Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 busee her hafta yumurtluyomusun şimdi aklinialirimsmile alemsin yaaa

Ay içerisinde bir kaç yumurtlamayla karşılaşanlar olmuştu topicte Seninkide öyle bişeydir ve inşallah biri tutar da hayırlısıyla alırsın bebişi kucağına :)

Hoşgeldin Arkadaşım :)
Ateş ölçme yöntemi; eczaneden aldığımız bir termometreyle, her sabah aynı saatte yataktan çıkmadan, ağızdan aldığımız değerlere göre ovulasyon zamanını kestirip, ona göre ilişkiye girmek ve hayırlısıyla bebişlerimize kavuşmak için bir yöntem. Ovulasyonun 3 gün öncesinden başlayarak, o 5 günü iyi değerlendirmeye çalışıyoruz :)

Ay içerisinde bir kaç yumurtlamayla karşılaşanlar olmuştu topicte Seninkide öyle bişeydir ve inşallah biri tutar da hayırlısıyla alırsın bebişi kucağına :)

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 busee her hafta yumurtluyomusun şimdi aklinialirimsmile alemsin yaaa

valla olamaz mı btç yedim bu ay etkiledimiki çoğaltıyomuş ya
kız ateşime baksana nihal
hayırlısı inş

sen yarın sabah eteşine bak eğer düşüş yoksa hemen ilk idarla testini yap canım ayy inşallah hayırlı haberler verirsin

Evet doğru diyosun varsa yarın sabah çıkar zaten :) İnşallah bu ay hep beraber hayırlı haberler veririz birbirimize :)

Evet doğru diyosun varsa yarın sabah çıkar zaten :) İnşallah bu ay hep beraber hayırlı haberler veririz birbirimize :)

inşallahh canımm :Saruboceq: :Saruboceq:

valla olamaz mı btç yedim bu ay etkiledimiki çoğaltıyomuş ya
kız ateşime baksana nihal
hayırlısı inş

aman busee bu üçüncü kızımı üçüzmü gelicek şimdi sırnaşık şey ya bence havalarla alakalı benimde bu ay eteşimi biliyosun hep düşükgitti sahura kalkıyoruz sonra tekrar uyu ölç sağlıklı olmadı yani bu ay dediğin gibi bide havalar tuaf

bal+tarçın+çörekotu yedim yumurta gelişimi ve çoğaltıyomuş

Bende bal + tarçın + çörekotu + polen yedim Ayrıca arada kuru incir attım ağzıma Sonracığıma adaçayı içtim 2 günde bir Sanırım bende ters tepti Abarttım da biraz Çünkü testim negatif Eğer yarınki de öyle olursa kistten şüphelenmeye başlayacağım

allah korusun bende hiç kist vs. olmadı bu zaman kadar tertemizdi
ay inş olmaz ya kötü düşünüpte çekme bence
dur bakalım daha

kızlar ne kadar bitkisel olsa da abartmamak lazım teker teker kullanmak lazım bunları bal polen yiyorsanız inciri yemeyin
baltarçın çörek otu yiyorsanız polen yemeyin

ben bal ve poleni yerken yumurtlama bitene kadar yedim bıraktım mesela

allah korusun bende hiç kist vs. olmadı bu zaman kadar tertemizdi
ay inş olmaz ya kötü düşünüpte çekme bence
dur bakalım daha

2. kere yaşadım. Birinde geçen sene gaz sancısı sandık meğer kist patlamış ve bunu acildekiler anlamadı. Serum ve iğneyle yolladılar. Böbrek sandım gittim, gizli kum dökülmesi var dediler. Sonra birde kadın doğuma gideyim dedim (Doktorlardan biri "bi ara görünürsün" demişti de) Olay olduktan 3 gün sonra yani patlamadan sonraki boyutu 5 x 7 cm 'di :S Patlamadan önceki halini düşün işte. Geçen ay da bi tane daha çıktı, doğum kontrol ilacıyla temizlendi. Sonrasında sürekli korkuyo insan. 2. kez oldu çünkü :S

Bende reglle başladım 12 gün yedim ama başka şeylerde karıştı çorba oldu hep bu ay Düşünemedim hiç

loveliiiii canımmm benimde karıştı tablom ya bakarmısın

ağustos ateş tablom

01/08 1.gün 36.2 regli
02/08 2.gün ölçmedim
03/08 3.gün ölçmedim
04/08 4.gün 36.4
05/08 5.gün 36.4
06/08 6.gün 36.5
07/08 7.gün 36.4
08/08 8.gün 36.4 çalışma
09/08 9.gün 36.4
10/08 10.gün 36.4
11/08 11.gün 36.5 çalışma
12/08 12.gün 36.4
13/08 13.gün 36.7 çalışma
14/08 14.gün 36.3 çalışma
15/08 15.gün
16.08 16.gün 36.4 çalışma
17/08 17.gğn 36.5
18/08 18.gün 36.6 çalışma
19/08 19.gün 36.5
20/08 20.gün 36.4 çalışma
21/08 21.gün 36.4 (yapışkan uzayan akıntı)
22/08 22.gün 36.3 çalışma (yapışkan uzayan akıntı )
23/08 23.gün 36.3 çalışma
24/08 24.gün 36.3
28/08 25.gün 36.5
29/08 26.gün 36.5

15.gün ateşini bilsek 15.gün diycem ama emin olamıyorum
22.gün gibi duruyor sorun yok yani 36.gün adet günün olabilir ya da 31.gün ikisini bekle canmı

hoşbuldukk cigdem_55)) peki canım ateşimizin nasıl olması gerekiyor ne zamn yükselp ne zman düşmesi gerekiyor benim bildiğim yumurtlama ve çatlama döneminde yükselir ama ne zman düşük olması gerekir bilmiyorum bilmiyorumkismile bilenler banada anlatabilir mi lütfen bu ayki reglimde başlıyayım bende zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…