Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

01.02.2009 adetimin ilk günü
1.gün....36.2
2.gün....36.0
3.gün....36.0
4.gün....36.2
5.gün....36.2
6.gün....36.3
7.gün....36.1
8.gün....36.2
9.gün....36.1
10.gün...36.0*
11.gün...36.3*
12.gün....36.4 yrım saat geç ölçtüm
13.gün....36.2*
14.gün....36.3
15.gün....36.0*
16.gün....36.2
17.gün....36.2*
18.gün....36.4
19.gün....36.4*
20.gün....36.4
21.gün....36.5
22.gün....36.5*
23.gün....36.5
24.gün....36.6
25.gün....36.6
26.gün....36.6
27.gün....36.7
28.gün....36.8
29.gün....36.8 . 30.gün....36.8 31.gün....36.6 ama bu geceyi cok uykusuz geçirmiştim.normal ölçümlerimi tam 7 de yaparken bu ölçümü 6.30 da yaptım.ondan düşük cıkmıış olabilirmi?şuan ölçümlerim gayet yüksek. bir kaç aydır adetim düzensizdi.bazen 25 güne bir oluyorum ama normalde 28 güne bir.gecen ayda 27.günde regl oldum.tablomu yorumlarsanız sevinirim.gecen aya göre 4gün önce adet olmm lazımdı allah hayırlısını versin hepimize inşallah..
kızlar yorumlayabilirmisiniz

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ateş tabloma yorum yaparsanız sevinirim,acaba ne zaman yumurtlamışım?ben 15. gün diye tahmin ediyorum sizce?

4. 35.9
5. yok
6. 35.1
7. 36.2
8. 36.0
9. 35.6
10. 35.8
11. yok+
12. 35.9
13. 36.2
14. 35.8+
15. 35.7+
16. 36.2
17. 36.0
18. 35.9
19. 35.9
20. 36.1
21. 36.1
22. 37.2+
23. 36.6
24. 36.3
25. 36.3
26. 37.4+
27. 36.3
28. 36.2
29. 36.1+
30. 36.1
31. 35.5
32. adet günü

Canım senin ateşi anlayamadım bende sanırım sen koltuk altınan ölçüm yapıyorsun. Bir ihtimal 21. gn yumurtlamış olabilirsin ama sağlıklı bir yorum yapamıyorum senin ateşinle ilgili.

hcgl cnm ya nası bişiymiş bu kimyasal gebelik allah allah ya neler oluyor :KK43:( üzüldüm canm benim ama herşey haktan allah hayırlısını versin cnm..

gayecnm bencede tahminen 15.gün ama ateşin nekadar değişik senin birden bir iniyor çıkıyor hergün 7-8 arası ölçüyorsun dimi?

ceylancım ayyyy okadar çoook sevindim ki anlatamam süper haber temiz çıkmasına yetişcez canım mart kedilerineee:)))))

fundaaaaaa napıyonnn tatlummm..ateş ne alem buay ilk haberi fundadan alcaz yazıyorum bak:)

allahımm bize sağlıklı hayırlı evlat versinnnnnnnn aminnnnnnnnnn

Amin ya Rabbim aminnn.

arkadaşlar hepiniz sağolun inş. en kısa zamnada tekrar hamiş klabilirim inş. hepimiz birden kalırız

Ceylan geçmiş olsun.
Tüpler açık çıkmış.
Belki bu ay kendiliğinden hamile kalırsın.
Genelde hsg den sonra hamile kalan çok oluyo.
Gerçi ben kalamadım malesef geçen ay ama belki sen kalırsın..

arkadaşlar hepiniz sağolun inş. en kısa zamnada tekrar hamiş klabilirim inş. hepimiz birden kalırız

Canım çok geçmiş olsun.
İnşallah tekrar hamile kalır ve sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın.
Bu kimyasal gebelik nasıl bişey oluyo kızlar.
Ben anlamıyorum.Dış gebelik gibi bişey mi?

kızlar ya ateşinizi ölçtüğünüzde en düşük gündemi yumurtlama oluyor benim bu konuda pek bilgim yok
??? şu an başlasam olurmu acaba reglimin 6. günü bu gün hala devam ediyor, hafta sonuna hsg çekilecek, hsg den ne kadar sonra ilişkiye başlanılıyo acaba?? o ay tutma imkanı varmı?? ay ne çok soru sordumm kusuruma bakmayın..:KK43:

Uklacım ateşinin düşük olduğu günden sonraki 3 gün yüksek seyrederse o düşük çıkan gün yumurtlama günün oluyor tatlım, sen de ölçmeye başla ateşini çok geç kalmış sayılmazsın. Hsg ile ilgili bilgim yok canım.

