Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar kan tahlili yaptırdım negatif çıktı eve geldim bi tane daha idrar testi yaptırdım negatiff oda.. sanırım ilk yaptığım test bozuktu..

Ben regl oldum kızlar hemde 4 gün geckti
bundan sona ateş ölçmeyeceğim batma ağrı bulantı var diye heveslenmeyeceğim çünki adetle aynı belirtiler bunlar boşuna kendimizi kandırıyoruz olucaksa tek ilişkiylede oluyo baksanıza
bence çok düşünmemeli her belirtiye inanmamalı
bende 37,1 i gördüm ama bebiş yok malesef
rabbim çok bekletmesin kimseyi

canım sen tedavi oluyor musun ? bak iyi düşün belki önümzdeki ay bebişin olur hemen kendini üzme ne zamn ne olucağı belli olmaz fisfisfis

[ı]kızlar moraller nasıl ? Bi kaç yorumu okudum bugün ki pek iyi neticeler yok gibi sııkmayın canınızı ya ne zaman ne olucağı belli mi olur ? Elbet bizde bir gün anne olucaz :):KK1:[/ı]

hepiniz hakkınızı helal edin kızlar...ben artık girmeyeceğim...ben buralara takıldıkça daha kötü olduğumu farkettim...her şeyi akışına bırakmak lazım...bir gün güzel haberlerimi vermek için gelirim inşallah

durucum kafanı toparla biraz arayı çok uzatma gel bize moral oludun ne güzel :KK43:((

kızlar kan tahlili yaptırdım negatif çıktı eve geldim bi tane daha idrar testi yaptırdım negatiff oda.. sanırım ilk yaptığım test bozuktu..

canımmmm çok ilginç yaaa nefret bişi şu bozuk testler üzülme canım vardır bir hayır inşallah en kısa zamanda :ecrin_bebek:

canım sen tedavi oluyor musun ? Bak iyi düşün belki önümzdeki ay bebişin olur hemen kendini üzme ne zamn ne olucağı belli olmaz fisfisfis

yok cnm daha 2. Ayımızdı bu tedavilik bir durum varmı bilmiyorum ama brz sabırsızız galiba tepem attı ayol her belirtide acaba diyorum o yüzden artık hiçbişey yapmayacağım boşuna hayal kırıklığı oluyor

kızlar ben bu marka ile ikinci kez yanılıyorum geçen ayda böyle oldu kan testim negatif çıktı.Bu sefer aynı marka olduğunu yeni farkettim eski fotoyu görünce anladım ve bunu yaşayan ilk kişi değilim.
Bu marka test ile ilgili yanlış sonuç aldığı için topic açan arkadaşlara firma yetkiisi tarafından kazene gelen cevap aşağıda.. ne kadar ilginç değilmi? BHCG sadece hamilelikte oluşurc zannederdim ama öyle değilmişşşşş....

Kazen
14-05-2010, 18:25
Sayın Yetkili,

Belirli bir süredir forum içerisinde ürünlerimiz ile ilgili yorumlara yer verildiğini takip etmekteyiz. Bu konuda site kullanıcılarının özellikle markalarımız hakkında olumsuz görüşlerini ilettiklerini tespit ettik. Gebelik testlerimiz CE işaretli ve birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Türkiye’de imal edilmesinin verdiği avantaj ile ürünlerimizin kalitesini her zaman en yüksek seviyede tutabilmek için çaba göstermekteyiz.

Dolayısı ile, kullanıcı ile ilgili bilgileri doğru toplamak için site içerisinde ürünlerimizi kullanan kullanıcı ile, görüşme imkanımız bulundu. Kendilerinin hikayesini kaydettik ve ileri düzey deney yapabilmemiz için, kendilerinden alınacak numunenin, tarafımıza gönderilmesini rica ettik. Dolayısı ile bilim ile uğraşan bir firma olarak, objektif şekilde hasta numunesini ileri düzey deneyler ile çalışmamız gerekmektedir. Hasta sonuçlarının yanlış sonuç vermesi birçok sebebe dayanmaktadır, erkeklerde bile Testis kanserinin görülmesi durumunda Gebelik testi pozitif verebilmektedir. Eczanelerde bu ürünün kolaylıkla bulunması bu cihazların karmaşık yapısını engellememektedir. Dolayısı ile birçok faktör yada yanlış kullanım cihazın hatalı sonuç vermesine sebebiyet vermektedir.

Kaldı ki bizler yanlış yapmaktan korkmayan ve hatasını kabul eden bir firma olarak kendimizi geliştirebilmek için olumlu ve yapıcı eleştirilere her zaman açık durumda olduğumuzun altını çizmek isteriz.

Bu konuyu tüm site kullanıcılarının bilgisine ve görüşlerine sunmak isteriz.

