Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar nasılsınız iyisinizdir inş. çiğdemcim hamişlik nasıl gidiyor bebiş kendini gösterdimi

hehehehehe ben o kürü 2 ay kullandım kuzu gene başlıycam öyle gözüküyo hehehehehe soğan kokam acuk genekafamçokkarıştıalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Hee sende de deneyim var kaydirigubbakcemile3 Ama soğanın içindeki antioksidanlar yendiğinde vücudu temizliyorsa suyu içildiğinde tertemiz yapar yani kaydirigubbakcemile3 Ben bunun biyolojik açıklamasını buldum kendimce :roflol:

opuyorumnanaktan içmem canlarım en zararsız olan ağrı kesiciyi seçtim ama aklinialirimsmile

Böyle iyice canını yakmadan, kemiğe dayanmadan kullanmamak gerekirmiş. Biz de öyle mi :1rolleyes: az baş ağrısı olsa, hurraaa dolabın başına ağrı kesici aramaya kaydirigubbakcemile3

Böyle iyice canını yakmadan, kemiğe dayanmadan kullanmamak gerekirmiş. Biz de öyle mi :1rolleyes: az baş ağrısı olsa, hurraaa dolabın başına ağrı kesici aramaya kaydirigubbakcemile3

7 aydır ilaç almıyorum ben sadece regl olduğumda 1. gün 2. gün ağrım olursa onun dışında hiç almıyorum artık ağrı kesicileri gebelik düşündüğümden bu yana

7 aydır ilaç almıyorum ben sadece regl olduğumda 1. gün 2. gün ağrım olursa onun dışında hiç almıyorum artık ağrı kesicileri gebelik düşündüğümden bu yana

bende aynı senn gibiyim canım zaten 7 ay migren için ilaç kullandım...zaten normal ağrı kesici yasak bana ama bu karın ağrısı yasak dinlemiyo vallaaa

En iyisini yapıyosun Buse bende 3 aydır ağrı kesici kullanmıyorum. Özellikle prolactinle sorunu olanlar almasın.

İyiyiz valla :) Bu gün gidicez teyzesi inşallah hayırlı haberlerini alırız :Saruboceq:

hadi hayırlısı olsun tatlım inş. güzel haberlerle dönersiniz

ateşin düşmesi canımı sıktı hilalcim şu an hiç bir belirti yok allahım büyük hepimize nasip olucak elbet :ecrin_bebek:

canım ateşin düşük olsun ne çıkarki emelinde ateşi düşüktü sonra bir baktıkki meğerse hamile benim de ateşim düştü ertesi gün yükseldi sonra test yaptım ama sonucu hüsran oldu

benim ateşime kımse yorum yapmıyo mafoldumben

senin bu ayki tablon benim kafamı karıştırdı CADIARZU canım hiç yükselmiyo demekki hala yumurtan çatlamamış keşke bir doktora görünseydin

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

:ecrin_bebek: :CüvCüv:

estalra.........................3 eylül
Hilal24..................... ..5 eylül
busecan35..................6 eylül....................(ateş ölçme)
guzelgun....................10 eylül
duruşah......................10 eylül..................(ateş ölçme)
babyyyy.....................14 eylül
g.erkl...........................23 eyül
ronya..........................24 eylül
karats.........................27 eylül.............(ateş ölçme)
aabeyazmelek.............28 eylül bebişin inş. doğum günü süprizi yapar :)
lightlife........................28 eylül.................(ateş ölçme yöntemi)
özlemyalcınkaya.........?
mirage1983................?

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:
erkaymak................:hooray::CüvCüv:

TEMMUZ AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:
denizxx..................:hooray::CüvCüv:

AĞUSTOS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv

Ramazan ayı bereketiyle gel göbişimize ,

WELCOME..............:hooray: :CüvCüv:
cigdem_55...............:hooray: :CüvCüv:

EYLÜL AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Bismillahirrahmanirrahim (Merhametli, Şefkatli Allah’ın Adıyla)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…