Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

mrb kızlar 1 ay aradan sonra ben yine ateş ölçüyorum benim tablomuda yorumlarsanız sevinirim
1,gün
2.-36,02
3.-36,01
4.-36,02
5.-36,00
6.-36,02
7.-36,01
8.-36,03*
9.-36,02
10.-37,02* biraz üşütmüştüm ateşim ondan yükseldi sanırım
11.-36,04
12.-36,01
13.-35,90*ovülasyon testi pozitif
14.-36,01*
15.-36,02
kızlar tablom nasıl 13. gün ateş düştü biz ondan önceki gün çalışamadık eşim yorgundu ateşim düştügü gün çalışsam tutarmı yoksa günü kacırmışmı olduk...

kızlar nolur benim tablomuda yorumlayın

Bu ateş ölçme yöntemi kesinlikle sinyali veriyorr.Aylardırr adet günü ölçüyorum ve düşüşü görüyorum.Ve adım gibi emin oluyorum kırmızı kartın geliceğindenn..Ateş düşükken kesinlile test yapmam ..sonuç ortda:1ninca::1ninca:

Bu ateş ölçme yöntemi kesinlikle sinyali veriyorr.Aylardırr adet günü ölçüyorum ve düşüşü görüyorum.Ve adım gibi emin oluyorum kırmızı kartın geliceğindenn..Ateş düşükken kesinlile test yapmam ..sonuç ortda:1ninca::1ninca:

evet canım haklısın bencede adete 2 gün kala ateş birden düşüyo ve 2.gün mutlaka adet oluyosun bende 3 aydır ölçüyorum 2 aydada düştü ve adet oldum inş.bu ay düşmez ve bebeğime kavuşurum güzel allahım hapimizin yüzünü güldürsün:CüvCüv::CüvCüv:

selam kızlar size bir sorum olacak
2 nisan regl günümdü periyotlarım 28 gün sürüyor 29 nisan'da regl olmam gerekiyor.
regl sonrası gün aşırı çalıştık:) bugün 18.günüm belimde ve sağ tarafımda çok hafif ağrı-sancı karışımı bişiler var
daha önce hiç ateş ölçme yöntemini denememiştim biraz evvel ateşimi ölçtüğümde 36,9 çıktı
tahmin yürütebilecek biri varsa merakla bekliyorum

selam kızlar size bir sorum olacak
2 nisan regl günümdü periyotlarım 28 gün sürüyor 29 nisan'da regl olmam gerekiyor.
regl sonrası gün aşırı çalıştık:) bugün 18.günüm belimde ve sağ tarafımda çok hafif ağrı-sancı karışımı bişiler var
daha önce hiç ateş ölçme yöntemini denememiştim biraz evvel ateşimi ölçtüğümde 36,9 çıktı
tahmin yürütebilecek biri varsa merakla bekliyorum

canım öncelikle merhaba ateşini sabah erken yataktan hiç kalkmadan yani ısıyı yükseltcek hiç bir hareket yapmadan ölçmen lazım yani gün içi ölçtüğün ısılar hiç bir şey ifade etmez

canım hergün aynı saatte ölçmeye çalış en iyi 6:30 ile 7.30 arasıymış ve hergün ısını kaydet hem böylece yumurtlama günlerini ve adet olcağın günü bile hesaplıyabilirsin

14.36,5+
15.36,3+ ovulasyon testi pozitif (gülen yüzü gördüm)
16.36,4+
17.36,5+
18.36,5
19.36,3+ ovulasyon testi gene pozitif ??
20.36,5
21.36,6
22.36.8
23.36.8
24.36,8
25.36,7
26.36,7

Son düzenleme:
14.36,5+
15.36,3+ ovulasyon testi pozitif (gülen yüzü gördüm)
16.36,4+
17.36,5+
18.36,5
19.36,3+ ovulasyon testi gene pozitif ??
20.36,5
21.36,6
22.36.8
23.36.8
24.36,8
25.36,7
25.36,7

cancer 2 kere 25. yazmışsın.kafamçokkarıştı
maşallah ateşine. inşallah hiç düşmez.:nazar:

sen ne alemdesin sevcan aşılama düşünüyordun hayırlısıyla ne zaman?

kızlar ben bugün dayanamadım test yaptım 2. çizgi var ama silik (görünüyor ama silik) acaba bu nedir lütfen yardım edinnnn

serinus kan testi yaptırdın mı?
İnşallah değerlerin çok yüksek çıkar, hamilesindir umarım:sm_cool::teytey:

sen ne alemdesin sevcan aşılama düşünüyordun hayırlısıyla ne zaman?

evet aşılama düşünüyorum da
adetim gelmiyo bi türlükafamçokkarıştı
istemesem gelir, istesem gelmez:1shok:
bugün adetin 31.günü ve ateşim 36,7:1shok:
ateş yine benimle dalga geçiyo.lülülülülülü
gelsin artık şu adetkötükedihüso
iğnelerimi aldım çünkü, bi sürü para verdim iğnelerekötükedihüso
gel artık kırmızı şeykötükedihüso

kızlar ben bugün de (20.04) test yaptım bu sefer gayet belirgin 2 tane çizgim var kelimenin tam anlamıyla kendimi salak gibi hissediyorum ne yapacağımı bilmiyorum inş.kucağıma almayı da nasip eder Allah'ım inşallah isteyen herkesin olur kızlar darısı hepinizin başına

peki canım başka bişey olamaz mı belki iğneler elinde kalırkaydirigubbakcemile3

kızlar ben bugün de (20.04) test yaptım bu sefer gayet belirgin 2 tane çizgim var kelimenin tam anlamıyla kendimi salak gibi hissediyorum ne yapacağımı bilmiyorum inş.kucağıma almayı da nasip eder Allah'ım inşallah isteyen herkesin olur kızlar darısı hepinizin başına

Çok güzel bi haber canım yaaa.:sm_cool::dance:
Allahım inşallah kucağına almayı da nasip eder.:Saruboceq:
Darısı bizim başımıza inşallah.:Saruboceq:
Bizim için de dua et.
Hamilelerin duaları kabul olurmuş.
Ateş tablonu da ekler misin.......

kızz vallaha mı ay inşallah elinde kalsın o iğnelerr emiii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ay cnm benmm hayırlıı olsunn cnm benimm tablonu merakla bekliyorum cnm:CüvCüv:

X