Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

çok bilmiyorum ama yine de yorum yapıyım. benimde geç ölçtüğümde biraz oynuyor ama 0.1-0.2 kadar daha fazla değil. 8:30 9:00 arası ölçüyorum yarım saat bile pek farkettirmiyor. 15 dk sonucu değiştirmez diye düşünüyorum. ateşe göre buraya kadarki tabloda 11. gün gözüküyor ama akıntı ve ağrı bu sabah olduğuna göre henüz yumurtlamamış olabilirsin. regli süren ne kadar onada bağlı biraz

Normalde 30 gündü ama geçen ay 52 günde oldum o yüzden şuanda kesin rakam veremiyorum..Evet ateş yükselmesi akıntı ve ağrı bugün 12. gün başladı..

tatile gidebilsek süper olurdu ama eşimin izni yok incir kürünü yapim diyom bu ay,nasipten öteye geçilmes ama belki vesile olur:Saruboceq:

evet tatilde çabuk geçerdi zaman. fırsat bulursanız bu taraflara bekleriz didimdeyim ben. dediğin doğru biz çalışalım takdir allahtan ama çaba göstermeden de içimiz rahat etmiyor yapıcaz birşeyler vesile olucak inşallah :ecrin_bebek:

Normalde 30 gündü ama geçen ay 52 günde oldum o yüzden şuanda kesin rakam veremiyorum..Evet ateş yükselmesi akıntı ve ağrı bugün 12. gün başladı..

benim akıntımda başladı ama daha var hissediyorum yumurtlama yaklaştığında uzayan bir kıvam alıyor tıpkı çiğ yumurta akı gibi. senin 30 gün sürüyorsa muhtemelen daha vardır. herkesin kendine göre oluyor döngüsü ama daha erken gibi geldi bana. daha önce hiç ölçmüşmüydün ateşini en fazla ne kadar oluyor

evet tatilde çabuk geçerdi zaman. fırsat bulursanız bu taraflara bekleriz didimdeyim ben. dediğin doğru biz çalışalım takdir allahtan ama çaba göstermeden de içimiz rahat etmiyor yapıcaz birşeyler vesile olucak inşallah :ecrin_bebek:

inş.canımm inş.
geçen sene antalyadaydık bu sene bişey yok inş.seneye ölüdeniz istiyorumm

Ateş ölçmeye bu ay adetten birkaç gün önce başladım 36.6 dı en yüksek sonrada düştü ve regli oldum.Ovülasyon testleride yapıyorum bakalım bugün ne çıkacak testte sağol yorumların için..

Ateş ölçmeye bu ay adetten birkaç gün önce başladım 36.6 dı en yüksek sonrada düştü ve regli oldum.Ovülasyon testleride yapıyorum bakalım bugün ne çıkacak testte sağol yorumların için..

canım test yapmaya devam et. yumurtalamamış olabilirsin.. ben tam anlamıyla çift çizgiyi yakaladım bu ay.. silik olanlarıda değerendirdik... inş. tutunurlar.....

:nazar:ATEŞLı HAMıŞLER:nazar:
:nazar: tarla..............28.1.08
:nazar: mimoza.........29.1.08
:nazar: kilcikızı.........08.2.08
:nazar: edhak...........17.2.08
:nazar: ponaran.........21.2.08
:nazar: özlemqqq......22.2.08
:nazar: sidanur.........21.3.08
:nazar: gökdeniz.......07.4.08
:nazar: mydear.........24.4.08
:nazar: nurder..........17.6.08
:nazar: emeliko........17.6.08
:nazar: cancer.........31.10.08
:nazar: nur82...........06.10.08
:nazar: nur84...........24.10.08
:nazar: ExpireUser...10.11.08
:nazar: ilsu..............14.11.08
:nazar: neşeli...........20.11.08
:nazar: rüzgarrr.........24.11.08
:nazar: milkshake.....02.12.08
:nazar: gelgit............05.12.08
:nazar: başak35.......07.12.08
:nazar: aabeyazmelek...23.12.08
:nazar: ultlar.................09.01.09
:nazar: melek_law.........09.01.09
:nazar: turkugözlüm......10.01.09
:nazar: sivaslı58............17.01.09
:nazar: kıvırcık...............30.01.09
:nazar: burcumucizeiihtisam...01.05.09
:nazar: rana.able............12.05.09
:nazar: sevcangöksel......26.05.09
:nazar: anneolmaksitiyom......30.05.09
:nazar: beyazgelincik............30.05.09
:nazar: ezgim29....................06.07.09
:nazar: mavidüşler.................06.07.09 :hooray:

ATEŞÖLÇENLER..................

ayrederya......18/temmuz
scuba...........25/temmuz
çiçekçik........25/temmuz
brc1769.........06/ağustos
NevYas
TIFF
aymes
serinus

Son düzenleme:
kızlarrr tiffin reglisi geciktide kendisi yok ortadaaa noldu acepp ayy inşallah ateşli hamişler listesine girer bu ayyyyyyy

yaa tatil dediniz içim eridii bu sıcakta iş yerinde soğan kürü moğan kürrüü anaaaaaaammm neydi bu derdimizz yaaa:)))))))

çiçekçikin yanına 25 temmuz yazabilirsiniz kızlarr daha çokk varrr reglimin 10. günü bugün ve soğan küründen kanamam oluyor hayırdır inşallah hayırdır inşallahhhh :)))))))

bende bir daha ki ay ikisini birden yapıcam daha garanti olsun diye. benim tabloda da kıpırdamalar olsun sende benimkini yorumlarsın canım.

