Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

buyuk ıhtımalle oledır cunku zaten genelde yumurtlama gununde ates dusuyor sonra yukselmeye baslıyor ve galıba onune yıldız koymussun ılıskı gununumu gosterıyor??eger oleyse cok guzle tuturmususunuz:)umarım bu ay hamıle kalırsın atesın dustugu gun adet oluyosun anlamına gelır aynı saatte olceceksın hergun ama umarım dusmez.......

evet yıldızlar ilişki günlerini gösteriyo.umarım düşmez.10 aydır bebek istiyoruz.ama olmuyo.bu ayda ateş ölçme yöntemini denemek istedim.bakalım hayırlısı allah ne göstercek.teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

bızımde bu ayla beraber 9 ayımız ama olmuyor aynı duyguları bı cok kısı paylasıyor ama bırgun hepımız anne olacaz allah kısmet ettıyse tabı zamanı vardı9r umarım bu zaman cok uzamaz cunku ınsan cok kotu oluyor haerseyın hayırlısı......

tez zamanda allah yar ve yardımcımız olur inşallah.4 yıllık evliyim.10 ay öncesine kadar korunduk hep.korunmayı bırakınca hemen bebek oluyor sanıyodum .şimdiki aklım olsaydı hiç korunmazdım.

nekadrda aynıyız derya bende 4 yıllık evlıyım ve basta hıc ıstemıyordum sankı hemen olacakmıs gıbı sımdı dıyorum bıleydım ılk gunden korunmazdım demek ki yanlız degılız belkı sen ben gıbı kac kısı varız umarım allah bızı duyarda tez zamanda anne oluruz

Sağol gayem iyiyim.Sen nasılsın?:1hug::asigim:
Adetin gelmiş.
Hayırlısı olsun.Allahım çok yakında göndericek bizede yavrularımızı inşallah:Saruboceq:

İyiyim Allaha çok şükür,Amin canım,inşallah en kısa zamanda gelecek bebişlerimiz:Saruboceq:

canım yumurtan 17. gün çatlamış gözüküyor inşallah ilk ateş ölçümünde hamiş kalırsın

amin canım.alah bebe isteyen hiç bir kadının kucağını boş koymasın

kızlar yarın saat 10 da hastaeneye gidiyorum.aşılamam olcak 2 tane sağ tarafta yumoşum var 20/22 mm inşallah yarın herşey olumlu gelişir bebişim ya da bebişlerim tutunur..sonuç ta sanırım 14 gün sonra belli olur.kızlar dualrınıza ihtiyacım var

inşallah canımbebişine kavuşursun allh yardımcın olsun:CüvCüv:

BTRKLC ablacım inşallah aşılaman iyi geçer.:Saruboceq:
Bu son aşılaman olur ve hamile kalırsın inşallah.:Saruboceq:

cancer nerelerdesin?:uhm:
adet oldun mu?:uhm:

canımm çok girmemeye çalışıyorum sizden haber alır mıyım diye geliyorum arada..oldum cnm bitmek üzere. tam 32.gün gerçektende 18.gün yumurtlamışım ateş ölçmeyi bıraktım ben buay herşeyi bıraktım hesap yapmıom ne zaman regl gelirse buay bide böle deneyim dedim cnm:roflol: sen nasılsın canım

cnm Allah hayırlısını versin gönlüne göre versin İnş yüzün güler 14 gün sonra

canım benim yumoşların gayet iyi gelişmiş.umarım aşılaman tutar.

canım cancerim umarım herşey gönlünce olur.
kafanı rahat bırak bakalım bu ay.belki daha iyi olur.öptüüüm
Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…