Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

cancer senin şu avatarındaki bebeğe bayılıyorum.:ecrin_bebek::asigim:
Allahım bize öyle tatlı bebekler versin.:Saruboceq:

evde test var yapsammı acaba ceylancım

Canım ceylana sormuşsun ama bence bugün senin adet günün ve eğer adet olmadıysan test yapabilirsin bence genelde çıkıyor çünkü ama en güveniliri kan testi yapmak. Eğer sabredebilirm dersen bir-iki gn daha bekle derim test için.

cancer senin şu avatarındaki bebeğe bayılıyorum.:ecrin_bebek::asigim:
Allahım bize öyle tatlı bebekler versin.:Saruboceq:

amiiiiiiiinnn canımm tüm kalbimle aminn dedim allah kabul etsin inşallah bizede sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

mart kediileriiiiiidelikafadulden

kıslar ben kaçtım.kızım hasta gene.bu sene midede bir sorunu var anlamadım.tahlil yapılıyo bişey yok.yediklerinden içtiklerinden olabilir diyo doktor.üşütüyo olabilr diyo.uff ya sabaha kadar çıkardı kuzum.o kadar dikkat ediyorum üsüne titriyorum.genede hasta oluyo.derslerdende geri kalıyo.neyse ben kaçar.öptüm hepiciğinizi. Şeniz
canım çok geçmiş olsun kıyamam yediklerimiz hormonlu olunca hastalıklar artıyor vucut direnci azalıyor kıyamam derslerine yetişir xara yardım et öğretmenimizkaydirigubbakcemile3
evde test var yapsammı acaba ceylancım
Bence artık test yap varsa çıkar:Saruboceq:
Canım ceylana sormuşsun ama bence bugün senin adet günün ve eğer adet olmadıysan test yapabilirsin bence genelde çıkıyor çünkü ama en güveniliri kan testi yapmak. Eğer sabredebilirm dersen bir-iki gn daha bekle derim test için.

xaracım öğretmenim nasılsın:eek:

arkadaşlar başka topikte gördüm yanlış görmediysem mavikentli hamile:))))))))))))

evet cnm bende okudum hamileymiş hamileyim topiğinde konu açmış .. hayırlı uğurlu olsn darısı başımıza..

kızlar benim adetim bitti. 1-2 kere ateşimi ölçemedim ama yinede yazıyım tablomu bir bakın bakalım.

23,02,2009 35,9
24,02,2009 37,2
25,02,2009 36,3
26,02,2009 36,6
27,02,2009 ----
28,02,2009
1,3,2009 36,3
2,3,2009 36,2
3,3,2009 ----
4,3,2009 36,5+

mavilkentli hamile hee insan bizimle paylaşabilirdi :1closedeyes:

kızlar benim adetim bitti. 1-2 kere ateşimi ölçemedim ama yinede yazıyım tablomu bir bakın bakalım.

23,02,2009 35,9
24,02,2009 37,2
25,02,2009 36,3
26,02,2009 36,6
27,02,2009 ----
28,02,2009
1,3,2009 36,3
2,3,2009 36,2
3,3,2009 ----
4,3,2009 36,5+

:uhm::uhm::uhm::uhm: Daha 11.gün mü???:uhm:

hcgl cnm ya nası bişiymiş bu kimyasal gebelik allah allah ya neler oluyor :KK43:( üzüldüm canm benim ama herşey haktan allah hayırlısını versin cnm..

gayecnm bencede tahminen 15.gün ama ateşin nekadar değişik senin birden bir iniyor çıkıyor hergün 7-8 arası ölçüyorsun dimi?

ceylancım ayyyy okadar çoook sevindim ki anlatamam süper haber temiz çıkmasına yetişcez canım mart kedilerineee:)))))

fundaaaaaa napıyonnn tatlummm..ateş ne alem buay ilk haberi fundadan alcaz yazıyorum bak:)

allahımm bize sağlıklı hayırlı evlat versinnnnnnnn aminnnnnnnnnn

canım bence 19. gün yumurtlamışsın ben öyle tahmin ediyorum

Yorum yaptığınız için sağolun güzelleryerimseniben cancer hergün 6:45 de ölçüyorum uyanır uyanmaz yataktan kalkmadan dil altından,acaba diyorum yumurtlamıyormuyum?2 aydır ölçüm yapıyorum,ilk ay hiç beceremedim bu tablo ikinci ayın,hayırlısı ile 3. aya başladım bakalım bu ay ne olacak:uhm: Allahım hepimize hayırlı çocuklar versin inşallah.a.s.

