Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

arkadaşlar meraba ilk defa yazıyorum bişey sorucam cevaplarsanız sevinirm benim buay hep 36.1 ile 36.4 arasında değişiyor 35.8 falandı gecen ay anlamdım bu işi cevaplayan olursa sevinirim

özlemcim sabah çok erken uyanmıştım da uyukluyodum biraz şimdi de ben msn mi açtım sen yoksun
canım bugün kan testi için gidemiyorum yollar çok karlı ve arabalar çıkmıyo evde kaldım
ama dün idrar testimi yapmıştım 2. çizgi diğeri kadar koyu olmasada da net bir şekilde belliydi artık eminim hamile olduğuma annemlere bile söyledik
benim bugün ısım 36.8 çıktı kendimi hamile gibi hissettiğim günden beri ısım 36.7 den aşağı düşmedi 36.7-37.0 arasında gidip geliyo
artık kaç haftalık olduğunu öğrenmek için kan testimi yaptırmak istiyorum biran evvel inş yarın gidebilirim
canım senin için çok dua ediyorum...

arkadaşlar meraba ilk defa yazıyorum bişey sorucam cevaplarsanız sevinirm benim buay hep 36.1 ile 36.4 arasında değişiyor 35.8 falandı gecen ay anlamdım bu işi cevaplayan olursa sevinirim

sevgili gufi derece kişiden kişiye değişebiliyor kimisinin normal ısısı 36.2 nin altına düşmez yumurtlama evresinde 37 lere çıkar kimisinin normal vücut ısısı 35.7 civarı olur yumurtlama zamanı en fazla 36.5 lara çıkar
canım adetlerin düzenliyse her sabah yataktan çıkmadan aynı saatlerde olmasına dikkat ederek ölç mutlaka yumurtladığın gün ateşin düşüp ertesi gün yükselecek şimdiden başarılar:içelim:

tesekkürler saolasın benim 2 aydır adetim 33 günde bir oluo gecen ay ayın 31 inde hastalandım 1 haftadır ölçüyorum 36.2 36.4 arası aklım cok karıştı artık 1 sene esim korundu ben 7 aydır cocuk düşünüyoruz kısmet artık

kızlar birsey soracagım, benim bu ay isim cogunlukta 36,4 civarıydı halende oyle.. adetime 5 gün var ve halen isim 36.4 normal birsey mi bu??
diğer ölçümlerini de yazabılırmısın canım.hiç ısında düşüş olmadı mı.

Derece
1.gün 36.1
2.gün 36.4
3.gün 36.2
4.gün ------
5.gün ------
6.gün 36.1
7.gün 36.2
8.gün 35.9
9.gün 36.1
10.gün 35.9
11.gün 35.9
12.gün 36.3
13.gün 36.4
14.gün 36.1
15.gün 36.4

sanırım benım yumurta bugun catladı.28 gun de bır adet oluyorum.bu ay aynı satte ölçüm yapamadıgın için saglıklı bır tablo olmadı.neyse hayırlısı yıne de.:uhm:

edhak tebrık ederım.cok sevındım senın adına.zaten belliydi hamiş oldugun.allah tamamına erdırsın.:dance::dance::dance::teytey::teytey::teytey:

kızlar ateşin ne zaman düşmesi gerkiyo canım adet olcaksak benim ateşim ii gidiyo 36,8 adetim 20 şubat ama adet belirtilerim var kızar sizce ümitlenmelimiyim..

ozlemcim umarım atesin dusmez bu benim 2. deneyişim. İlk deneyişimde regl olacagım gunun sabahı atesim dusmustu ögleden sonrada olmustum bene umitlenmek için hala şansın var. eger yarında dusmezse ozaman umitlenebiliriz.

Buarada benim ölçümlerim nasıl, gerci umitlenmek için daha erken cunku daha 5 gun var reglime.

9-36,2
10-36,4
11-36,4
12-36,4
13-36,6
14-36,6
15-36,1
16-36,5
17-36,6
18-36,7
19-36,7
20- 36,7
21- 36,8
22-36,7
23-36,8

Özlemcim,

Isı düşüşü belli olmuyor, kişiden kişiye değişiyor. Benim genelde 1 gün öncesi sabahtan düşüveriyor genelde.

Bugünde düşmedi ısım ama daha 2 günüm var önümde.
Senin nasıl gidiyor özlemqqq??

günaydın kızlar teşekkür ederim bugünde ateşim iyi ama galiba biraz soğuk almışım başımda ağrıyor ondan galiba ateşi yüksek yarın adet günüm bakalım neler olacak ama adet olacakmışım gibi geliyor bana bugünkü ateşim 36,8 di...

bugun dusmediyse yarın olmazsın bence :) yani umarım olmazsın . benim icimde umut var hadi inş yarında yuksek gider

bugun dusmediyse yarın olmazsın bence :) yani umarım olmazsın . benim icimde umut var hadi inş yarında yuksek gider

inşallah canım ya ama ümitlenmek istemiyorum sonra çok kötü oluyor günüm geçmedende test falan yapmamayacağım sende durumlar nasıl..

ozlemcim benim reglim 24-25i gibi bekleniyor :) yani en az 5gun daha var ama şuan yuksek 36,8di sabah. dun gece biara ates bastı oturdugum yerde ölçtüm 37,1 oldu ama tabi gun icindek, ölçümleri kaale almıyorum merak etmedende duramıyorum:) Umarım düşmez aslında içimde umut var ama hüsran ve isyanan dönüşmemesi açısından tutuyorum kendimi , kısmet bakalım artık.

inşallah canım ya ama ümitlenmek istemiyorum sonra çok kötü oluyor günüm geçmedende test falan yapmamayacağım sende durumlar nasıl..

özemcim umutlanmak için erken diyosun ama içime doğuyo sen de hamile olabilirsin inş canım yarın ateşin düşmezde o zaman kesin hamilesin diyebilirim
ben de biraz önce hastaneden geldim nihayet kan tahlili için gidebildim yarın sabaha sonuş belli olacak bakalım kaç günlük müş hala negatif çıkacak diye korkuyorum şu dr kesin bi hamilesin dese oh be dicem ama...

Amann şu beklemek ne zor di mi?

Benimde daha 2 gün var ama çatlamak üzereyim meraktan.

Özlem gibi bende test yapmak istemiyorum, çok kötü hüsran oluyorum o negatif cevapla. Regl görmek o kadar yıkmıyor beni...

bende beceremedim galiba dünsabah 36.2 falandı busabah ölçtüm 36.6 oldu sabah kalmadan yatakta ölçtüm illa yatakta ölçmek gerekio değilmi

merhaba kızlar 2. aşılamamı olmuştum dün 16. gün doldu ama ben ve eşim kan tahlilinine gitmemeye karar verdik gecen ay cünkü cok fena tokozladık .... benim bugün regl günüm tam 1 gün gecti....bu sabah ateşim 36.8 yani yüksek ama galibe yine regi olacağım cünkü bel ağrım var göğüs ağrımda cok siddetli değil dokununca ağrıyor ve isalim ben regl olacağım zamanlarada isal olurum neyse umudum yok ama beklemeye devam diyorum....inatla ve inatla test yapmayacağım..........
soruu: regl olacağınız zaman kac gün önce ateşiniz düşüyorrr beni bilgilendirirseniz sevinirimmmm kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…