Saygılarımızla
Köroğlu Tıbbi Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

2.gün…36.3…………..31 Tem….regl
3.gün…36.2…………..1 Ağustos….regl
4.gün…36.5…………..2 Ağustos….regl
5.gün…36.4…………..3 Ağustos….regl
6.gün…*****………….4 Ağustos….regl ölçemedim
7.gün…36.3…………..5 Ağustos
8.gün…*****…………..6 Ağustos ölçemedim
9.gün…*****…………..7 Ağustos ölçemedim
10.gün…*****…………..8 Ağustos ölçemedim/ çalışma***
11.gün…*****…………..9 Ağustos ölçemedim/ çatlatma iğnesi
12.gün…36,4…………..10 Ağustos çalışma***
13.gün…36,5…………..11 Ağustos--- 1 saat geç ölçüldü
14.gün…36,5…………..12 Ağustos çalışma***
15.gün…36,9…………..13 Ağustos
16.gün…36,6…………..14 Ağustos çalışma ***
17.gün…36,9…………..15 Ağustos çalışma***
18.gün…36,9…………..16 Ağustos
19.gün…37,0…………..17 Ağustos
20.gün…36,7…………..18 Ağustos
21.gün…36,9…………..19 Ağustos
22.gün…37,0…………..20 Ağustos
23.gün…36,7…………..21 Ağustos
24.gün…36,8…………..22 Ağustos
25.gün…36,7…………..23 Ağustos
26.gün…36,7…………..24 Ağustos
27.gün…36,8…………..25 Ağustos
28.gün…36,4…………..26 Ağustos
29.gün…36,5…………..27 Ağustos
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek: :ecrin_bebek:

30368d Ovulation Charts

adettendir bugünde ekleyelim..

cnm senin resimde zaten diğer çizgini ben tam görmedim bilmiyorum resim diyemi kı bilmiyorumkismile

yok cnm daha 2. Ayımızdı bu tedavilik bir durum varmı bilmiyorum ama brz sabırsızız galiba tepem attı ayol her belirtide acaba diyorum o yüzden artık hiçbişey yapmayacağım boşuna hayal kırıklığı oluyor

canım daha 2 aymış hemen kendini kaptırma biraz akışına birak 1 bir yıldır düşünüyoruz ama çalışmalara bir kaç ay önce başladık daha bnce sen anne olcaksın hemde çok iyi bir anne :) kendini sıkma unutma pozitif enerji her kapıyı açar :)buyrunnnnnnnnn

Canım ozman bugün yarın adet olursun ama canını hiç sıkma olurmu sağlık olsun bidahaki ay allahım nasip eder inş.

5.gün.........37,1
6.gün.........37,1
7.gün.........37,1
8.gün.........37,1
9.gün.........37,1
10.gün.......37,2
11.gün.......37,2 :hulya:
12.gün.......37,2 :hulya:
13.gün.......37,1 :hulya:
14.gün.......37,1
15.gün.......37,1 :hulya:
16.gün.......37,2 :hulya:
17.gün.......37,1 :hulya: (ovulasyon testinde çift çizgi= yumurtladım)
18.gün.......37,3 :hulya:
19.gün.......37,3
20.gün.......37,6
21.gün.......37,6
22.gün.......37,4
23.gün.......37,6
24.gün.......37,7
25.gün.......37,6
26.gün.......37,6

ateşi alından ölçüyorum. bu sabah yani 26. gün bir de koltuk altından ölçtüm aradaki ateş farkını görebilmek için 36,9 çıktı. yani alın ile koltuk altı arasındaki ateşte çok fark oluyormuş. yarın ve sonraki günler iki türlü de ölçeceğim
gamyoncuiremsu

5.gün.........37,1
6.gün.........37,1
7.gün.........37,1
8.gün.........37,1
9.gün.........37,1
10.gün.......37,2
11.gün.......37,2 :hulya:
12.gün.......37,2 :hulya:
13.gün.......37,1 :hulya:
14.gün.......37,1
15.gün.......37,1 :hulya:
16.gün.......37,2 :hulya:
17.gün.......37,1 :hulya: (ovulasyon testinde çift çizgi= yumurtladım)
18.gün.......37,3 :hulya:
19.gün.......37,3
20.gün.......37,6
21.gün.......37,6
22.gün.......37,4
23.gün.......37,6
24.gün.......37,7
25.gün.......37,6
26.gün.......37,6

ateşi alından ölçüyorum. bu sabah yani 26. gün bir de koltuk altından ölçtüm aradaki ateş farkını görebilmek için 36,9 çıktı. yani alın ile koltuk altı arasındaki ateşte çok fark oluyormuş. yarın ve sonraki günler iki türlü de ölçeceğim
gamyoncuiremsu

canım ya maşşallah ne kadar çok çalışmısşın bravo eşinede valla:nazar:
hergün çalışmak sağlıklımıkı bilmiyorumkismile

X