Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

allah senden razı olsun canım duaların için cok mutlu ettin beni.bende hala regl olmadım.test yaptım bi tane dandiğinden önce negatif cıktı sonra en iyisini denedim ona güvenmeyip ama o da negatif cıktı.ben hamile değilim canım ama senin öyle olmanı cok istiyorum keske sende bugün yapsaydın varsa zaten silikte olsa cıkar artık hem senin gününde gecmiyomus hiç bence cıkar.bekleme artık hem kendini strese sokuyosun bizde merak ediyoruz ayrıca yap sen bugünalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

yaaa burcu üzdün bak şimdi beni yaa kırmızlar gelmedigi sürece umut tükenmezz belki gec döllenme olmusturr atesin nasıl yazmamıssın..canımm yaa bugün aksilik misafirim varr aslında dinlenmek istiyodum hafif hafif kasık agrılarım oluyo ama temizlik yapmak zorundayım gecede bizde yatıya kalacaklarr o yüzden onlar gitmeden test yapmıcamm negatif cıkarsa üzülürüm onalarada yansıtırım olmazz.. yalnız olmak istiyorumm iyi cıkarsda kötü cıkarsadaa..iszleri ve kendimi merakta bırakmak istemezdim ama bekleemk zorundayımm..sen yinede beizi habersiz bırakam ben hala umutluyum senden...

burcucum sen yarın yapıcakmısn testt ben yapamıcam yaa esim testi sakladıı:roflol:

siz karı koca süpersiniz yaa ne kadar çok güldüm :roflol: Allah ta sizi güldürsün inşalllah amma taktınız belirtiye (gerçi bende bakıyordum belirtiler nedir diye ) belirti şart değil bende olmadı kikaydirigubbakcemile3

goncacım beyaz akıntı hamıleleık belrtsii şimdiden tebrık ederım senı.. burcucum hemen hamıle diilim deme testte çıkması için daha çok erken birde bu ay reglının gününde değişmeler olabilir geçen aydan dolayı aklında bulunsun ..sevgıler kızlar
ya canım beyaz akıntı benimde var ama testler negatif işte.aslında ben kendimi tamamıyla hamile gibi hissediyodum ama pozitif cıkacagını düşünüyodum testin ama..hayırlısı böyleymişşş.ümitlendirmek istemiyorum kendimi

yaaa burcu üzdün bak şimdi beni yaa kırmızlar gelmedigi sürece umut tükenmezz belki gec döllenme olmusturr atesin nasıl yazmamıssın..canımm yaa bugün aksilik misafirim varr aslında dinlenmek istiyodum hafif hafif kasık agrılarım oluyo ama temizlik yapmak zorundayım gecede bizde yatıya kalacaklarr o yüzden onlar gitmeden test yapmıcamm negatif cıkarsa üzülürüm onalarada yansıtırım olmazz.. yalnız olmak istiyorumm iyi cıkarsda kötü cıkarsadaa..iszleri ve kendimi merakta bırakmak istemezdim ama bekleemk zorundayımm..sen yinede beizi habersiz bırakam ben hala umutluyum senden...

üzülme canım ya ben üzülmüyorum bak hayırlısı bu demekki ateşim 36,6 bugün düşmedi ama olsa cıkardı şimdiye kadar sanırım sende üzülme negatif cıkarsa rabbim bilir en iyisini dimi.senin test pazartesiye kaldı bencekaydirigubbakcemile2

günaydın kızlarr ben hala regl olmadımkaydirigubbakcemile5 hiç bir regl belirtisi yok beklemedeyimm aslında bugün test yapıcaktım ben yaaa..:1closedeyes:regl gecikmesi bu kadar yasamamıstım ama yinede konduramıyorum sanki heran kırmızı gelcekmiş gibi tetikteyim..ama bugün sonn yarın inş. test yapıcamm ayyyy cok heycanlıı ben düün biter bu bekleyiş sanıyodumm..atesim yine yüksekk hiç düsme yokk burcuuuuu uyan artık sende bişi varmı bu sabah namazında hepinize dualar ettim:Saruboceq: burcuu en akın sen oldugun için sen daha cok gectin kalbimdennn..

19.gün 36.5
]20.gün 36.7
21.gün 36.7
22.gün 36.7
23.gün 36.8
24.gün 36.7
25.gün 36.9
26.gün 36.9
27.gün 36.9 1saat sonra yine ölçtümm (36.6)
28.gün 36.8 regl günü
29.gün 36.9
30.gün 36.9:nazar:

ateşin süper
bence hamilesin:CüvCüv:

slm kızlar nasılsınız uzun zamandır yazmıyordum ama takipteyim hepinizden haberim var :)) ben devam ediyorum ateş ölçmeye eşimin 3 aylık süre haftaya doluyo bakalım neler değişmiş haber veririm sizlere ilk kez buay şu wondfo marka ovulasyon testi kullandım .ama kafam iice karıştı bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim şimdi;
13, gün2, çizgi çok belirgin ama aynısı değil,
14, gün 2 çizgide aynı,
15,gün 2, çizgi silik
yani bu durumda 14, gün yumurtlamam olmuş bu 3 günüde değerlendirdik
yalnız ateşimde 13. 14. 15. 16. günler hep 36,4 çıkıyo yani yumurtladıktan sonra ateşin çok azda olsa çıkması lazım bende sabit çıktı bilen varsa yardım etsin kafam karıştı yumurtlama devammı ediyo öleyse neden testte çıkmadı yumurtlama olayı bittiyse neden ateş hiç çıkmadı.yoksa ben yumurtlamıyormuyum (ayy bu neyaa tavuk gibiii)

