Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

nur82 nasılsın canım bebişin ansıl umarım herşey yolundadır doğumun nasipse hangi aya geliyor canım ben allah kısmet ederse eylül ayında doğum yapacağım rabbim hyırlı güzel doğumlar nasip eder inş

bu aralar biraz fazla yoruluyorum ..okul yetiyordu şimdi birde kurs çıktı.yorucu oluyor.o yüzden bir iyi bir kötüyüm.5 hafta sonra izne ayrılacagım .gün sayıyorum artık.senin hamişlik nasıl gidiyor canım .insallah iyisindir.benim dogum haziranın ilk haftası allah izin ederse.
amin canım.insallah sag salim kucagımıza alırız bebişlerimizi.

kızlar kan testi yaptırdım 118,9 cıktı sizce nasıl Allahım hayırlısı9nı versin
Canım hayırlı olsun, gözün aydın, Allah sağlıkla kavuştursun bebeğinize, darısı başımıza.
bu aralar biraz fazla yoruluyorum ..okul yetiyordu şimdi birde kurs çıktı.yorucu oluyor.o yüzden bir iyi bir kötüyüm.5 hafta sonra izne ayrılacagım .gün sayıyorum artık.senin hamişlik nasıl gidiyor canım .insallah iyisindir.benim dogum haziranın ilk haftası allah izin ederse.
amin canım.insallah sag salim kucagımıza alırız bebişlerimizi.

Canım dikkat et kendine, ne kursuymuş bu ya, öğretmenlere mi veriliyor kurs yoksa sen mi vereceksin öğrencilere? Hamile kadına ne kursuymuş yahu. Denize ve kendine iyi bak annesi, bize de dua et canım, çok ihtiyacımız var.Öpüyorum.

xaracım öğretmenlere veriliyor katılım zorunluymus.bilgisayar kursu.hergün 3 saat..bu sene katılmazsam seneye açılacak kursa katılmam gerekiyormus ..bebek olunca zor olur diye düşünerek bu sene katılayım dedim ama canım çıkıyorsenağlama
her zaman dua ediyorum canım ..etmez mıyım...doguma giderken de aklıma gelen herkese dua edeceğim.gerçi inanıyorum o zamana kadar topicde hamiş olmayan kalmayacak..

kızlar hepinize tek tek teşekür ederim inanın bu pozitif lafını duymak bile mucize gibi geliyo Allahıma binlerce şükürler olsun inş. sonuna kadar götürebilrim son adetime göre 4 haftalık oluyo ama deger nasıl düşük değildir dimi içim içimi yiyiyor persembe tekrar kan testi yaptırmayı düşünüyorum eşim suanda işte onun bile haberi yok henüz gelince süpriz yapıcam Allah bebek isteyen herkese bu duyguyu tattırsın inş.hepiniz için bol bol dua edicem

kızlar hepinize tek tek teşekür ederim inanın bu pozitif lafını duymak bile mucize gibi geliyo Allahıma binlerce şükürler olsun inş. sonuna kadar götürebilrim son adetime göre 4 haftalık oluyo ama deger nasıl düşük değildir dimi içim içimi yiyiyor persembe tekrar kan testi yaptırmayı düşünüyorum eşim suanda işte onun bile haberi yok henüz gelince süpriz yapıcam Allah bebek isteyen herkese bu duyguyu tattırsın inş.hepiniz için bol bol dua edicem

günaydın. çok sevindim canım. allah tamamına erdirsin. sağlıcakla kucağına alırsın işallah.

fundişşşş ben verdim sipariş bekliyorum bakalım tutturabilcem mi buay ovulasyon cihazıyla.
kız tablonda bişi yok normal gördüm benkaydirigubbakcemile3 bende bidahaki ay hem ovulasyon testi hemde ateş ölçcem bakalım neler olcak?

mervecim nasılsın daha önce kullandınmı ne kadara nerden aldın canım

aycan eşimin sperm hareketi iyi %75
sadece sayı ve morfolojisi düşük.
sayı 8 milyon
morfoloji %3
doktor eşime klomen ve vitamin verdi.
senin eşinde gitmişti dimi doktora?
size neler verdiler?

