Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

gün içinde ölçülen ateş yanlışmıdır yani illa sabah mı ölçmemiz gerekiyor ?

canım ateşini sabah erken saatlerde yani 6-7 civarı yataktan kalkmadan ölçersen daha iyi sonuç alabilirsin yarın ölç tabonu koy yorum yapalım arkadaşlarla kaydirigubbakcemile5

canım ateşini sabah erken saatlerde yani 6-7 civarı yataktan kalkmadan ölçersen daha iyi sonuç alabilirsin yarın ölç tabonu koy yorum yapalım arkadaşlarla kaydirigubbakcemile5

bi tablom yok canım yani bu ay hiç ateş ölçmedim ben aşılama oldum sadece kendimde hamilelik belirtisi arıyorum ateş basması hissediyorum ateşimi ölçtüüm sadece dün ve bugün dün 37 bugünde 36,8 çıkıyor hiç böle çıkmamıştı ateşim daha önce sabahta ölçtüm veya gün içindede ölçtüm merakımdan çıkmadı neyse bi sabah deneyelim bakalım hayırlısı

inş. canım güzel haberini alırsın bizlerle paylaşırsın yarında ölç bakalım inş. yüksek çıkar

özlemcim merak etiim seni tatlım sat yanlış değil değilmi

Canım hala adet olmadım ben diğer iğneler geçmek içinde adetimi bekliyoruz :) 3 gün önce test yaptım acaba hamilemiyim die ama çıkmadı bir dahada yapmadım bekliyoruz bakalım

merhaba kızlar...bugün doktora gittim..lekelerim kesilmediği için...15.günüm bugün ama ateşimdedüşmemişti zaten...anlıyordum biraz yumurtanın oluşmadığını...evet doktoruda aynı şeyi söyledi...hiç yumurta yok...kistte yok...yumurtlamaya geçemediğim içinde lekem kesilmemiş...önümüzdeki ay adetimimn 2.günü gidecekmişim iğneye başlayacakmış...artık arkasından aşılama olur sanırım...çok moralim bozuk yaaa...hastanede ağlamamamk için kendimi zor tuttum...

30ae38 Ovulation Charts
yinede tablomu koyayım ((birde üstelik bal polen yedimm...çok moralim bozuk yaaaa...offfffff
AĞUSTOS ATEŞ TABLOSU

1.gün…..36.6……....12ağustos…regl

2.gün…..36.8…..…..13ağustos…regl

3.gün…..36.8……….14ağustos…regl

4.gün…..36.8……….15ağustos…regl

5.gün…..36.6……….16ağustos…leke

6.gün…..36.6……….17ağustos…leke

7.gün…..36.8……….18ağustos…leke

8.gün…..36.7……….19ağustos…leke

9.gün…..36.7……….20ağustos…leke

10.gün…36.7……….21ağustos…(+)

11.gün…36.8……….22ağustos…(+)
12.gün…36.6………..23ağustos…(-)
13.gün…36.6……….24ağustos…(+)
14.gün…36.8……….25ağustos…(+)
15.gün…36.6……….26ağustos…

Dr. gitmen iyi olmuş canım...En azından ne olduğunu öğrendin...İnşallah senin bu yumurtalarının hakkından dr. kontrolü gelirde bebişin gelir...Tedaviyi bırakma ama...

Bir MİRAGE1983 tablosuna yorum yapamıyordum şimdide senin eklendi canım...Sabret canım bu vagonların sonucu bebek olacak...

Dr. gitmen iyi olmuş canım...En azından ne olduğunu öğrendin...İnşallah senin bu yumurtalarının hakkından dr. kontrolü gelirde bebişin gelir...Tedaviyi bırakma ama...
yok güzelim bırakmayacağım...ilaç verdi 10 gün kullaacakmıım.zaten bitince regl olurmuşum...2.gün gel dedi...iğneye başlayacakmışız...bilmiyorum klomende kullandım faydası olmadı buda öyle olacak gibi hissediyorum...çok bitkinim yaaa.çaresizzzzz...:umursamaz::umursamaz:

niye moralin bozuk duruşahçım yaa.. daha çok sevinmen lazım ne güzel tedaviye başlıyosunuz artık bebeğinin gelmesi için emin adımlarla bir adım atmaya başlıyosunuz artık.. bugün bi topicteki arkadaşın aşılama sonucu hamile haberini aldım ve çok mutlu oldum.. aynı şekilde başla bi arkadaşında tüp bebek tedavisi sonucunda pozitif haberini aldım bugün..eminimki sende güzel haberler alacaksın ama önce biraz sabır gerekiyor.. bende biraz zaman sonra aşılama düşünmeye başladım ciddi ciddi.. böyle çalışmakla olmucak gibi geliyo moralim bozuluyo kendimi birliktelik esnasında sırf bebeğe adapte ediyorum ve bu benim işimi daha da zorlaştırıyor.. o sebeple aşılama gebelik şansını arttırmasından dolayı bana gayet mantıklı geliyor ve çok ılımlı bakıyorum ama işin maddi boyunu hiç bilmiyorum umarım çok büyük bi mebrağ değildir..

