Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

günaydın. evet bir test alıp yap silik bile çıksa var demektir. ama 4 saat kadar wc ye gitmemen lazım.

bende bu sabah yine ateşimi ölçtüm. dil altı ölçülüyordu dimi. ya gribim ondan bilemiyorum. benim ateş pek bi yüksek çıktı. 37,2 ydi. dünde 36,2 iydi. biraz tuhaf değilmi sizce.

Dün Dr.gittim Tek yumurta şansı azaltırmış Benim sadece Sağ tarafımda tek yumurtam vardı o yüzden yumurta oluşması için klomen verdi Çarş günü hastaneye gideceğim yine rapor çıkartılacak çatlatma iğneside olacağım kahverengi kokulu akıntı ise iltihapmış o yüzden ilaç verdi ve en önemliside hsg için birkaç gün sonra randevu alacağım malesef ilaçlı narkossuz olacağım Eşimdende tahlil istedi bu aya bomba gibi gireceğim..İnşallah...

Mart kedilerine yetişeceğiz kızlar İnanıyorumm..kaydirigubbakcemile

Kızlar ayağımı sürümüşüm galiba.
Kırmızı kartlar gelmiş gene.
İnşallah bi dahaki ay hepimiz hamiş oluruz.:Saruboceq:

Dün Dr.gittim Tek yumurta şansı azaltırmış Benim sadece Sağ tarafımda tek yumurtam vardı o yüzden yumurta oluşması için klomen verdi Çarş günü hastaneye gideceğim yine rapor çıkartılacak çatlatma iğneside olacağım kahverengi kokulu akıntı ise iltihapmış o yüzden ilaç verdi ve en önemliside hsg için birkaç gün sonra randevu alacağım malesef ilaçlı narkossuz olacağım Eşimdende tahlil istedi bu aya bomba gibi gireceğim..İnşallah...

ceylancım geçmiş olsun canım doktor bayağı ilgileniyo ne güzel inş yakın zamanda güzel haberleri verirsin canım

yaa kızlar şuan işteyim ben işten cıkana kadar eczaneler kapanıyor aslında eşime aldırtabilrim ama onada süpriz yapmak isterim eger öle bişey varsa ama başka aldırtabilecegim kimse yokkkk dışarıda cıkamadım bugünnnn yaa deli olacak insannnnnnnnn

1.gün
2.gün
3.gün...yumurta takibine başlandı
4.gün ölçmedim malesef ölçmiycem demiştim ya.yumrta takibi için gene başladım
5.gün...36,4
6.gün...36,4 +
7.gün...36,2
8.gün..36,0
9.gün...36,1 + yumoş büyümeye başlamış 10mm dedi
10.gün..36,3
11.gün..36,1
12.gün..36,3 + yumoşlar 18mm olmuşlar
13.gün..36,5 + çatladı galiba yumoşalar
14.gün..36,5+
15.gün..36,3 +
16.gün..36,5 + eeee bu ateş niye böle yaptı şimcik.kafam karıştı . :1shok: en iyisi bu ay ben ovulasyon testlerinden alayım.

Son düzenleme:
canlarım benim önümüzdeki ay inşallah kırmızılarınız gelmezde hep beraber seviniriz.moral bozmak yok. Şeniz

canım ceylanım.inşallah herşey gönlünce olur.meleğin gelir bu kadar çabadan sonra.
yaa ben bişey fark ettim aptal kafa doktora kaç yumoşum var diye sormadım.o da sölemeyi unuttu.inşallah tek değildi.o zman benim işimde zor.ama tek olsaydı ilaç yazardı heralde.dimi?uff sorsammı gidip hatırlarmıki?

fundişşşş ben verdim sipariş bekliyorum bakalım tutturabilcem mi buay ovulasyon cihazıyla.
kız tablonda bişi yok normal gördüm benkaydirigubbakcemile3 bende bidahaki ay hem ovulasyon testi hemde ateş ölçcem bakalım neler olcak?

fundişşşş ben verdim sipariş bekliyorum bakalım tutturabilcem mi buay ovulasyon cihazıyla.
kız tablonda bişi yok normal gördüm benkaydirigubbakcemile3 bende bidahaki ay hem ovulasyon testi hemde ateş ölçcem bakalım neler olcak?

kıs cancer nere sipariş verdin.nekadar fiyatı özelden yazsana.

