Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar valla burda doktor gibi olduk
ben aylarca yumurtlamadığımı anladım en çokta ateşimden
ilk gittiğim doktora ben yumurtlamıyom dedim kadın güldü
en son gittiğim doktorada utana sıkıla söyledim
adam doğru düşünüyorsunuz dedi
çok iyi anlamışsınız dedi
valla doktorlar bu siteyi takip etsinde
baksınlar bizler neler biliyoz

ozlemcım 2 ay once dr.a gıttım 12. gunde yumurtan 17mm olmus bugun yarın catlar demıstı ama ben ates te olctum yukselmedı bı turlu.sonra 18. gun gıttım dr.a ogun dr dedıkı ya dun yada bugun catlamıs yumurtan.cunku folıkul gorunmuyor ama hala sıvı var dedı.yanı daha canlıydı yumurtam.evet kesınlıkle var bende eksıklık cunku 12. gun 17mm olmus dedı catlaması gerekırken gec catladı.12. gunumde yada 13. gunumde catlasa 12 yada 13 gunum kalmıs olcak yumurtlamadan sonra.bu normal olurdu.ama 1 hafta kalmıstı kesın var oyle bısı.ama ben bunu onceden hıc duymamıstım.sagolun kızlar yaa

pekı normalde progesteron testı 21. gun olur ama benım 18 + 7 yanı 25. gundemı bakılcak.ben o gun zaten adet oluyorumbilmiyorumkismile

özloşum gittimi misafirler
ben yemeği yaptım parmağımıda feci kestim
soğan doğrarken :çok üzgünüm:

Gittiler çok şükür :))

Ayyy bendenmi oldu yoksa affetmem asla kendimi öyle canım istediki sen söleyince hani derler ya gözünmü kaldı dieee çok özür dilerim ((

Hazelcim sen 21. günü git doktora ama bunuda anlar belki senden 21. gün değilde sonraki günlerde alır kanını buradada bi arkadaşımız vardı HEOZ o da bu durumdaydı ilacını içti adetleri ve yumurtlaması düzeldi onda julia arkadaşımız söylemişti sen bir ateş ölçsene canım birde seni oradan takip edelim.Eşin iyileştimi bu arada?

Gittiler çok şükür :))

Ayyy bendenmi oldu yoksa affetmem asla kendimi öyle canım istediki sen söleyince hani derler ya gözünmü kaldı dieee çok özür dilerim ((

olurmu canım ne alakası var olacağı varmış kıyamam ben sana
senden değil dün eşim yeni bıçak almış ama nasıl bıçak tam profesyonel
bende doğrarken süper ya falan diyom
sonra bir çığlık parmağım gitti diye :roflol::roflol:

kızlar size bir şey sorcam şimdi benim doktor
beni adetin 3.günü çağırdı ya
sanırım ultrasonlar bakcak
vajinalmi bakıyor karındanmı
birde adetin 3.günü bu adam neye bakacak kafamçokkarıştı

ronya cok gecmıs olsun canım yaa.evet ozlemcım ıyılestı sukur.1.5 ay oldu amelıyat olalı.ınsallah degerlerı duzelır.beklıyoruz.2,5 ay sonra test yaptrcak.kesın oyle bısı var bendede .kızlar ne kadar sure ılac kullanmak gerekıyor.HEOZ ne kdar sure kullandı ve duzeldı.bu hamılelıge engel oluyor demek offf.pekı HEOZUN adetlerı duzenlımıydı.benım şaşmaz 25 gunde olurum en gec 27. gunde olur o da yılda bır yada ıkı defa

Çok üzüldüm parmağına (( alttan bakacak malesef ultrasonla bende yaptırdım ya :) yumurta gelişimine bakıyor ona göre ilacın dozunu veriyor

kızlar size bir şey sorcam şimdi benim doktor
beni adetin 3.günü çağırdı ya
sanırım ultrasonlar bakcak
vajinalmi bakıyor karındanmı
birde adetin 3.günü bu adam neye bakacak kafamçokkarıştı
vajinal muayene ediyorlar güzelim...o öyle iğrençki anlatamam...

ronyacım karından bakar heralde bana oyle bakmıstı.ama bazı arkadaslara alttan bakan dr. da olmus:)

ozlem senın tupbebek tedavın basladımı canım ınsallah tutar bu mubarek gunlerın yuzu suyu hurmetıne

canım çokk basit tedavisi
sanırım 3 ay kadar
tedavi olurkende korunmana gerek yok

hadi iyi geceler arkadaşlar...yarın tekrar görüşmek üzere kendinize çok iyi bakın...ronyacığım bu arada senin ateş ne durumda...ölçmeye devam ediyormusun...düştümü yoksa hala yüksek mi

hadi iyi geceler arkadaşlar...yarın tekrar görüşmek üzere kendinize çok iyi bakın...ronyacığım bu arada senin ateş ne durumda...ölçmeye devam ediyormusun...düştümü yoksa hala yüksek mi

canım ölçmüyom
nasıl olsa gebelik yok biliyom ondan ölçmüyom
canım propla bakıyor o ne oluyor canım bilmiyorumkismile

Hazelcim onunda düzenliydi fakat ateş ölçtüğünde julia farketti o da doktora gitti ilaçla gebelik sağlanıyor hiç merak etme tek problemin bu olsun bu çok basit düzelen bir durum

canım ölçmüyom
nasıl olsa gebelik yok biliyom ondan ölçmüyom
canım propla bakıyor o ne oluyor canım bilmiyorumkismile
ultrasona ait bir başlık canım...onu vajene yerleştirip içeriyi kamerayla izliyor canım...yumurtalıkların durumuna bakıyo işte...enfeksiyon olup olmadığını görür...kan tahlili ister muhtemelen...hormonlarına bakar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…