güzelim klomen tedaisi oluyordum zaten...hiç bişey olmadı..her ay umutlarım bir kez daha tükendi...şimdi aşılamada böyle olur diye çok korkuyorum...evet normal ilişki tamamen göreve dönüştü...yat yap kalkma dik bacakları..offfff ne kötü yaaa....acaba bu yumurta uyarıcılıa r dahamı kötü yapıyor.çünkü ben tedaviye ilk başladığımda küçükte olsa yumurtalarım vardı şimdi hiç yok yaaa...sinirlerim bozuldu...o aşıladan hamiile kalan arkadaşın ne kadar harcamış...ben duyduğuma göre 300 liraymış ama bilmiyorum bakalım...bu ara maddi olarakta durumumuz iyi değil...iyi olsa hiç beklemeden tüp bebek yaaptıracağızda bekliyoruz işte...

kılzar ben doktordan geldim
klomen verdi günde 1 tane 5 gün içceceksin dedi
5 günün sonunda tekrar doktora gidicem
eşimin sperm testine baktı harektlilik az dedi ve organik bir ilaç verdi
aslında pek ümidim yok eşimin sperm saysı iyi ama %87 si hareketsiz
aşılama yapalım dedi ben pek yanaşmadım
zaten aşılama genelde negatif oluyor
ayrıca na kadara yaparlar konusundada bir fikrim olmadığı için şimdilik erken falan dedim
umarım hepimiz hayırlı zamanda yavrularımıza kavuşuruz

ücretini sormadım ama sorayım duruşahçım. ama böyle şeylerde umut ve moral çok önemli. lütfen umudunu yitirme ve stres yapma biliyorum çok zor stres olmamak ama napalım kendimizi telkin edip çok düşünmemeliyiz.. o arkadaşta aşılama sonrası 15 gün sonuç için bekledi ve hiçbir zamanda ayy olmucakmı ayy olcakmı diye stres yapmadı belki yaptıda bize belli etmedi hep bebeği tutunmuş gibi konuştu onunla ve güzel haberi aldı. oyüzden moralimizi yüksek tutmalıyız canım benim. Bizimde elbet bebeklerimiz gelicek ama dünyada bebek patlaması olmasın diye sıralarını bekliyolar kaydirigubbakcemile3

hilalcım benim yazımı görmemişsin sanırım yeni tarih 28 eylül yazarsın tatile gidecegim oyüzden geldigimde söylüyecegim için gelecegim zamana yazdım adet tarihini...
ronyacı m canım arkadaşım sakın üzülme allahım şifasını verir inşallah kavuşacaksın 24 eylül benimdogum günüm geldigimde inşallah senden güzel haberler alırım öpüyorum lütfen sıkma canını bunlar halledelir allahım halledemeyecegiz hastalıklar vermesin ..

1.gün...........31 temm ..........37.1 regl
2gün............1 ..ağust ..........37.0 regl
3gün............2 ...ağust .........36.7 regl (bitti)
4gün............3 ağust............ 36.8 çalışma
5gün............4 ağust............ 36.7 çalışma
6.gün...........5 ağst...............36.9
7.gün...........6 ağst...............36.8 çalışma
8.gün...........7 ağst...............36.8
9.gün...........8 ağust.............36.8
10.gün.........9 ağust.............36.9 çalışma
11.gün.........10ağst..............36.8
12.gün.........11ağst..............36.9çalışma
13.gün.........12ağst..............37.0
14.gün.........13ağst..............37.2 çalışma.. ( 2saat geç ölçüldü
15.gün.........14ağst..............37.1 (geç ölçüldü)
16gün..........15ağst..............37.1
17.gün.........16ağst............,,.36.7
18.gün.........17ağst................- - -
19.gün……..18.ağst………..37.0
20.gün…….19ağst…...…….37.2çalışma geç ölçüldü 1saat
21.gün…….20ağst...……….37.1
22.gün…...21ağst…..………37.1çalışma
23.gün…...22agst……..…....37.0
24.gün…...23ağst………......37.0
25.gün…...24ağst…………..37.0
26.gün…...25ağst…………..37.0
27.gün…...26ağst…………..37.1
iyi akşamlar

melekcim sağol canm ya opuyorumnanaktan
ne güzel şeyler dilemişsin umarım senin doğum günün benimde özel günüm olur :Saruboceq:
çok üzüldüm eşimin sonucuna
ama herşey kısmet bakalım inşallah doktorun verdiği ilaçtan
şifa buluruz
sen nasılsın adet olmuşsun inşallah eylül güzel bir ay olur
hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…