Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

selam bugun muydu adetin?laelaelaelaelae

yok hayır, 21 Şubat benim günüm, bugün 11. gün.
Ama ısılarıma baktım, bir anda 12. gün düşüyor ve ertesi günü hastalanıyorum.
Yani hala tehlikeli sulardayım, birde dediğim gibi tüm regl belirtilerim var. kafamçokkarıştı gelse artık... gelecekse.

Kızlar,

Tüm regl belirtileri artarak devam ediyor ama giden gelen yok henüz bu sabah itibarıyla.
Isımda düşmedi.

Özlemqqq, nerelerdesin? Seninle yakındı bizim tarihler, ne alemdesin?

bilmiyorum canım ya benim ateşim çok yüksek hiç inanmıyorum çünkü çok kasık ve bel ağrım var belkide grip olacağım o yüzden ateşim yüksek akşam 37 e kadar çıktı sabah 36,8 di eskiye göre çok ii ama bilmiyorum canım ümitlenmek istemiyorum sende durumlar nasıl benim adete 2 gün kadı bakalım neler olcak..:a015::a015::a015::a015:

Aynen özlem, benimde ısılarım normalin üstünde gidiyor, geçen hafta nezleydim.37'ler civarındaydım hep. Bende ona yordum, 36.9 gördüm bu sabah yine. kafamçokkarıştı

Kasıklarım ağrıyor, belimde ağrı var. Gelse diye bekliyorum bende...

Kızlar,

Tüm regl belirtileri artarak devam ediyor ama giden gelen yok henüz bu sabah itibarıyla.
Isımda düşmedi.

Özlemqqq, nerelerdesin? Seninle yakındı bizim tarihler, ne alemdesin?

panorancım inş hamilesindir ısının düşmemesi iyiye işaret adet belirtilerim var diye üzülme bazı kişlerde adet belirtisi gibi görünüyomuş bende kasık ağrısı yoktu ama 1-2 gündür adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyo herhalde ilk hamileliğim olduğundan olacak
bugün sağlam olsun diye kan testi yapmaya gitcektim ama bizim burası felaket kar eşim bu halde arabayla bi yere gitmeme izin vermiyo yarın sabah birlikte gidecez inş

Keşke öyle olsa edhakcım, bana pek hamilelik gibi gelmiyor ama :çok üzgünüm:
bakalım göreceğiz
birde sen izmirde ne taraftasın? O kadar kar yağıyor merak ettim (Klasik izmirlinin kar merakı)

9.gun-36,2
10.gun-36,4
11.gun-36,4
12.gun-36,4
13.gun-36,6
14.gun-36,6
15.gun-36,1
16.gun-36,5
17.gun-36,6
18.gun-36,7
19.gun-36,7
20.gun- 36,7
21.gun- 36,8
22.gun-36,7

bugun tahmini implantasyon gunum , umarım ısım dusmez kızlarrr dua edin nolur.

Edhakcım seyracım umarım bebişleriniz gelir hayırlısıyla

Keşke öyle olsa edhakcım, bana pek hamilelik gibi gelmiyor ama :çok üzgünüm:
bakalım göreceğiz
birde sen izmirde ne taraftasın? O kadar kar yağıyor merak ettim (Klasik izmirlinin kar merakı)

panorancım ben izmirde oturmuyorum kk ya üye olduğumda izmirdeydim ama şuan düzcede oturuyoruz istabula yağan karın daha fazlası buraya yağdı herhalde
izmirde nerde böle bi kar bir keresinde iki saat kadar kar yağmıştı da nasıl deli olmuştuk kar gördük diye tabi tutmamıştı bile:)

Selam Kizlar Böyle Hamilelik Beklentileri Hamileliklik Haberlerinizi Okuyunca Mutlu Oldum,heyecanlandim.tüm Beklentiler Gerçek Olsun Inşallah.edhakçiğim Seni De çooooooook Tebrik Ederim.

