Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kürler için sabrediyorum birkaç ay sonra başlarım heralde.birde ovulasyon testlerini düşünüyorum önümüzdeki ay belki alırım kafamçokkarıştı

ovulasyon testlerini kullanabilirsen çok iyi benim gözümde büyüyor ya onları kullanmakk

kıslar gunaydın
sonunda günler bitti bugün adet olmam gerekiyordu ama henüz olmadım ateşimde hiç düşmedi
bende sabah test yaptım çok silikte olsa ikinci çizgiyi gördüm inş. doğru görmüşümdür bilinç altımda görmeyi çok istediğim için etkilenmemişim dir şuan şehir dışındayım ist gidince doktora gidicem pazartesi netleşir durum mutlaka haber vericem sizlere benim için dua edin lütfen

hadi hayırlısı güzel haber........ bekliyoruz....kesin haberlerini... allah gönlüne göre versin...

inşallah güzel haberler getirirsin şimdiden tebrikler canım

her gün işte 4 saat tutup idrarını yap et bana angarya geliyorr gebelik testi yapmak bile zoruma giderkene ne bilim işte gerekirse yapıcam bendee neyse sen yapabiliyorsan yap canımcımm

ben bayılıyorum gebelik testi yapmaya tutmasam kendimi 1 hafta önce başlarım.bu testide alırsam 32 lisini alırım 2 ay hergün yaparım artık. tek sorun sabah yapılamaması işte

ben bayılıyorum gebelik testi yapmaya tutmasam kendimi 1 hafta önce başlarım.bu testide alırsam 32 lisini alırım 2 ay hergün yaparım artık. tek sorun sabah yapılamaması işte

kaydirigubbakcemile3 ay güldürdün benii sen çok yaşa emii
ne güzel işte yapabiliyorsan yap şekercimm

kaydirigubbakcemile3 ay güldürdün benii sen çok yaşa emii
ne güzel işte yapabiliyorsan yap şekercimm

napıyım kız çok meraklıyım heralde ondan sabredemiyorum sırnaşık şey. bu testleride yumurtlama bittikten sonrada yaparım ben kesin oyüzden 5-7 yetmez banaaaaaaa kaydirigubbakcemile3

yaaaaaaaaaaaaaaa inşallah inşallah inşallah çoooook güzel bir haber o silik çizgi ben geliyorum diyor :teytey:

aaay hadi hayırslısııı yaaa çok sevindimm kesin sonucu hemen bizede haber etttttt

merhaba kızlar bende bugün yada yarın hastalanmam gerekiyor fakat son 1 haftadır ateşim en düşük 36,7 çıkıyor yalnız bu ay hiç bir belirtim yok göğüslerimde öle hassasiyet felanda yok ateşim sizce normal mi

merhaba canım,
şimdi benim mesela bazen regli öncesi çok sancılarım tutar bazende hiç anlamam bi bakmışım regli olmuşum yani değişebilir bu durum hamişlikten de olabilir olmayadabilir. ateşinin yüksek olması güzel ama benimde reglime kadar süperdi sonra reglim geldi yani inşallah hamişssindir ama bunlar kesin göstergesi değil canım malesef

aynen öyle canım yaa inşallah hamişsin amaaa güzel haberlerini bekliyoruz canımcımmm

ben bu ay eşime keçiboynuzu kürü uygulamaya başladım 20 gündür yapıyorum 2 ay daha dvm edicem bu ay umudum yok çünkü vücudumda hiçbir belirti yok umarım önümüzdeki ay olur kısmet artık sen ne zamandan beri çocuk istiyorsun

bende 8-9 aydır deniyorum ama iki ay ilişki yasağı vardı ameliyat olmuştum bakalımm işte soğan kürü yapıyorum şimdi işte kısmet ne yapsak boş olacağı varsa olacak inşallahh eşimede vitamin içiriyorumm bakalım inşallah tez zamanda hayırlısıyla hamiş kalırızzz

22/6 1.gün 37.0
23/6 2.gün 36,5
24/6 3.gün 36,6
25/6 4.gün 36,3
26/6 5.gün 36,4
27/6 6.gün - x
28/6 7.gün 36,4
29/6 8.gün 36,3 x
30/6 9.gün 36,3 ovl.tek çizgi
01/7 10.gün 36,3 ovl.tek çizgi
02/7 11.gün 36,2 ovl.tek çizgi x
03/7 12.gün 36,2 ovl.tek çizgi
04/7 13.gün 36,5 ovl.silik çizgi x
05/7 14.gün 36,4 ovl. çift çizgi x
06/7 15.gün 36,5

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…