canım eşinin hareketlilik çok iimiş :nazar:.eşimin ilk önce 0 çıkmıştı 2, testte %15 çıktı ya ilk test yanlıştı yada keçi boynuzunun etkisi bilemiyorum varikoselde var eşimde ameliyat olacaktı ameliyat olacağı zaman hastalandı doktorda o halde olması sağlıklı değil dedi eşimin iileşmesini bekliyoruz ameliyattan sonra belli olacak nasıl bi yol izleyeceğimiz canım ama bu bekleyişde çok zor.

selam kizlar bende ates ölcüyorum benim ates tablomuda yorumlarsaniz sevinirim, simdiden tesekkürler...

8. gün 36.1
9. gün ----
10.gün 36.1
11.gün 36.1
12.gün 36.3
13.gün 36.2
14.gün 36.3
15.gün 36.2
16.gün 36.4
17.gün 36.5
18.gün 36.3

bu ay laparoskopi olmustum ondanmi bilemiyorum ama atesim diger aylara göre düzensiz.
sormak istedigim bir soru var arkadaslar eger birden fazla yumurta varsa her yumurtada ates düsüp yükseliyormu?

kaç günde bir adet oluyorsun canım.sorduğun soru çok güzel ama bende bilmiyorum valla her yumurtlamada ne olduğunu

kızlar kan testi yaptırdım 118,9 cıktı sizce nasıl Allahım hayırlısı9nı versin

:teytey:canım hayırlı uğurlu olsun bak düşük ateşlede hamile kalınabiliyomuş.sağlıkla kucağına alırsın inş:1hug:

xaracım öğretmenlere veriliyor katılım zorunluymus.bilgisayar kursu.hergün 3 saat..bu sene katılmazsam seneye açılacak kursa katılmam gerekiyormus ..bebek olunca zor olur diye düşünerek bu sene katılayım dedim ama canım çıkıyorsenağlama
her zaman dua ediyorum canım ..etmez mıyım...doguma giderken de aklıma gelen herkese dua edeceğim.gerçi inanıyorum o zamana kadar topicde hamiş olmayan kalmayacak..

nasılsın kıss nerelerdesin bukadar yorma prensini doğunca acısını çıkartır bak senden.canım hamile kalmam zor daha sen benim adımı bağıra bağıradelikafadulden söle

Anladım canım, ben öğretmenliğimin ilk yılında almıştım bilgisayar kursu (gerçi belki yeni birşeydir), iyi düşünmüşsün bebek olunca bırakamazsın da çok zor olur kursa kalmak. Sen yine de kendini yormamaya çalış tatlım. İyi dileklerin için teşekkürler, amin.Öpüyorum.

aycank adetim son zamanlar düzensizlesti 25-26 günde oluyorum.Ama bu ay laparoskopiden dolayi degisirmi bilemiyorum, ilgin icin tesekkür ederim...:1hug:

8. gün 36.1
9. gün ----
10.gün 36.1
11.gün 36.1
12.gün 36.3
13.gün 36.2
14.gün 36.3
15.gün 36.2
16.gün 36.4
17.gün 36.5
18.gün 36.3
19.gün 36.5

ceylancım canıminş herşey yolunda gider bunların hepsi allahın izniyle hallolur inş önümüzdeki ay senin ayın olur inş canım dilediğin istediğin herşey gerçekleşir inş başta bebiş tabiki kendine iyi bak canıma.s.

Ultlarcım inşallah canım :asigim::asigim:
Sen anlat bebeğimiz nasıl :1hug:

Bu arada cumartesi günü saat 11 30 ta bana dua edin hsg çektireceğim birazcık korkuyorum.senağlama

hcgl_emilya canımm maşallahhh zaten ateşinnn düşmemiştiiii süperrr canımcımm çokk sevindim allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin tebrik ederimkaydirigubbakcemile5:nazar:

aycancım ben sana özelden yolluyorum bugün geldi kargom ilk kez denicem ben ama bunla hamile kalan arkadaşlarım oldu.. ben 80e aldım 70e düştü fiyatı canım kısmet işte:roflol:

X