Içinzde Bana Yardim Edebilecek Varmi.dr A Gittim.folikülemetri Yapacağiz Bu Ay Dedi Ve Izlemeye Aldi.bu Konuda Bilgisi Olan Varmi????????

Çünkü dünden beri İzmir'de de yağıyor kar ancak hiç de öyle yollara çıkmayacak kadar değil sırnaşık şey

tabi millet delirdi, herkes pencerelerden izliyor.

Bende acaba manisa, akhisar tarafları mı diye düşünmüştüm.

Selam Kizlar Böyle Hamilelik Beklentileri Hamileliklik Haberlerinizi Okuyunca Mutlu Oldum,heyecanlandim.tüm Beklentiler Gerçek Olsun Inşallah.edhakçiğim Seni De çooooooook Tebrik Ederim.

canım çok teşekkürler ben de sizin mutlu güzel haberlerinizi bekliyorum artık inş en kısa zamanda allahım senin de gönlüne göre verir
bende de şimdi heyecan var acaba normal gebelik mi dış gebelik mi diye korkuyorum
bizim isteklerimizde hiç bitmiyo valla hamile değilken hamile olmayı isteriz hamile kalıncada sağıklı olsun isteriz dua ederiz belki cinsiyet için dua ederiz
valla içimde gari bir heyecan ve merak var şimdi...

merhabalar
sizlere sormak istediğim şey hamile kaldıktan sonra vücut ısısının sabit kaldığı..
36,8'lik bir değer ile yumurtlama dönemi başlayan kadın hamile kaldığında, bu değer kaç oluyor
bir internet sitesinde okuduğuma göre 37 derece ve üstü olduğu söyleniyor.
bu konudaki bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
siteye yeni üye oldum sayılır.
eğer bu konudan daha öncede bahsedildiyse bir kere daha yazar mısınız bilgilerinizi buraya
çok teşekkür ederim.

merhabalar
sizlere sormak istediğim şey hamile kaldıktan sonra vücut ısısının sabit kaldığı..
36,8'lik bir değer ile yumurtlama dönemi başlayan kadın hamile kaldığında, bu değer kaç oluyor
bir internet sitesinde okuduğuma göre 37 derece ve üstü olduğu söyleniyor.
bu konudaki bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
siteye yeni üye oldum sayılır.
eğer bu konudan daha öncede bahsedildiyse bir kere daha yazar mısınız bilgilerinizi buraya
çok teşekkür ederim.

Merhabalar spesiyal, aramıza hoşgeldin a.s.
Bu ay 36,5 ile yumurtladım, ısım 37'ye kadar yükseldi. Ama normalde böyle olmuyor, geçen hafta nezle idim. Hala o civarlarda ama regl belirtilerimde başladı. Kötü Kazen
Geçen ayda 36,5 ile yumurtlamışım, ısım en yüksek 36,9 olmuş. Ancak bence bunların hiçbiri hamilelik için kesin diil.
Demek istediğim ısı ile hamile olup olmadığını anlayamıyor insan. Sadece yumurtlamayı tespit etmek için iyi bir yöntem, bir de regl öncesi -0,2 ya da -0,3 gibi bir düşüş oluyor bir gün öncesi, regl belirtisi içinde iyi.
:enbuyukkk:

Merhabalar spesiyal, aramıza hoşgeldin a.s.
Bu ay 36,5 ile yumurtladım, ısım 37'ye kadar yükseldi. Ama normalde böyle olmuyor, geçen hafta nezle idim. Hala o civarlarda ama regl belirtilerimde başladı. Kötü Kazen
Geçen ayda 36,5 ile yumurtlamışım, ısım en yüksek 36,9 olmuş. Ancak bence bunların hiçbiri hamilelik için kesin diil.
Demek istediğim ısı ile hamile olup olmadığını anlayamıyor insan. Sadece yumurtlamayı tespit etmek için iyi bir yöntem, bir de regl öncesi -0,2 ya da -0,3 gibi bir düşüş oluyor bir gün öncesi, regl belirtisi içinde iyi.
:enbuyukkk:

panoran merhaba, bende birşey sorayım bari sana benim bugün adetimin 6.günü ve bende ateş ölçüyorum bu güne kadar

36.5
36.3
36.3
36.3
36.3
36.1

bugün daha adetim bitmeden yumurtlamadım ya ben bu durum ne demek istiyor olabiliyor mu böyle. yumurtlamada da düşecek ya onun için soruyorum bu gün yumurtlamış olamam değil mi?