siz karı koca süpersiniz yaa ne kadar çok güldüm :roflol: Allah ta sizi güldürsün inşalllah amma taktınız belirtiye (gerçi bende bakıyordum belirtiler nedir diye ) belirti şart değil bende olmadı kikaydirigubbakcemile3

benim koçiş bi alemdir sormaa.a.s.belirtiler olursa sanki hamile olduguna daha cok inanmak istiyo insan..kendimi negatif görcekmiş gibi hayal etmeye calıssamda olmuyor hep çift çizgi görecegim zamanki heycanım sarıyo düsünürken bile heycandan kalbim nasıl çarpıyoo.opuyorumnanaktan.bu duyguyu yasamayı cookk istiyorumm müthiş bişi olsa gerekk..sen ne güzel yasadınn:1rolleyes:

ateşin süper
bence hamilesin:CüvCüv:

ateş iyi gidiyo ama yinede belli olmazz ona pek güvenim yok canımm..hiç bu kadar gecikmezdii..ama daha önce hiç hap kullanmamıştım bu ay ilk defa bıraktım ben ondan gecikebileceginide düsünüyorumm en fazla ne kadar gecikir onuda kestiremiyorum...

kızlar buda benim ateş tablom
3,gün 36,2
4,gün 36,1
5,gün 36
6, gün 7, gün 8, gün 9. gün 36
10, gün35,9
11,gün 36,1
12,gün 35,8
ayrıca OVÜLOSYON TESTİDE YAPIYORUM

testte 10 ve 11 . günler çift çizgiyi gördüm.11, günü yani dünü değerlendirdim. dün ayrıca uzayan akıntım oldu.. ancak 10, günü değerlendirmedim..nediyosunuz kızlar. yumurtlamayı kaçırmamışımdır dimi. bugün 12, günüm.. eğer dün yumutlama olduysa demekki erken yumutluyorum. regl döngüm. 29

kızlar benim kocişi kandırdım bu gece test yapıcammsırnaşık şey basının etini yedim adamın yaaa:roflol:daha fazla dayanamıcam misafirlerimde gelmedii artık zamanı geldi..
aksamdan beri acayip göğüslerim agrıyo dokunamıyorum resmen hiç böle olmamıstı..atesimi ölçtüm 37.0 oldu umudum cok inş. olumsuz cıkmazz...size haberi artık sabah veririmm...simdi cıkıyorumm :1rolleyes:

günaydın kızlarrr cok ama cok mutluyumm bu sabah hamiş oldugumu bilerek uyandımm ben hamileyimmmm cift çizgiyiii gördümmmmmdelikafadulden:sm_cool::sm_cool:delikafadulden:dance::dance::dance::dance:

:dance:hayırlı olsun canım ilk tebrik benden :teytey: çok sevindim zaten emindim senden çok dikkattli ol artık tadını çıkar buğünlerin sağlıkla kucağına alırsın inş dualrını unutma :1hug:tablonuda koysana kıss

günaydın kızlarrr cok ama cok mutluyumm bu sabah hamiş oldugumu bilerek uyandımm ben hamileyimmmm cift çizgiyiii gördümmmmmdelikafadulden:sm_cool::sm_cool:delikafadulden:dance::dance::dance::dance:

canım cooooook sevindim tebrik ederim senisırnaşık şey.iyiki erken yaptın testi gördünmü bak cıktı işte ne güzel

01.gün 08 mayıs 36,6 kanama basladığı gün(düşük)
............................
07.gün 14 mayıs 36,3
08.gün 15 mayıs 36,3
09.gün 16 mayıs 36,4
10.gün 17 mayıs 36,4
11.gün 18 mayıs 36,2
12.gün 19 mayıs 36,3
13.gün 20 mayıs 36,2
14.gün 21 mayıs 36,6 *
15.gün 22 mayıs 36,4 *
16.gün 23 mayıs 36,4 *
17.gün 24 mayıs 36,6 *
18.gün 25 mayıs 36,5 *
19.gün 26 mayıs 36,4 *
20.gün 27 mayıs 36,5
21.gün 28 mayıs 36,4 *
22.gün 29 mayıs 36,5
23.gün 30 mayıs 36,5 * ( - )
24.gün 31 mayıs 36,5 *
25.gün 01 hazirn 36,5 *
26.gün 02 hazirn 36,6 bir test daha ( - )
27.gün 03 hazirn 36,5
28.gün 04 hazirn 36,5
29.gün 05 hazirn 36,4
30.gün 06 hazirn 36,6
31.gün 07 hazirn 36,3

:dance:hayırlı olsun canım ilk tebrik benden :teytey: çok sevindim zaten emindim senden çok dikkattli ol artık tadını çıkar buğünlerin sağlıkla kucağına alırsın inş dualrını unutma :1hug:tablonuda koysana kıss

sagollasın canımm testin resmini eşim cekti gece koyu kırmızı degildi ama cok belirgindii resim koymayı bilsem koyacaktım ama bilmiyorum...yarın kan testi yaptırıcam randevu aldım inş.. bebiş saglıklıdır..işte tablommm:)

19.gün 36.5
]20.gün 36.7
21.gün 36.7
22.gün 36.7
23.gün 36.8
24.gün 36.7
25.gün 36.9
26.gün 36.9
27.gün 36.9 1saat sonra yine ölçtümm (36.6)
28.gün 36.8 regl günü
29.gün 36.9
30.gün 36.9
31.gün 37.0 test yaptım belirgin çizgiyi gördümm:teytey:

X