Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

özlem benimde son regl tarihim 16 ocak.ateşim gayet iyi gidiyor fakat hiçbir şekilde ne belimde nede kasıklarımda ağrı var. Allah hepimize hayırlısını nasip etsin...

bence daha kesin değil, yarın da yüksek çıkacak mı bak. Çalışmaya devam edin bence. Normalde ısın bu civarlarda mı oluyor senin

evet normalde ısım böyledir.çok fazla yüksek cıkmıyor.bakalım yarın ne cıkacak.bıraz daha bekleyeyım.

Slm Kizlar Teselliler Için Teşekkürler.özlemciğim Benim Ateşim Adet Olmadan 3-4 Gün önce Düşmeye Başlamişti.ümitlenmemek Mümkün Değil Ama Ben Isim Düşünce Anlamiştim Adet Olacağimi.ne Yapalim Umut Etmek Güzel şey Insani Hayata Bağliyor.6 Buçukta Dr.randevum Var Bakalim Neler Söyleyecek:)adet Bekleyenlerden Güzel Haberler Almak Dileğiyle:)))

20 şubat cnm da ben geç yumurtladım galiba buay..

Ozlemcim gec yumurtladım derken mesela kac gun gec yumurtluyorsun? ben gecen ay 24. gun yumurtladım. 34. gun adet oldum. bu ay 26. gunum halen tık yok:KK43:
sıcaklık da yukselmedi zaten. onceleri dort gozle adet unumu beklerdim bu ay gozlerim yumurtamda kaldı bir gelsin, yollarına kırmızı halı serip bando esliginde kutluyacam.

Valla Hayatim Ben Not Etmediğim Için şuan Hatirlayamiyorum Ama şubatin Ilk Haftasi Içindeydi Isim Bi Yükseldi Bi Düştü Ozamandi Galiba Benim Buay 35 Gün Arasi Olduğu Içinn

kızlar ya eğer adet olacaksam ısım ne zaman düşer ya şimdiden ümitlenmekte istemiyorum bilmiyorum fikri olanvarsa yardım etsin..
EDA NERLERDESİN NEREYE GİTTİN.senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

özlemcim süpersin valla ateşin harika gidiyor birlikte hamiş kalcaz herhalde benim ateş de bugün 36.7 ve hala adet olmadım
canım gezmeye gitmiştik bugün eşimle ama kendimi çok yormadan:)
o yüzden giremedim nete ama aklımda sizde kaldı hani gezerken eczaneden gebelik testi aldım şimdilik bekletiyorum yarın yada pazartesi sabah yapıcam artık varsa idrarda çıkar herhalde kaç gün geçti çünkü
bi de bizim buraya çok kar yağıyo eve zor döndük valla yollar kapancak gibi inş pazartesi salı açılır da kan testi yapmaya gidebilirim
canım senin adete de 4 gün kalmış hadi hayırlısı 2 gün sonra filan seninde kanda belli olur herhalde inş ateşin düşmez

edhak canım sen hamişsin ya beta hcg 5 ve yukarısını gebe olarak kabul ediyorlar.tabi testin tekrarı olması gerekiyor artıyormu diye.hayırlı haberlerini bekiyoruz...

:emir_bebek:
11.gün....36.1
12.gün....36.4
13.gün....36.1
14.gün....36.4
15.gün.... -
16.gün....36.7
17.gün....36.6
18.gün....36.5
19.gün.... -
20.gün....36.5
21.gün....36.5
22.gün.... -
23.gün.... -
24.gün.... -
25.gün....36.8
26.gün....36.9
27.gün....36.8
28.gün....36.8
29.gün....37.0
30.gün....36.9
31.gün....36.7
32.gün....36.9

kızlar 40 gün beklemeyi düşünüyorum.her zaman testi erken yapıyordum bu sefer korkuyorum negatif çıkacak diye.ALLAH hepimize hayırlısını nasip etsin...:nazar:

edhak canım sen hamişsin ya beta hcg 5 ve yukarısını gebe olarak kabul ediyorlar.tabi testin tekrarı olması gerekiyor artıyormu diye.hayırlı haberlerini bekiyoruz...

seyracım teşekkür ederim canım ben de iyiden iyiye inanmaya başladım ama yine de dr kesin sen hamilesin demeden kendimi çok inandırmak istemiyorum
canım bana kalırsa sen de hamile gibi gözüküyosun ateşin çok iyi gidiyo adetin de geçmiş belki bi kan testi yapsan
bu ay ok fazla güzel haber alıcaz gibi geliyoor seyra özlem panoran ve inş ben
inş daha da artar herkesin gönlündeki gerçek olur...

kızlar bu sabah dayanamadım ve idrar testi yaptım ve sonuç çift çizgi ama ikinci çizgi biraz silik çıktı artık inanıyorum kızlar
HAMİLEYİMMM!!!
şu pazartesi salı bide kan testi yaptım mı artık hiç şüphem kalmıcak...

ben anlamıştım zaten edhak hayırlı olsun canım.bende sabah dayanamayıp test yaptım önce tek çizgi çıktı 1-2 saat sonra baktımki 2.çizgi belli belirsiz çok soluk ışığa tutunca belli oluyor.adetimin 33.günü ama geçen ay 37.gün olmuştum.sizlerdede böyle olmuşmuydu hiç.Herşeyin hayırlısı...

