Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ovulosyon testini biraz önce yaptım yine kopkoyu çift iki çizgi çıktı.. kendimi tavuk gibi hissetmeye başladım.. kasıklarım da ağrı ve şişkinilk var.. kızlar yorum bekliyorum..

tatlım ben topiğinize üye değilim ama yaptığın testte yumurtlamadan sonra sürekli aynı koyuluta 2 çizgi görmek hamilelik göstergesidir. hemen bir test yap derim

evet iremcim surekli koyu cıkıyorsa gebelik testi yap canım opuyorumnanaktan

tatlım ben topiğinize üye değilim ama yaptığın testte yumurtlamadan sonra sürekli aynı koyuluta 2 çizgi görmek hamilelik göstergesidir. Hemen bir test yap derim

yaptım ama çıkmadı zaten çıkması imkansız regl günüm 24 haziran.ancak kanda çıkar varsa bile..daha 10 gün var regl günüme canım

Ablacım regl olmuŞsum ...hayırlısı.. ınŞallah buay gelır meleĞın.. Ama bu ay kaÇamak yok mutlaka doktora gıt tamammı

ben şimdi yarını bekliyorum.. bakalım test yarın nasıl sonuç verecek.. bu arada grbrlik testini ilk idrala yapmadım.. elimde iki tana var ama onları 21 ine saklıyorum.. söylemiştim ya 21 i eşimin doğum günü.. 24 te benim.. regli günüm tam doğum günüme denk geliyor

kızlar bende size birşey sorabilirmiyim. ben dün ölçemedim ateşimi ondan öncesi 36 ile 36.6 arasıydı bu sabah baktığımda 37.5 çıktı sizce çalışmak için geçmi kaldım?

bu gün yaptım 1 saat oluyor. ovülosyon yine koyu çıkınca topikte okumuştum sürekli koyu çıkınca gebelik oluyormuş diye..hemen yaptım ama öyle hassa bir test değil.. bir kaç gün sonra tekrar denerim..

kızlar ben bu incir kürü etkisi ile fazla yumurta oluştuğunu düşünüyorum.. sıra sıra çatlıyo heralde yumuşlar..

Ablacım regl olmuŞsum ...hayırlısı.. İnŞallah buay gelİr meleĞİn.. Ama bu ay kaÇamak yok mutlaka doktora gİt tamammı

evet canım oldum amin canım inşallah :Saruboceq: önce senin guzel haberlerini alırız inşallah yakında canım:Saruboceq::Saruboceq: doktor olayını gecelim bu ay incir falan deneyecegim canım birde içebilirsem sogan onlarda olmazsa mecbur gidecegiz :kedi:

3,gün 36,1
4,gün 36,2
5,gün 36,0
6,gün 36,0
7,gün 36,0
8,gün 36,0
9,gün 36,0
10,gün35,9 ve bugün teste koyuya yakın ikinci çizgiyi gördüm.. silik değil.gayet koyu ama ikinci çizgi kadar değil ama...
11, gün36,1 yine iki çizgi koyuya yakın
12,gün 35,8 ve uzayan akıntı.. ovülosyon testi yerine gebelik testi yapmışım.. ambalajları aynıydı.
13,gün 36,0 silik çizgi
14,gün 36,0 silik çizgi
15,gün36,2 silik koyu arası ikinci çizgi
16,gün 36,2 koyuya yakın ikinci çizgi
17, gün36,0 koyuya yakın ikinci çizgi
18,gün36,2 kopkoyu iki çizgi
19,gün 36,3

cnm bu sefer kesin yumurtladın herhalde :) ateşin yükselişe geçmiş ... :eek:

evet canım oldum amin canım inşallah :Saruboceq: önce senin guzel haberlerini alırız inşallah yakında canım:Saruboceq::Saruboceq: doktor olayını gecelim bu ay incir falan deneyecegim canım birde içebilirsem sogan onlarda olmazsa mecbur gidecegiz :kedi:

doktor için önce senin hazır olman lazım ablacım.. dene bakalım bu ay soğan kürüne hemen başla ama yumurtlama zamanına denk getirme... benim ablam hamile geçen ay kontrole gittiğinde bir bayan soğan suyu kullanmış hamile kalmak için kalmışta..ve gebeklik oluştuğunu anlayamadığı için devam etmiş.. bebeği ni düşürmüş.. doktorlarda kızmışlar...oda hemen bana haber verdi.. kür uyguladığımı biliyordu

evet baya bir geç öyleyse... ovulosyon testi yapıyomuydun

bu benim ilk denemem olmazsa bir daha ki ay düşünüyorum test kullanmayı. bu ay sıvı takibide yaptım ona göre daha öncede yumurtlamış olmam lazım. dediğin gibi birkaç kere yumurtlanabilirmi?ocak ayında 14. günümde dr a gittiğimde sol yumurtalığımda 5 yumurta vardı boy boy ama biri çatlıycak kadar büyümüştü. ama üzerinden baya geçti.

scruba canım ateşini sabah ölçüyorsun dmi .. ateşin yükselmiş ölçmeye devam et bakalım sabitlenecek mi...

cnm bu sefer kesin yumurtladın herhalde :) ateşin yükselişe geçmiş ... :eek:

canım bugünkü testte pozitif çıktı ama azda olsa siliklşmesi gerekmezmiydi... artık beklemekten başka yapacak bir şey yok..bu ay zaten boyna yumurtladım...:uhm:bi yarın bi olsun bakalım yinemi pozitif olacak.. işte ozaman artık kafayı yerim heraldekaydirigubbakcemile3

evet sabah yataktan kalkmadan ölçüyorum. şuanda da ölçüyorum yüksek düşmüyor hiç

düşmemesi iyi canım.. sabitleşip düşümez inşallah...inşallah meleğin geliyordur.. 25, günüm demişsin bir kaç gün sonra test yapabilirsin... ve inşallah müjdeli haberi verirsin

X