çok sağol ponaran,
benim de aklımı karıştıran o oldu
37 derece olması mı gerekir illa
36,7 36,6 36,8 36,9 bunlar hamilelik için gösterge sayılamaz mıü, şart mı sabit vücur ısısı :bbo:
ama her bünye farklı tepkiler veriyor o konuda haklısın...
ilgine teşekkürler a.s.

çok sağol ponaran,
36,7 36,6 36,8 36,9 bunlar hamilelik için gösterge sayılamaz mıü, şart mı sabit vücut ısısı :bbo:
ilgine teşekkürler a.s.

çok sağol ponaran,
36,7 36,6 36,8 36,9 bunlar hamilelik için gösterge sayılamaz mıü, şart mı sabit vücut ısısı :bbo:
ilgine teşekkürler a.s.

panorancım sendedemi adet belirtileri var bndede öyle ya hiç ümidim kalmadı gögüsuçlarım dokunuca acıyo bel kasık ağrılarım var kesin adet olacamda bu senle benim ateşim niye yüksek anlamadım eğer buay böyle yüksek gitiği halde adet olursam bidaha ölçmeyecem bilmiyorum inanmamaya başladım.
edacım nerlerdesin ne oldu sonuç senin ısı ne alemde msn in neden açık deil aç görüşelim panoran senin msn varsa görüşelim beim aynen nick im hıtmail tammamı eklrsen görüşürüz..

panoran merhaba, bende birşey sorayım bari sana benim bugün adetimin 6.günü ve bende ateş ölçüyorum bu güne kadar

36.5
36.3
36.3
36.3
36.3
36.1

bugün daha adetim bitmeden yumurtlamadım ya ben bu durum ne demek istiyor olabiliyor mu böyle. yumurtlamada da düşecek ya onun için soruyorum bu gün yumurtlamış olamam değil mi?

Yok yok daha yumurtlamamışsın, ölçmeye devam et. Yumurtladığını düşük ısıdan sonra yükselen ateşle anlayabilirsin. En az üç gün yüksek ısı devam etmeli. Normal yumurtlama gününe doğru sen eşinle çalışmaları yap, ısı yükseldikten sonra çalışmanın anlamı yok çünkü. a.s.

panorancım sendedemi adet belirtileri var bndede öyle ya hiç ümidim kalmadı gögüsuçlarım dokunuca acıyo bel kasık ağrılarım var kesin adet olacamda bu senle benim ateşim niye yüksek anlamadım eğer buay böyle yüksek gitiği halde adet olursam bidaha ölçmeyecem bilmiyorum inanmamaya başladım.
edacım nerlerdesin ne oldu sonuç senin ısı ne alemde msn in neden açık deil aç görüşelim panoran senin msn varsa görüşelim beim aynen nick im hıtmail tammamı eklrsen görüşürüz..

var malesef senağlama ama hala çıkmadık candan ümit kesilmez misaliyim laelaelaelaelae
yaa bence ısı ölçmek yumurtayı yakalamak için iyi, hamileliği anlamak için diil.
Bir çok yerde en iyi yöntemlerden biri diye geçiyor ama tabii insan sıkılıyor ve yoruluyor zamanla haklısın. B uda benim ısı ile 3. ayım olacak.(Toplamda 7 ay oldu)
malesef msn kullanmıyorum ben. :1no2:

X