çiçekçikin yanına 25 temmuz yazabilirsiniz kızlarr daha çokk varrr reglimin 10. günü bugün ve soğan küründen kanamam oluyor hayırdır inşallah hayırdır inşallahhhh :)))))))

neden olurmuş baktınmı tatlım belki normaldir temizleniyorsundur. kullananlarda olmuşmu daha önce. aynı günü bekliyoruz canım çifter çifter görürüz inşallah çizgileri

neden olurmuş baktınmı tatlım belki normaldir temizleniyorsundur. kullananlarda olmuşmu daha önce. aynı günü bekliyoruz canım çifter çifter görürüz inşallah çizgileri

walla canımcım topikleri didik didik ettim miyomlu olupta kullanıpta tecrübe eden olmamış galiba yada görmedim daha
genelde poliksitiklerde ve çikolata kisti olanlarda koyu kahve akıntı olurken benim gibi normal kan şeklinde kanama olan bi kaç kişiye rastaldım soğan kürü mucizesi topiğinde dahada okuyorum:))))))))))
yani akıntı kanama sanırsam normal temizlendiğine işaret ki kaç gündür belim kopucak gibi ağrıyordu bacağıma vuruyordu sinir sıkışması falan oldum sandım belimde kaydirigubbakcemile3 sonra işte aklıma geldi kanamada olunca kürden dolayı aşağıda hareketlilik var vuruyor hemde feci yanii inşallah faydasını görürüm haftaya olmadı doktora genel bir kontrole giderim ulturasonda görülür miyomlarımın durumu eğer gitmiş olursa dokotra ne derim allah bilirr kaydirigubbakcemile3

walla canımcım topikleri didik didik ettim miyomlu olupta kullanıpta tecrübe eden olmamış galiba yada görmedim daha
genelde poliksitiklerde ve çikolata kisti olanlarda koyu kahve akıntı olurken benim gibi normal kan şeklinde kanama olan bi kaç kişiye rastaldım soğan kürü mucizesi topiğinde dahada okuyorum:))))))))))
yani akıntı kanama sanırsam normal temizlendiğine işaret ki kaç gündür belim kopucak gibi ağrıyordu bacağıma vuruyordu sinir sıkışması falan oldum sandım belimde kaydirigubbakcemile3 sonra işte aklıma geldi kanamada olunca kürden dolayı aşağıda hareketlilik var vuruyor hemde feci yanii inşallah faydasını görürüm haftaya olmadı doktora genel bir kontrole giderim ulturasonda görülür miyomlarımın durumu eğer gitmiş olursa dokotra ne derim allah bilirr kaydirigubbakcemile3

içim rahatladı demek olabiliyormuş. inşallah gitmiş olurlar drunda şaşıp kalır kaydirigubbakcemile3

kızlarrr tiffin reglisi geciktide kendisi yok ortadaaa noldu acepp ayy inşallah ateşli hamişler listesine girer bu ayyyyyyy

yaa tatil dediniz içim eridii bu sıcakta iş yerinde soğan kürü moğan kürrüü anaaaaaaammm neydi bu derdimizz yaaa:)))))))

ayrederya süper bi liste yapmışsın dadlım kız adet olsamda ucundan kıyısından girebilir miyim buraya çok özendim vallaaa bize de nazar boncunku koyyy hehhehehe :roflol:
bu arada ben daha adet olmadım zemuszemus

ayrederya süper bi liste yapmışsın dadlım kız adet olsamda ucundan kıyısından girebilir miyim buraya çok özendim vallaaa bize de nazar boncunku koyyy hehhehehe :roflol:
bu arada ben daha adet olmadım zemuszemus

günün geçtimi tatlım test yaptınmı çiçek de seni soruyordu merak ettik canım

günün geçtimi tatlım test yaptınmı çiçek de seni soruyordu merak ettik canım

günüm geçmeden önce 3 tane yaptım canım hepsi negatif çıktı şimdi de günüm geçti ama yapmaya korkuyorum. :çok üzgünüm:
çiçekçiğe de dedim zaten böyle umutla beklemek daha güzel..

:nazar:ATEŞLİ HAMİŞLER:nazar:
:nazar: tarla..............28.1.08
:nazar: mimoza.........29.1.08
:nazar: kilcikızı.........08.2.08
:nazar: edhak...........17.2.08
:nazar: ponaran.........21.2.08
:nazar: özlemqqq......22.2.08
:nazar: sidanur.........21.3.08
:nazar: gökdeniz.......07.4.08
:nazar: mydear.........24.4.08
:nazar: nurder..........17.6.08
:nazar: emeliko........17.6.08