Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım ne güzel bir haber.demek oğluşun geliyomuş.rabbim nazardan korusun onu.bende merak ediyorum .herkes oğlan olack diyo ama bakalım

teşekkür ederim canım inşallah hayırlısıyla seninde bir oğluşun olur bir kız bir erkek çok güzel olur tabi herşeyin hayırlısı sen bol bol dua et kendine bebişine vede kızına iyi bak canım

Merhaba canlarım size ateş tablomu gönderiyorum yorumlarsanız sevinirim,ben sizinkini yorumlayamıyorum henüz deneyim kazanamadım kusuruma bakmayın.

1.35.9
2.35.9
3.yok
4.35.9
5.35.7
6.36.0*
7.yok
8.36.0
9.35.4
10.35.8*
11.yok*
12.35.9
13.35.7
14.35.8*
15.35.9
16.35.7*
17.36.1
18.36.1
19.36.0
20.yok*
21.36.0
22.36.1
23.36.1*
24.37.2
25.36.5
26.36.3
27.36.1*
28.36.4
29.37.1 bugün ateşim yüksek ölçerken birden beni sıcaklık bastı sanki,tekrar ölçtüm 36.2 çıktı

ateşim sanki çok saçma sapan sizin tablolarınıza bakıyorum bir de benimkine,bir anlam veremedim:uhm:
ya kaç gündür hiç kimse yorum yapmamış,bir kişi bile yokmu yorum yapabilecek?:çok üzgünüm:

ya kaç gündür hiç kimse yorum yapmamış,bir kişi bile yokmu yorum yapabilecek?:çok üzgünüm:
bende yeniyim tam net bi şey diyemem ama denecek bişey olmadığı için kimse bişey dememiştir çünkü çok dengesiz bi ateş bi arkadaş sormuştu ya ateşi tam olarak ne şekilde ölcüyosunuz

bende yeniyim tam net bi şey diyemem ama denecek bişey olmadığı için kimse bişey dememiştir çünkü çok dengesiz bi ateş bi arkadaş sormuştu ya ateşi tam olarak ne şekilde ölcüyosunuz

Sağol canım Allah razı olsun,haklısın belkide tabloma denilecek birşey olmadığından kimse cevaplamadı,ateşimi her sabah 06:45 de yataktan hiç kalkmadan dil altından ölçüyorum,zaten biraz önce adet oldum,hakkımıza hayırlısı olsun inşallah.a.s.

Sağol canım Allah razı olsun,haklısın belkide tabloma denilecek birşey olmadığından kimse cevaplamadı,ateşimi her sabah 06:45 de yataktan hiç kalkmadan dil altından ölçüyorum,zaten biraz önce adet oldum,hakkımıza hayırlısı olsun inşallah.a.s.
ateş ölçmede bi hata yok ozaman aklıma yumurtlama olmadığı geliyor tabi doktor değilim ama okuduklarımdan yola çıkarak söylüyorum.bide geçenler de şunu okudum regle yakın zamanda ateşim bi anda düşüyo diye şikayet edenler için.zaten sağlıklısı o şekilde olanmış ateşin yumurtlamadan sonra en az 12 gün yüksek olması lazımmış ama niye yüksek durması gerektiğini unuttum:)

canım bana sanki 23. gün yumurtlamışsın gibi geldi ateşin biraz oynak gibi ama bu tablodan 23. gün yumurtladığın çıkıyor çalışmada olmuş ogün inş tutar

sperm sayısı
en az 20 milyon olması gerekiyo sizinki 24 milyon
hareketlilik de iyi. en az hareketli %50 olması lazım senin ki %60 buda iyi
yani sınırın üstünde
ama yorumun karşısında yazan hipokinezi ne demek anlamadım.
istersen bu spermiyogramı
erkek infertilitesi topiğinde spermiyogram yaptıranlar topiğine yaz
orda daha anlayan kişiler çıkıcaktır.

cancerim nasılsına.s.
üzme lütfen kendini:asigim:
bende adet olduğumdan beri ateşimi ölçmüyorum
ama başlarım yarın tekrar ölçmeye
çünkü adetim geldiği zaman hazırlıksız yakalanmak istemiyorum

canım bana sanki 23. gün yumurtlamışsın gibi geldi ateşin biraz oynak gibi ama bu tablodan 23. gün yumurtladığın çıkıyor çalışmada olmuş ogün inş tutar

Sağol canım ama adet oldum, belkide hiç yumurtlamadım, bu ay her sabah saat 07:00 da ölçüm yapıcam,Allah hepimizin hakkına hayırlısını versina.s.

cancerim nasılsına.s.
üzme lütfen kendini:asigim:
bende adet olduğumdan beri ateşimi ölçmüyorum
ama başlarım yarın tekrar ölçmeye
çünkü adetim geldiği zaman hazırlıksız yakalanmak istemiyorum

sevcangöksel canım nasılsın?Allah seninde gönlüne göre verir inşallah.a.s.

sperm sayısı
en az 20 milyon olması gerekiyo sizinki 24 milyon
hareketlilik de iyi. en az hareketli %50 olması lazım senin ki %60 buda iyi
yani sınırın üstünde
ama yorumun karşısında yazan hipokinezi ne demek anlamadım.
istersen bu spermiyogramı
erkek infertilitesi topiğinde spermiyogram yaptıranlar topiğine yaz
orda daha anlayan kişiler çıkıcaktır.

Canım çok saol ...İnşallah hepimiz nisanda hamile kalırız ..:sm_cool::sm_cool:

arkadaşlar ovulasyon testi bölümüne sordum ama tam net bi cevap bulamadım belki siz biliyosunuzdur adetime 4 gün kaldı ama bi kaö gübdür acaip akıntı geliyodu ovulasyon testlerinden yapayım dedim öyle eğlencesine dün aksam yaptım silik çizgi çıktı saşırdım bugün bi daha yaptım ikicizgide aynı koyulukta ne iştir anlamadım ben regle 4 gün kalamı yumurtluyorum bide aklıma gelen şey bi yazıda okumuştum bi arkadaş ovulasyon testi yapıyo habire pozitif çıkıyo saşırıyo meğer hamileymiş ondan habire yumurtluyo görünüyo sizin bilginiz varmı arkadaşlar gerçekten çok merak ediyorum

sevcangöksel canım nasılsın?Allah seninde gönlüne göre verir inşallah.a.s.

Sağol gayem iyiyim.Sen nasılsın?:1hug::asigim:
Adetin gelmiş.
Hayırlısı olsun.Allahım çok yakında göndericek bizede yavrularımızı inşallah:Saruboceq:

4. gün 36.2
5. gün 36.4
6. gün 36.4
7. gün 36.3
8.gün 36. 8*
9.gün 36. 5*
10.gün 36.3
11.gün yok *
12 gün 36.0*
13.gün 36.6*
14.gün 35.2*
15.gün 36.1
16.gün 36.2*
17 gün 36.4
18.gün 36.6*
19.gün 36.8
20.gün 36,7*
21.gün 36.4
22.gün 36.7
23.gün 36.8*
24.gün 36.5( meraktan çatladım idrar testi yaptım tek çizgi çıktı :KK70: )
kızlar bi el atıverin güzel yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
canım bana kalırsa sen 14 gun yumurtlamısın sonradan atesın yukselmeye baslamıs gayet ii gidiyor sımdılık umarım bole devam eder

X