Ceylan geçmiş olsun.
Tüpler açık çıkmış.
Belki bu ay kendiliğinden hamile kalırsın.
Genelde hsg den sonra hamile kalan çok oluyo.
Gerçi ben kalamadım malesef geçen ay ama belki sen kalırsın..

canım benim hayırlısı göreceğiz çatlatma iğnesinde de hamile kalan çok oluyormuş kalamadım ama umutları yitirmek yok dimi sengözlerimebaksanab
Hakkımızda hayırlı bu ay güzel haberlerle çoşalım

Günaydın fundiş.a.s.:1hug:
Çok güzel bi günaydın resmi bu.

sağol beğenmene sevindim günaydın mesajımı.nasılsın canım?

canım tutmuştur ben dedim tutunun annenize yola çıktılarkaydirigubbakcemile5

Canım güzel haberle gel inanıyorumki çok iyi çıkacak midenin bulanmamasına çok sevindim kuzum..sositosositoben derim ikiz biri kız biri erkek:lepi:

İfadene bayıldım ne güzel günaydın deyiş odelikafadulden

canım benim hatırlayıp dua etmeniz inan ağrımı dindir fazla hissetmedim ama sonra çok basınç var şimdi uzanıyorum sonrasında sarsttı tüplerim çok temiz iltihapta gitmiş herşey yolundaymış şimdi 6 Marttı bekleyeceğiz yumurtalarım için delikafadulden
Sözümüz var bu ay hepimiz mart kedilerine yetişeceğiz kaydirigubbakcemile3

ceylanım geçmiş olsun.çok sevindim.hadi bakalım bebişte sıra.

mrb kızlar kan testi yaptırmıştım 118 di ama bana düşük gelmişti 4 gün sonra yaptırdım 152 yani hiç artmamış nerdeyse.akşam doktora gittik sonuç kimyasal gebelik yani bende ateş ölçmeye devam tekrar. şimdi kanamamın olmasını bekliyorum Allah kimseye yaşatmasın

canım ya inanamıyorum çok üzüldüm.çok sevinmiştik senin için.inşallah bidaha olmaz bu.inşallah bebişin gelir önümüzdeki ay. :1hug:
hcgl cnm ya nası bişiymiş bu kimyasal gebelik allah allah ya neler oluyor :KK43:( üzüldüm canm benim ama herşey haktan allah hayırlısını versin cnm..

gayecnm bencede tahminen 15.gün ama ateşin nekadar değişik senin birden bir iniyor çıkıyor hergün 7-8 arası ölçüyorsun dimi?

ceylancım ayyyy okadar çoook sevindim ki anlatamam süper haber temiz çıkmasına yetişcez canım mart kedilerineee:)))))

fundaaaaaa napıyonnn tatlummm..ateş ne alem buay ilk haberi fundadan alcaz yazıyorum bak:)

allahımm bize sağlıklı hayırlı evlat versinnnnnnnn aminnnnnnnnnn

canııım datlumm geldim burdayım.reglim yaklaşıyo gelmez inşallah.erçi daha var.bugün 23.gün.

1.gün
2.gün
3.gün...yumurta takibine başlandı
4.gün ölçmedim
5.gün...36,4
6.gün...36,4 +
7.gün...36,2
8.gün..36,0
9.gün...36,1 + yumoş büyümeye başlamış 10mm
10.gün..36,3
11.gün..36,1
12.gün..36,3 + yumoşlar 18mm olmuşlar
13.gün..36,5 +
14.gün..36,5+
15.gün..36,3 +
16.gün..36,5
17.gün..36,6
18.gün...36,5 +
19.gün..36,7
20.gün..36,8
21.gün..36,6 +
22.gün..36,8
23.gün..36,8 fazla ümitli değilim.çünkü hep yüksek gidiyo sonra kırmızılar geliyo.hayırlısı artık
:nazar:

kıslar ben kaçtım.kızım hasta gene.bu sene midede bir sorunu var anlamadım.tahlil yapılıyo bişey yok.yediklerinden içtiklerinden olabilir diyo doktor.üşütüyo olabilr diyo.uff ya sabaha kadar çıkardı kuzum.o kadar dikkat ediyorum üsüne titriyorum.genede hasta oluyo.derslerdende geri kalıyo.neyse ben kaçar.öptüm hepiciğinizi. Şeniz

kıslar ben kaçtım.kızım hasta gene.bu sene midede bir sorunu var anlamadım.tahlil yapılıyo bişey yok.yediklerinden içtiklerinden olabilir diyo doktor.üşütüyo olabilr diyo.uff ya sabaha kadar çıkardı kuzum.o kadar dikkat ediyorum üsüne titriyorum.genede hasta oluyo.derslerdende geri kalıyo.neyse ben kaçar.öptüm hepiciğinizi. Şeniz

canım benim geçmiş olsun çook havalarda kötü ya ondan etkileniyordur kızın hemencik..
fundacım evet ateşin güzel gidiyor ama dediğin gibi belli olmuyor buateş son gün düşebiliyor diliyorumki düşmez cnm..delikafadulden

Kızına çok geçmiş olsun.
İnşallah önemli bi şey çıkmaz.

X