Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

24.gün 36.5
25. gün...36.5
26.gün 36.5
27.gün 36.4
28.gün 36.5
29.gün 36.5 test negatif
30. gün 36.6
31.gün unuttum
32.gün yani bugün 36.8

ya kızlar ben hiç 32. güne kalmadım.nolur bi yorum yapın.gecikmenin 3. gününde test yaptım negatif.

ateşinin düşmemesi güzel. kan testi yaptırdın mı? bence kan testi yaptır canım

evet bugün yaptırdım ama ok umutlu deilim.çünkü gebelik testi negatifti.bu olabilirmi sence.yada yüzde kaç hamile olma ihtimalim var.

biraz karışık olmuş.kan testinin sonucunu yarın alıcam.idrar testi negatif olandı.gecikmemin 3. günü yaptıım yani.

cnm bencede ateşin yüksek çıkmış bu güzel bişi idrarda çıkmayabilir normal

canım bence hamiş olabilirsin çünkü olmasaydın ateşin yükselmez düşerdi kan sonucun pozitif çıkar inşallah:Saruboceq:

yani hamile olma ihtimalim var diyosunuz:))) peki yüzde kaç sizce

bir yüzde vermek çok zor canım. biz genel olanlara bakıp söylüyoruz. normalinde ısının düşmesi lazımdı ama ısın yükseliyor. bu da güzel bir işaret. ama kendine stres yapma bak, nasılsa yarın alacaksın sonucunu. hayırlısını dile canım . hayırlısı olsun. kafanı dağıt çok düşünme. umarım hamişsindir.

çok teşekkür ederim.her zaman hayırlısını diliyorum.isteyen herkes için.

ısı tablom:
14. gun 36.4
15. gun 36.4
16. gun 36.2
17. gun 36.1
18. gun 36.3
19. gun 36.5
20. gun 36.3
21. gun 36.3
22. gun 36.8(grıp olmustum rahatsızdım ondan yukselmıs olabılır dıye dusundum)
23. gun 36.4
24. gun 36.4
25. gun 36.5
26. gun 36.4
27. gun 36.5
28. gun 36.5
29. gun 36.5
30. gun 36.4
31. gun 36.7
32. gun 36.7(bugun)

canım ateşin güzel inşallah gelmiştir bebişin

canı ateş gayet güzel inş hep böyle devam ederde yeni yıla yüzün gülerek girersin rabbim isteyen herkesin bebişini yollar inş

canım inş hamilesindir ama yumurtlaman geç olmuş olabilir bebiş olsada idrarda çıkmayabilir sen istersen bi kan tahlili yaptır inş müjdeli haber alırsın

aaabeyazmelek canım hayırlı olsun. sağlıklı bir gebelik geçirmeni dilerim canım. ateşinden belli idi. darısı bizlerin başına canım.

a.s.

en güzel yeni yıl hadiyesini sen aldın canım bebeğin hayırlı olsun allah tamamına erdirsin darısı bizim başımıza

canım inan kendim hamile olmuş kadar sevindim allah tamamına erdirsin inş sağlıklı eli ayağı düzgün hayırlı bir evlat verir rabbim sana

AYY CANIM ÇOK SEVİNDİM TEBRİK EDERİM.ZATEN ATEŞİNDEN BELLİYDİ ALLAH SAĞLIKLA SIHHATLE KUCAĞINA ALMAYI DA NASİP ETSİN İNŞALLAH:CüvCüv:

cnm tebrik ederim çok sevindimm darisi bizlerin baişina yaaa çoook sevindim cnm benim yaa sankii ben hamile kalmiş gibiyim yaa a.s.:teytey:tekrar tebrik ediyom cnm

tiny geve yagmur aycank ultlar gizem esra hepinize teşekkür ederim allahım sizlere en kısa zamanda vercek inşallah hayırlıyla inanının ve hiç bir şey takip etmeyim adet gününüzü akıntı falan filan ben hiç takılmadım sadece ateşim düşüpte yükselince çalıştım diger günlerde nasıl denk geldiyse işte allahımın takdiri ilahisia.s.a.s.

kızlar hepiniz kendinize iyi bakın ceylan ve aycank yanlış hatırlamıyorsam beni sormuşsunuz ben söylemiştim dün günüm vardı yogundum giremedim akşamda tam tahlili yaptırdık ordan geldim yoruldum biraz dinlendim valizimi hazırladım birazdanda yola çıkıyorum 10 gün sonra görüşürüz inşallah allaha emanet ol relax olun emi....

Canım benim Hayırlı yolculuklar..Özleyeceğiz seni kendine çok iyi bak..fasulyene de iyi bak a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…