Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

çok sağol tatlım bende aynı böyle yapıyım. pazar 6 gibi uyandım meraktan ölçtüm baya düşük çıktı ben geç kalıyorum ölçmek için demekki. evet ne olursa olsun aynı saatte ölçmek lazım. opuyorumnanaktan

gunaydın canım evet yumurtlamıssın hadi bakalım bebişimizin ilk tohumları atılmıs oldu inşallah sıkı sıkı tutunur annesine fırlama olanlardan bir taneside:Saruboceq: sevincten havalara ucarız bu ay canım :Saruboceq:

ben sabah 5 ile 6 arası yataktan kalkmadan ölcuyorum canım :1hug:

masallah atesin cok guzel canım inşallah hep böyle gider ve seninde güzel haberini alırız :Saruboceq:

inşallah kittycim inşallahh yani yumurtladım bugünde değerlendirilmeli sonrası peki şekerim sonraki günleri acep değerlendirmeye gerek varmı acep:)))) çok yorukdumda o bakımdannn kaydirigubbakcemile3

birde ateşimi bende sabah 5:30-6:30 arasında ölçüyorum uyanmama bağlı olaraktan

evet canım erken yumurtluyorum galiba :1hug: test yapmaya devamediyorum bakalım nezaman aynı koyulukta yakalayacagım opuyorumnanaktan

aay inşallah hemencecik yakalarsın ama aynı koyuluk olmasa bile devam çünkü hatalı olabiliyormuş preseed kullananlar topiğinde bi arkadaş yazmış ovulasyon testlerinden birinde hiç çizgi yokken aynı idrarla başka bi markanın yapmış onda silik çizgi çıkmış bi bak istersen ben anlamıyorumda çok sondan bi önceki sayfa galiba yada bi önce şekercim

1.gün - 5 temmuz - 36.3 (adet günü)
2.gün - 6 temmuz - 36.5
3.gün - 7 temmuz - 36.4
4.gün - 8 temmuz - 36.5
5.gün - 9 temmuz - 36.5 ( adet bitti ) ( ovl ikinci cizgi silik)
6.gün - 10 temmuz - 36.5 ( ovl biraz daha koyu)
7.gün - 11 temmuz - 36.6 ****
8.gün - 12 temmuz - 36.4 **** ( ovl biraz daha koyu)
9.gün - 13 temmuz - 36.2

Son düzenleme:

evet yorucu oluyor heleki bu havalarda daha bir zor ama bence sen 2 gunde bir devamet canım ne olur ne olmaz yerimseniben

inşallah canım :1hug: bakayım o konuya bir opuyorumnanaktan

ATEŞLı HAMıŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
burcumucizeiihtisam...01.05.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09 :hooray:

ATEŞÖLÇENLER..................

ayrederya......18/temmuz
scuba...........25/temmuz
çiçekçik........25/temmuz
kittycat.........05/ağustos
brc1769.........06/ağustos
NevYas
TIFF
aymes
gulcangulcan
tuanam02
gülay.30
hcgl_emilya
melony
Ebse

Son düzenleme:

5 agustos benim günümde canım :1hug:

ayyy maşallah listeye bak hamişler ateş ölçenlerden fazla
benim testler hala gelmedi belki bu gün gelir çiçekcik bende bakıyım inşallah benimki hatalılardan değildir

ayyy maşallah listeye bak hamişler ateş ölçenlerden fazla
benim testler hala gelmedi belki bu gün gelir çiçekcik bende bakıyım inşallah benimki hatalılardan değildir

inşallah canım yaa
gerçekten hamiş listesi çok uzunnnnn inşallah bu ay bizlerde geçerizzzzzz yukarıyaaa :Saruboceq:

CANIM ellerine sağlık çok üzel olmuş inşallah ateş ölçenler grubu da ateşli hamişlerin arasına katılır bir an önce

slm kıslarr,kittycat aynı günlerimis benimde 6sı falanopuyorumnanaktan

evet canım aynı zmanlarda hamiş olacaz inşallah :Saruboceq::Saruboceq:
yalnız ben arada bırakıyom ölçmeyi kıslarr düğünler falan girdi erken geç kalktım belli olmadı

ölcmeyi ve calısmaları duzenli yap canım belki sende erken yumurtluyorsunduryerimseniben

yalnız ben arada bırakıyom ölçmeyi kıslarr düğünler falan girdi erken geç kalktım belli olmadı

canım bence ateş ölçme neyse ama çalışmalara ara vermeyin hehehe zaten bebiş gelince uyuyamayacaksınız alıştırma olur ( ay çok kötüyüm ) ben otomatiğe bağlamıştım telefonun alarmını kapatmadan farkında olmadan ağzıma tıkıyordum dereceyi ve uyuyakaldığım bile oluyordu ama bu sıcaklarda işiniz daha zor hadi bakalım bu zorlukların mükafatını alacaksınız İNŞALLAH :Saruboceq:

evet canım aynı zmanlarda hamiş olacaz inşallah :Saruboceq::Saruboceq:

ölcmeyi ve calısmaları duzenli yap canım belki sende erken yumurtluyorsunduryerimseniben

erken yumurtlasama geçmi regl olurum.30günü geçiyo benimkii.
erken olsa daha iyi beklemek zor yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…