sevcan sanırım sorun eşindeydi, eşinin hareketli spermi ne kadar.nasıl bi yol izledi doktor

aycan eşimin sperm hareketi iyi %75
sadece sayı ve morfolojisi düşük.
sayı 8 milyon
morfoloji %3
doktor eşime klomen ve vitamin verdi.
senin eşinde gitmişti dimi doktora?
size neler verdiler?

ceylancım canıminş herşey yolunda gider bunların hepsi allahın izniyle hallolur inş önümüzdeki ay senin ayın olur inş canım dilediğin istediğin herşey gerçekleşir inş başta bebiş tabiki kendine iyi bak canıma.s.

10 36,02*
11 36,01
12 36,01*
13 36,01
14 36,00*
15 36,03
16 36,03
17 36,04
18 36,04*
19 36,04
20 36,03
21 36,06*
22 36,05
23 36,04
24 36.04
25 36.04
26 36.07
27 36,05
28 36,05
29 36,05
iki gün gecti kızlar adetim üfff yaa kan testi mi yaptırsam acaba

inşallah hamilesindir canım idrar testi yapsanda büyük bir ihtimalle çıkar

yumoşlarım 18mm olmuş.çok iyi tam gününde oldu gelişimi dedi.yumurtan çok iyi gelişiyo çatlamak üzere sık ilişkiye girin bugünden itibaren dedi.
kadın bugün şeker gibiydi hayret ettim.usg yi sokrken kasma kendini dedi.ama benim elimde değil kasıyorum azcık zıplattı ama bakarken hiç bişey anlamadım.bayağıda bi detaylı baktı.anlattı.gülümsedi.sırnaşık şey sohbet etti.şaştım kaldım valla. :1shok:
usg ye sıkılan jel spermi öldürüyomuş doğrumu dedim.güldü olurmu canım öyle şey.zaten ayağa kalkamanla gün içinde akıp gidiyo o.benim o şekilde muayene ettiğim çok hastam hamile kaldı dedi.merak etme sen.ilşikine gir dedi.yuppiiiiiiiiiiii.eğer hep böle devam ederse giderim bu kadına.ama aynı asık suratı olrsa gitmem.regline kadar gelme dedi.regli dönemi gel dedi.inşallah tutar bu ay kıslar.
:icecream: he bide kasıklarım ağrıyo dedim yumuta çatlama döneminde oluyodur büyük ihtimlle.ağrı kesici önermiyoruz bu dönemde.içmesen iyi olur tatlım dedi.

canım çok sevindim inş herşey yolunda gider önümüzdeki ay kızına kardeş haberini verirsin nş kendine iyi bak canım bu arada kızınıda öp yerime

nur82 nasılsın canım bebişin ansıl umarım herşey yolundadır doğumun nasipse hangi aya geliyor canım ben allah kısmet ederse eylül ayında doğum yapacağım rabbim hyırlı güzel doğumlar nasip eder inş

ceylancım geçmiş olsun canım doktor bayağı ilgileniyo ne güzel inş yakın zamanda güzel haberleri verirsin canım

Canım Merhabalar..
İnşallah canım hepimiz bir hamile kalsak hepimiz aynı anda .

canım ceylanım.inşallah herşey gönlünce olur.meleğin gelir bu kadar çabadan sonra.
yaa ben bişey fark ettim aptal kafa doktora kaç yumoşum var diye sormadım.o da sölemeyi unuttu.inşallah tek değildi.o zman benim işimde zor.ama tek olsaydı ilaç yazardı heralde.dimi?uff sorsammı gidip hatırlarmıki?

canım inşallah Keşke sorsaydın arayıp sordunmu ?? Bende merak ettim..

selam kizlar bende ates ölcüyorum benim ates tablomuda yorumlarsaniz sevinirim, simdiden tesekkürler...

8. gün 36.1
9. gün ----
10.gün 36.1
11.gün 36.1
12.gün 36.3
13.gün 36.2
14.gün 36.3
15.gün 36.2
16.gün 36.4
17.gün 36.5
18.gün 36.3

bu ay laparoskopi olmustum ondanmi bilemiyorum ama atesim diger aylara göre düzensiz.
sormak istedigim bir soru var arkadaslar eger birden fazla yumurta varsa her yumurtada ates düsüp yükseliyormu?

X