Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

çiçekciiikkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!
naabıon dadlım seees veeerrrr... sahnelere geri döndüm hehhehehe
:teytey::teytey:a.s.:teytey::içelim:

1 36,50 (28 Haziran)
2 36,10
3 36,40
4 36,40
5 36,40
6 36,50
7 36,10 :)))
8 36,40 :)))
9 36,40

haydı hayırlısı kızlarrrr kaydirigubbakcemile3

çiçekciiikkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!
naabıon dadlım seees veeerrrr... sahnelere geri döndüm hehhehehe
:teytey::teytey:a.s.:teytey::içelim:

saçlarını dağıtırsıııııııııııııınnnnnnnnnnnnn rüzgarlara taratırsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nınınııııı

napıyon arkideşimm kendime gelmeye çalışıyom çay içiyom beynim dönüyor halaaaa :)))

anacım sende kaprisli assolistler gibim oldun ne geç dönmekti bu sahnelereee kaydirigubbakcemile3
olmaz özletme bir dahaaaa kafamçokkarıştı

saçlarını dağıtırsıııııııııııııınnnnnnnnnnnnn rüzgarlara taratırsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nınınııııı

napıyon arkideşimm kendime gelmeye çalışıyom çay içiyom beynim dönüyor halaaaa :)))

anacım sende kaprisli assolistler gibim oldun ne geç dönmekti bu sahnelereee kaydirigubbakcemile3
olmaz özletme bir dahaaaa kafamçokkarıştı

eheuehuehue kız msn açcem ama kendi adıma oturum açtım yeni. bunda bi numara yok msn felan yüklü diil. şimdi yüklücem kapanıp yenden açılıo ya pc ona üşeniom hehhehehe..
ben hala adet olmadım bilion muuuuuuu???

Ahhhh keşkem keşkem keşkkeeemmmmmmm..
Seni teyze etmek için elimden geleni ardına goymadım dadlışkom emmevelakin ötesini Allah bilir..

kız ateşine neyim baktınmı belirti melirti regli belirtisi yada hamişlik hangisi olursa varmı bişey aay inşallahh :Saruboceq:

Canlarım daha önceden yorum yapanlar hatırlar bu ay ateş tablom bu şekildeydi.günüm geçince sabah idrarda test yaptım ve ikinci çizgi anında çıktı.hemen koşup kanda baktırdım ve sonuç pozitif.Allahıma bin şükür 10.ayda geldi bebişim nazlı biraz :) Allah inşallah bu güzel duyguyu en kısa zamanda size de yaşatır.Dualarım sizinle.

7.gün:36.1
8.gün:36.1
9.gün:36.4
10.gün:36.2
11.gün:36.2
12.gün:36.2
13.gün:35.8
14.gün:35.9
15.gün:35.8
16.gün:36.4
17.gün36.4
18.gün:36.4
19.gün:36.5
20.gün:36.7
21.gün:36.8
22.gün:36.7
23.gün:36.6
24.gün:36.6
25.gün:36.6
26.gün:36.7
27.gün:36.7
28.gün:36.8
29.gün:36.8
30.gün:36.2 adet geliyor diye çok üzülmüştüm
31.gün:36.6
32.gün:36.6

canım hayırlısı olsun. biz yorumlarda tutturamadık ama sen tutturmuşsun maşallah diyelim şimdiden... allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...:nazar:

22/6 1.gün 37.0
23/6 2.gün 36,5
24/6 3.gün 36,6
25/6 4.gün 36,3
26/6 5.gün 36,4
27/6 6.gün - x
28/6 7.gün 36,4
29/6 8.gün 36,3 x
30/6 9.gün 36,3 ovl.tek çizgi
01/7 10.gün 36,3 ovl.tek çizgi
02/7 11.gün 36,2 ovl.tek çizgi x
03/7 12.gün 36,2 ovl.tek çizgi
04/7 13.gün 36,5 ovl.silik çizgi x
05/7 14.gün 36,4 ovl. çift çizgi x
06/7 15.gün 36,5

Son düzenleme:
günaydın kızlar... çiçekçik TIFF sizin yorumlarınıza iht. var. ateş tablom yukarıda ateşim bana göre düşmedi ama çift çizgigi ovülosyonda dün akşam yakaladım... anlamadım ateş düşmesi olması gerekmiyormuydu .. ben mi yanlış biliyom...:uhm:

kız ateşine neyim baktınmı belirti melirti regli belirtisi yada hamişlik hangisi olursa varmı bişey aay inşallahh :Saruboceq:

ah be dadlım ümitlenmek istemiyorum ama 3 gündür ha oldum olcam gibiyim. heh diom ahanda şimdi geldi, gidiom bakıom bişi yok. adet ağrılarım var sadecene başka da bi numara yok. bi de akıntı. :uhm: o ağrılara dün kesinlikle olmalıydım, benim ufacık bi sancım olur akabinde gelir zaten becihi..
gene sevinmek istemiom beynin nelere kadir olduğunu çokkk iyi biliom. ben istersem şayet adetimi 2 ay öteye atabilirim hamile kalmadan hahahhahaaa.. netteki hesaplayıcılara göre bugün adet günüm.. yarın bi test savurcam bakalım gelmezse benimki :1shok:

günaydın kızlar... çiçekçik TIFF sizin yorumlarınıza iht. var. ateş tablom yukarıda ateşim bana göre düşmedi ama çift çizgigi ovülosyonda dün akşam yakaladım... anlamadım ateş düşmesi olması gerekmiyormuydu .. ben mi yanlış biliyom...:uhm:

ya dadlım ateş bi birimcik düşüp hemen yükselio bazende hiç oynama olmayabilio. ateşle birlikte ovulasyon testi yapanlardan öğrendiğim kadarıyla. ateş oynak bişi her zaman doğru sonucu veremiyebilio. sen çizgiyi gördüğün an başla çalışmalara hem günaşırı diil hergün çalış bence. günaşırı çalışmayı sperm sayısı düşüklere öneriolar.. hade bakam şişirin kızlar göbücükleri bende adet olursam accuk gecikcem ama arkanızdan gelcem gene de. yılmak yok yola devammm!! :lepi:

yaww belkim yerleşme şeyidir bak ezgimin ateşine yerleşme zamanı onunda düşmüş canım inşallah yaa

evet ayreederyacım tiff e katılıyorum ateş olayı çok güvenilir değil üşütmüşündür sıcaklığın artar bir sürü şeyden etkilenir falan filan sen hemen başla şekercim çalışmayaaaa hadi hayırlısı cümlemizeee

başladım zaten ateşten şüpheliydim ama ovl. geçen ay kaçırmıştım bu ay ilk kez çift çizgi gördüm...
ona bile seviniyoz.... ne duruma geldik biz...

başladım zaten ateşten şüpheliydim ama ovl. geçen ay kaçırmıştım bu ay ilk kez çift çizgi gördüm...
ona bile seviniyoz.... ne duruma geldik biz...

hahahahaa daha moral bozcak bi durum yok dadlım. yıllarca bekleyenler napsın. şikaet yok fikfikkk vaaaarrr, boyna fikfikkkk :lepi:
bu bizim yaşam felsefemiz oldu. kız bana bak hele bu geceyi sakın kaçırma hemiiiiiiiiiicokacimcoook

X