ben anlamıştım zaten edhak hayırlı olsun canım.bende sabah dayanamayıp test yaptım önce tek çizgi çıktı 1-2 saat sonra baktımki 2.çizgi belli belirsiz çok soluk ışığa tutunca belli oluyor.adetimin 33.günü ama geçen ay 37.gün olmuştum.sizlerdede böyle olmuşmuydu hiç.Herşeyin hayırlısı...

canım benim ilk defa bu ay yumurtam oluşmuştu ve çatlama iğnesi yapılmıştı o yüzden gecikme olur mu olmaz mı bilmiyorum ama bende test 5 dk içinde ikinci çizgi çıktı ve diğeri kadar net omasa da belirgin
inş sende hamilesindir bikaç gün sonra tekrar test yap çok yeni olabilir şuanda

edhak tebrikler canim:teytey:kendine dikkat et:nazar:
bende dayanamayıp tekrar test yaptım bu sefer 20.dk.da çıktı 2.çizgi yine aynı soluklukta belli belirsiz.Herşeyin hayırlısı...

canım benim ilk defa bu ay yumurtam oluşmuştu ve çatlama iğnesi yapılmıştı o yüzden gecikme olur mu olmaz mı bilmiyorum ama bende test 5 dk içinde ikinci çizgi çıktı ve diğeri kadar net omasa da belirgin
inş sende hamilesindir bikaç gün sonra tekrar test yap çok yeni olabilir şuanda

edhak öncelkle seni çok tebrik ederim cnm. Ben de bu ay çatlatma iğnesi oldum, adetime 6 gün var. Ne gibi hamilelik belirtileri oldu cnm sende? Yardımcı olursan sevinirim. Ben de heyecanla beklorum

edhak öncelkle seni çok tebrik ederim cnm. Ben de bu ay çatlatma iğnesi oldum, adetime 6 gün var. Ne gibi hamilelik belirtileri oldu cnm sende? Yardımcı olursan sevinirim. Ben de heyecanla beklorum

göğüs uçlarımda karıncalanma ve feci şekilde bel ağrım oluyodu bide benim adetime 1 hafta kala gibi yüzümde sırtımda sivilcelenme oluyodu sivilcem hiç olmadı aksine sanki cildim güzelleşti bide adetime 3-4 gün kaladan itibaren sabahları sıcak basıp uyanıyodum ve hafif terli hissediyodum
2 saatte bir acıkma hissi vardı yemezsem direk karnım gurulduyodu zaten b ay hamile kalamazsam bir duba olacağıma şüphem yoktu gerçi iğneler de iştah açıyomuş bu onun etkisi de olabilir
bunlar dışında yaklaşık bir haftadır hafif beyaz akıntılarım oluyo son olarak ateşimin hiç düşmemesi benim için en büyük umuttu
canım inş sende hamiş kalırsın ben bu ay ilk yumurtlamam olduğu için umutlu dğildim o kadar kolay olacağını tahmin etmemiştim ama oldu işte
inş burdaki isteyen tüm arkadaşlarım en kısa zamanda hamiş kalırsınız hepinize desteğinizden dolayı çok teşekkür ediyorum...

Seyracım umarım hamilesindir ama testlerin üzerinde özellikle yazar en fazla 10 dakika sonrasında çıkan sonuçlar içni test tekrarlanmalıdır diye. Bence sen yeniden test yapmalısın canım

göğüs uçlarımda karıncalanma ve feci şekilde bel ağrım oluyodu bide benim adetime 1 hafta kala gibi yüzümde sırtımda sivilcelenme oluyodu sivilcem hiç olmadı aksine sanki cildim güzelleşti bide adetime 3-4 gün kaladan itibaren sabahları sıcak basıp uyanıyodum ve hafif terli hissediyodum
2 saatte bir acıkma hissi vardı yemezsem direk karnım gurulduyodu zaten b ay hamile kalamazsam bir duba olacağıma şüphem yoktu gerçi iğneler de iştah açıyomuş bu onun etkisi de olabilir
bunlar dışında yaklaşık bir haftadır hafif beyaz akıntılarım oluyo son olarak ateşimin hiç düşmemesi benim için en büyük umuttu
canım inş sende hamiş kalırsın ben bu ay ilk yumurtlamam olduğu için umutlu dğildim o kadar kolay olacağını tahmin etmemiştim ama oldu işte
inş burdaki isteyen tüm arkadaşlarım en kısa zamanda hamiş kalırsınız hepinize desteğinizden dolayı çok teşekkür ediyorum...

canım benim tebrik ederim seni allah tamamına erdirsin inşallah ne kadar zamandır bebeğin olsun istiyordun

9-36,2
10-36,4
11-36,4
12-36,4
13-36,6
14-36,6
15-36,1
16-36,5
17-36,6
18-36,7
19-36,7
20- 36,7
21- 36,8

şimdilik böyle gidiyor kıslarrr. reglime tam 1 hafta var bakalım artık.

Edhakcım tebrikler cok sevindim.

Kızlar, benim ısım daha düşmedi ama tüm regl belirtilerim başladı.
1-2 güne kadar gelecek herhalde Kötü Kazen

Kızlar,

Tüm regl belirtileri artarak devam ediyor ama giden gelen yok henüz bu sabah itibarıyla.
Isımda düşmedi.

Özlemqqq, nerelerdesin? Seninle yakındı bizim tarihler, ne alemdesin?

X