Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım benim evet mutluyuz inşallah mayıs bize uğurlu gelir ben clearblue hmilelik monitörü aldım geçen ay ama kullanamadım bu ay onuda kullanıcam belki bu y şu incir kürünede bşlarım geçen ay bal-çörekotu-tarçın krışımını denemiştim bu ayda şansımı incirle denicem bakalım nolcak:)

ben geçen ay bal karışımından kullandım ve gerçekten faydalı oluyor kasıklarım o ay bayagı bir agırmıştı bence yumurtalara faydalı oluyor

teşekkürler arkadaşımmmm

her sabah ölçüp yükseldiğini görmek gerçekten keyifli ben her sabah 7 de gözümü açıyorum kapalı gözlerle ölçüyorum dereceyi zor okuyorum ve uykuma devam ediyorum saat kursam kalkamam valla anne olmak için saat bile gerekmiyo nasıl bir duygu bu anlamadım valla:)

cnmbende geçen ay bal çörek otu ve polen bal karışımı yedım ama olmadı.. bu ay pek bişi denemicem oluruna bırakıcam onları yerken bile kafam takılıyor devamlı bu ay onu en aza indirmeye çalışcam... hamıleleık monitörü dedıgın ovülasyon testi diil mi cnm ? bende düşünüyorum almayı..

evet canım yumurtlama günlerini ölçüyo her ay bizim tahmin ettiğimiz zamanlarda yumurtlamıyor olabiliyoruz bu alet idrarla yumurtlamanın ne zaman başlayacağını söylüyor valla kullanan ve çok memnun olanlar var denemkte fayda var gerçi biraz pahalı bir alet ama denemeye değer diye düşünüyorum

ben geçen ay ateş ölçtüğümden dolayı yumurtlama günlerimi biliyorum ama yinede almakta fayda var alıyım bende bu ay belki bizede ugurlu gelır cancer ondan hamıle kaldı:))

kızlar test kiti şeklinde satılanlar daha uygun deil mi? işe yaramaz mı o da?

3.gün.35.8
4.gün.36.3
5.gün.36.5
6.gün36.4
7.gün.36.3
8.gün.36.4
9.gün.36.5
10.gün.36.3
11.gün.36.4
12.gün.36.5
13.gün.36.3
14.gün .unuttum
15.gün.36.5
16.gün.36.7
17.gün.36.7
18.gün.36.8
19.gün.36.9
18.gün.36.8
19.gün.36.9
20.gün.36.8
21.gün.36.9
22.gün.36.7
23.gün.36.9
24.gün.36.9 sabah az bir şey kahverengi akıntı geldi ondan sonra gelmedi
yarın adet olamam lazım 25 günde adet oluyorum yorumlarmısınız degerler nasıl ben ilk defa yapıyorum

bilmiyorum ilk defa yaptıgım için illaki düşmesimi gerekir düşmediği için ben hamilemiyim

valla benim burdan öğrendiklerime göre hamilesin harikacım
o lekelenmede yerleşmeden kaynaklanıyo olabilir sen bi kaç gün kendine dikkat et yorma ani hareketler yapma tutunsun bebecik bi kaç gün sonrada regl olmazsan bi test yap bakalım tatlım umarım koyu koyu 2 çizgin olur

arkadaşlar sizin yazdığınız mesajları ben kendim mesaj göndermeden göremiyorum bir şey bilmiyorsun diyeceksiniz ama siz yazılan mesajları hemen görebiliyormusunuz

kızlar çok sagolun sizi hep takip ediyorum hamile haberlerinede çok seviniyorum bana destek olduğunuz için çok teşakkür ederim allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…