ilk defa ölçüme başladım. ne zamanlar ilişkiye gireceğimi söyliyinde yapim. :KK70: zaten eşim 1 gün evde 1 gün değil :KK70: kaçırmıyım diyorum. :KK70:

kıslar ben kaçtım.kızım hasta gene.bu sene midede bir sorunu var anlamadım.tahlil yapılıyo bişey yok.yediklerinden içtiklerinden olabilir diyo doktor.üşütüyo olabilr diyo.uff ya sabaha kadar çıkardı kuzum.o kadar dikkat ediyorum üsüne titriyorum.genede hasta oluyo.derslerdende geri kalıyo.neyse ben kaçar.öptüm hepiciğinizi. Şeniz

geçmiş olsun fundacım en kısa zamanda rabbim kızına şifa versin gerçektende sakınan göze çöp batar derler ya doğru bir tespit çabucak iyileşir inş

fundacım geçmiş olsun.umarım kızın bir an önce iyileşir...

iklim günaşırı çalıs canım yani eşin eve her gelişinde.sadece yumurtlama günlerine takılma...

Klomen kullandım Önceki günler de ..

10.gün 36.8
11.gün 36.9
12.gün 36.9
13.gün 36.9
14.gün yani yarın dr.a gideceğim ama benim ateşim neden bu denli yüksek anlamıyorum ..Yumoşlarım varsa çatlatma iğnesi olacağım

selam kızlar nasılsınız.Adet dönemi boyunca uzak kaldım açıkçası o günlerde hamileliğin h sini bile hatırlamak istemediğimden siteye girmiyorum.yeni hanerler var mı?hcg emilya kimyasal gebelikmiymiş vaktim yok geçmişi okuyamıyorum ama bu sayfada öyle yazıyordu.öyleyse de üzülme canım kimyasal oluşuyorsa normali de gelir yakında inşallah.fundacığım hasta mısın geçmiş olsun demiş kızlar ama??
işte başlıyorum ben de bu ay hayırlısıyla ateş yazmaya...

8.gün 2 Mart 36,1
9.gün 3 Mart 36,1
10.gün 4 Mart 36,1
11.gün 5 Mart 36,2
henüz yumurtlama yok

geçmiş olsun fundacım en kısa zamanda rabbim kızına şifa versin gerçektende sakınan göze çöp batar derler ya doğru bir tespit çabucak iyileşir inş
sağol ultlarcım.
evet canım haklısın sakındıkça hasta oluyo.delürücem valla -tatlicadiarzu-

fundacım geçmiş olsun.umarım kızın bir an önce iyileşir...

iklim günaşırı çalıs canım yani eşin eve her gelişinde.sadece yumurtlama günlerine takılma...

canım sağol.şimdilik iyi kızım inşallah gene hastalanmaz.

canım benim geçmiş olsun çook havalarda kötü ya ondan etkileniyordur kızın hemencik..
fundacım evet ateşin güzel gidiyor ama dediğin gibi belli olmuyor buateş son gün düşebiliyor diliyorumki düşmez cnm..delikafadulden

Kızına çok geçmiş olsun.
İnşallah önemli bi şey çıkmaz.

sağolun canlarım.öptüm hepinizi.

1.gün
2.gün
3.gün...yumurta takibine başlandı
4.gün ölçmedim
5.gün...36,4
6.gün...36,4 +
7.gün...36,2
8.gün..36,0
9.gün...36,1 + yumoş büyümeye başlamış 10mm
10.gün..36,3
11.gün..36,1
12.gün..36,3 + yumoşlar 18mm olmuşlar
13.gün..36,5 +
14.gün..36,5+
15.gün..36,3 +
16.gün..36,5
17.gün..36,6
18.gün...36,5 +
19.gün..36,7
20.gün..36,8
21.gün..36,6 +
22.gün..36,8
23.gün..36,8 +
24.gün..36,9
25.gün..36,9 uf ya ağrılarım başladı bugün.kasıklarım sızlıyo.regli olcam belli.hep böle sızlıyo çünkü.gene tutmadı bebiş anlaşılan.ateşim reglime yakın yükseliyo iyice sonra pat iniyo.alıştım artık.nasip değil galiba.hüüüüüüüüüü
senağlama

X