükseliyor düştüğü gün ilişki öneriliyor.benim merak ettiğim ateşin düştüğü gün yumurta çatlamışmı oluyor ve hamilelik için en uygun gün oluyor. aşılama ve tüp bebek tedavisinde çatlatma iğnesi yapıldıktan 24 ve 48 saat içinde aşılama yapılıyor veya yumurtalar toplanıyor ateşin düştüğü gün yumurtanın çatladığı günmü yumurta çatladıktan sonraki 2 günmü

panorancım seninki tam bir ornek chart sekerim. benim gecen aykine benzio ama tutumadı bu ayda mutlulukcum 2mizin aynı gibi gozukuyor. 3 tane dusus var ikimizdede, umarım regle dogru gitmes.

resmen rahim sancısı gibi agrılı bir sancı bu ama cildimde ne bir sivilce ne bişey gayet duzgun cildim. hep sivilcem cıkardı anlardım gelio die simdi belirsizz :KK43:

resmen rahim sancısı gibi agrılı bir sancı bu ama cildimde ne bir sivilce ne bişey gayet duzgun cildim. hep sivilcem cıkardı anlardım gelio die simdi belirsizz :KK43:

canım adetin ne zamnadıinşallah olmazsın ve hamişsindir.........

ortalama saat 6.30-07:00 arası yaptım (malesef erken kalkıyorum ) mavi kesik cizgi grip oldugum zamanları gosteriyor. mavi noktalar da öyle

.. Ben de saf saf 28 gün gecse de su kırmızı cizgi cıksa artık diye bekliyordum :) tatlicadiarzu

bende her sabah 06:30'da yaptım. Alarm kapatıp, gözümü açmadan dereceyi ağzıma atıyorduma.s

panorancım seninki tam bir ornek chart sekerim. benim gecen aykine benzio ama tutumadı bu ayda mutlulukcum 2mizin aynı gibi gozukuyor. 3 tane dusus var ikimizdede, umarım regle dogru gitmes.

Sizlere de nasip olsun örnek chartlar a.s
Zaten örnek olduğu ay, hamile kaldım bende.
Diğer chartlaramı da baktıysan hiçbirinde 2 çizgi kesin diil, dotted falan.

kizlar bende bu ay basladim ama adetim bittikten sonra basladim benim degerlerim daha ilk günüm ama yinede yazmak istiyorum
1gün ......
2gün.....
3gün....
4gün...
5gün.....
6.gün 36,7
kizlar sizce bu isi degeri cokmu yüksek banami öyle geldi biliyorum herkesin vücud isisis farkli olur ama nebilim sizce??

kizlar bende bu ay basladim ama adetim bittikten sonra basladim benim degerlerim daha ilk günüm ama yinede yazmak istiyorum
1gün ......
2gün.....
3gün....
4gün...
5gün.....
6.gün 36,7
kizlar sizce bu isi degeri cokmu yüksek banami öyle geldi biliyorum herkesin vücud isisis farkli olur ama nebilim sizce??

canım adet gününden itiberen ölçseydin keşkeçben geç başladım o yüzden anlamdım ateşinden ama normal gibi geldi.bilmiyorum..

beran abnada o sitenin adini yazabilirmisin canim bende kontrol etmek istiyorum

canım adet gününden itiberen ölçseydin keşkeçben geç başladım o yüzden anlamdım ateşinden ama normal gibi geldi.bilmiyorum..

bedef bende tam bilmiyordumki daha yeni ilk bu ay basladim ama bakalim hayirlisi ne sonuc cikacak senin degerlerin ne durumda

DERECE DERECE
1.GÜN ------
2.GÜN ------
3.GÜN 36.3
4.GÜN 36.3
5.GÜN 36,4
6.GÜN 36.2
7.GÜN 36.2*
8.GÜN 36,2
9.GÜN 36.0*
10.GÜN 36,1
11.GÜN 36.1*
12.GÜN 36,3
13.GÜN 36.5*
14.GÜN 36.4
15.GÜN 36.3*
16.GÜN 35.8*
17.GÜN 36.0
18.GÜN 36.2*
19.GÜN 36.0

bugün düştü tekrar benim ateş .hafta sonları ve cuma günleri geç kalkıyorum o gunler yüksek cıkıyor diğer günler saat sabah 6 da ölçüyorum.düşük cıkıyor.

sanırım ben bu ay nanay
14.gün 36.5(ovulasyon)
15.gün 36.9
16.gün 36.9
17.gün 36.5 evet değerim düştü arkidişler bebeğim gelmemiş
ama daha adetime 10 gün var belkide daha az yada daha çok ama 10 gün kesin var.

sanırım ben bu ay nanay
14.gün 36.5(ovulasyon)
15.gün 36.9
16.gün 36.9
17.gün 36.5 evet değerim düştü arkidişler bebeğim gelmemiş
ama daha adetime 10 gün var belkide daha az yada daha çok ama 10 gün kesin var.

X