Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ben dün gece adet oldum 1 hafta gecikmeyle geldi adetim.1 hafta kadar ateş ölçmeyeceğim.7 gün sürüyor adetim.Sonra yine burdayım inşallah.Umarım bu arada yeni hamişlerimiz olur ateşimi yazmasam da takip edeceğim zaten.

6.gün ......+
8.gün.......+
9.gün.......+
11.gün......+
13.gün 36,2 +
14.gün 36,1 +
15.gün 36,2
16.gün 36,2
17.gün 35,9 +
18.gün 36,2 +
19.gün 36,4+
20.gün 36,5 (pazar günü ve kalkmadan 2 saat geç ölçtüm)
21.gün 36,5
22.gün 36,5
23.gün 36,6
24.gün 36,7 (bugün)

ya arkadaşlar benim dün gece regle olucakmışım gibi karnım ve belim ağrıdı(( dün yumurtlamış olabilirmiyim? olamam dimi?

Son düzenleme:

canım yumurtlama 17, gün olmuş buğünde ateşin yükselmiş ve bundan sonra yüksek çıkar inş canım hamilesindir

canım yaa senin güzel hatrın için barışıyım ama bir anlamı kalmadıki adetime bir hafta varbu arada tek tük konuşuyoruz ama ben yüz vermiyorum pek resmiyiz şimdilik)zten ben karar verdim doğal yollarla olmıycak bu iş büyük ihtimalle önümüzdeki hafta içi timur hocaya gidiyorum aşı mı yapcak tüpmü yeterki suni olsun

hayırlı günler arkadaşlar a.s.benim ateş bugün de biraz düştü...hergün ölçmeye çalışıyorum...bakalım ay sonuna daha net birşeyler çıkar galibakaydirigubbakcemile2

8. günü 36,4

9. günü 36,6

10.günü 36,3

11 günü 36,0

12.........36.4

13........34.4

14........35.2

15........36,4

16........36,9

17........36,2 (bugün)

9.gün 36.5 *
10.gün 36.3
11.gün 36.5
12.gün 36.4 *
13.gün 36.3
14.gün 36.4 *
15.gün 36.5
16.gün 36.5

kızlar ben buay dil altından ölçtim daha önce koltuk altından ölçüyordum ve yumurtla olan günler belliydi ama bu ay hiç bişi anlamadım tekrar koltuk altınamı dönsem int ovulasyon hesaplayacılara göre 3 gün önce bitti yumurtlama tarihim

canım yumurtlama 17, gün olmuş buğünde ateşin yükselmiş ve bundan sonra yüksek çıkar inş canım hamilesindir

canım işallah öyledir ama pek umudum yook.çalışmalar iyi, ateşte şimdilik iyi ama göğüslerim 2 gün önce çok acıyodu dokunamıyodum, şimdi ise acısı biraz daha hafifledi. neden acaba? gün geçtikçe daha da hassas olması gerekmezmiydi....:çok üzgünüm:

canım daha belirtilerin oluşması için bunların hepsi psikolojik biliyosun adet sancıları ve hamilelik belirtileri neredeyse aynı oyüzden pek düşünme şimdiden

canım benim üzülmek yola devam Adetin birinci günü ölçmeye başlarsan daha iyi olur..

17.gün yumurtlamışsın dün yumurtlama ihtimalin sıfır belki tuttuğu için belin ağrıyor

Nerdeler bizim Tatlı Hamişlerimiz
İlsu Nur82 Neşeli Aklıma gelmeyen arkadaşlarımız

canım daha belirtilerin oluşması için bunların hepsi psikolojik biliyosun adet sancıları ve hamilelik belirtileri neredeyse aynı oyüzden pek düşünme şimdiden

haklısın canım, doğru söylüyosun. varsa vardır zaten allahın takdiri artık. teşekkür ederim güzelim a.s.

19. gün 21 aralık 36.7
20 gün 22 aralık 36.7
21. gün 23 aralık 36.7
22. gün 24 aralık 36.7
23. gün 25 aralık 36.9

arkadaşlar ben her sabah yataktan kalkmadan aynı saatte dil altından ölçüyorum hayırlısı artık

ayy negüzel ateş bu böle böle devam ederse hamile gözüküyosun canım

Canım şuanda çok iyi ilerliyor ateşin ölçüp yazmaya devam et..

aycank canım sen bence 13. gün yumurtlamış görünüyorsun yumurtlamadığını düşünme bazen ısılar çok fazla oynamayabiliyor inş bu ay tutturursun sende yeni yıla bebişinle girersin

canım seni anlıyorum geriye dönüp keşke dememek için fazla uzatma küslüğü barış derim ben biliyorsunki gelecek için bişeyler yapma şansımız var ama geçmiş için asla herşey bebiş için:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…