Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Allah neylerse güzel eyler biliyorum hayırlı zaman olmadığınıda biliyorum.Ama bihterinde dediği gibi RUHUM SANCIYOR bunu engelleyemiyorum.her gün her namazda Allahım hayırlısıyla eli ayağı düzgün sağlıklı bir çocuk nasip et diye dua ediyorum.
neyse ya sizleride üzdük durduk yere şimdi.ben bugün biraz kötüyüm kusura bakmayın ara ara oluyorum böyle düzelirim yakında merak etmeyin.
bende kızım olursa liya koyarım belki adını sabrın sonu demekmiş.

bırak bihteri felan kaydirigubbakcemile3
canım bence pozitif ol oyle düşünürsen olumlu sonuç alırsın dr demiştir zaten
negatif düşündükçe kötüyü üstüne çekiyorsun farkında olmadan
bence güzel düşün namaz kılıyosun dua ediyosun ne olurr kötü düşünme bunları yapıpta ama kendini kötüye alıştırman hiç hiç ii değil bence
allah çok büyük çokkkkkkkkkkkk
evet valla üzüyosunuz hem kendinizi hem bizi aaaaaaa
pozitif olun bakıyımmmmmmmmmmmlmaz:
oluyoruz hepimiz canım benim senin için diyorum ben valla olumlu düşün işe yarayacak yerimseniben

inş. canım ya üzdüm ne demek bu topikte beraber üzülüp beraber ağlıyoruz bende senin gibiyim bir ağlayıp bir seviniyorum liyanın anlamı ne

inş. canım ya üzdüm ne demek bu topikte beraber üzülüp beraber ağlıyoruz bende senin gibiyim bir ağlayıp bir seviniyorum liyanın anlamı ne

sabrın sonu demek
bu arada canım sana söylemeyi unuttum bi ara benim eşiminde morfoloji düşmüştü.bende keçiboynuzu kürünü yaptım 2-3 ay kadar bide taze havuç suyu sıkıp hergün bir bardak içireceksin morfolojiye çok ii geliyo.

canım benim ikisinide yaptım içirdim 3 ay olmuyo çok üsütne düşüyorum belkide o yüzden olmuyor

canım benim ikisinide yaptım içirdim 3 ay olmuyo çok üsütne düşüyorum belkide o yüzden olmuyor

peki en son bidaha test yaptırdınızmı?belki düzelme olmuştur.belki sadece stresten olmuyordur.sen kaç yıllık evlisin?kaç yaşındasın?ne kadar zamandır bebek düşünüyorsunuz?eşinde varikosel falan varmı?hiç gebelik yaşadınmı?

yaptırdık 1 ay önce değerler aynı çıktı düzelmemiş stres eşim yapıyor aslında niyesi 2 düşük 1 kimyasal gebelik geçirdim doktorlar eşinden kaynaklanıyor dedikleri için biraz stres yapıyor aslında 3 yılıma girdim 25 yaşındayım gençken anne olmak isitiyorum sonrası zaten zor oluyor varikosel değil baktılar kardeşlerinde çıktı ama kendisinde yok çok şükür zaten kardeşleri varikosel olduğunu duyunca büyük eltiminde çocuğu olmayınca 2. ayda istedim 3 ayda hamile kaldım ve bebk gelişemedi karnımda öldü :sinifsinif::sinifsinif:

anladım canım allah sabır versin öyleside zor.her seferinde hamile kaldım diye sevinirken kaybetmek de acı.gerçi bende bir kere bile kalamadım oda kötü.en azından normal yolla kalabiliyorum deseydim bari.bu şekilde hiç olmayacak gibi geliyor.
senin Allahtan daha çok olmamış canım 3 sene bişey değil bide yaşın genç.ben senin yaşında olabilmek için neler vermezdim şimdi.hiçbirşey için geç değil derdim ama bunu şimdi anlayamazsın anca benim yaşıma gelmen lazım.Allah korusun tabi inşallah benim yaşıma gelene kadar 2 tane çocuğun olur.
bide ben rahatlamak için bebeğime bişeyler yazıyorum tavsiye ederim.ajandaya tarihleri yazıyorum ama sadece yazmak istediğim zamanlarda yazıyorum hergün değil.içimi döküyorum ona.çünkü bazen öyle bi an geliyoki beni eşim hatta annem bile anlamıyo.kimseye derdimi acılarımı anlatamıyorum.ve o sayfalara yazıp ağlayınca biraz açılıyorum.istersen sende dene.
keçiboynuzu kürünü ne kadar zaman düzenli kullandın?havuç suyunuda?bol bol kuru incir,siyah üzüm,fındık fıstık yedir.bide keçiboynuzunu yapmak zor geliyosa pekmezini al yesin hergün oda faydalı.ama düzenli kullansın bunları bi kullanıp bi bırakınca olmaz.

selam kızlar nasılsınız hilalcım ben buay salladıgım için ne zaman yumurtladım pek takip etmedim fazlada ilişki olmadı sayılı yani oyüzden günümü tam bilemiyorum 23 olarak yazarmısın canım öpüyorum ..

mutlu olacagimiz okadar cok sey varki hayatta ,en once hayatimiz var ve insan olarak yaratilmisiz,bu nekadar buyuk bi nimet oyle degilmi,,,,yok olabilirdik,suursuz olabilirdik,gozlerimiz dunya nimetlerini goremeyebilir,dilimiz tad alamayabilirdi,,,vs..zamani gelince olacak,bi insan gelecekse dunyaya o muhakkak gelir,,kadere inaniyoruz hepimiz,,,yerimseniben

sevgili biozard ve hilal canımsınız ya gözlerim dolu dolu oldu okurken zaten ağlamaklıyım 2 gündür
herkesin derdi kendine büyüktür sizi anlıyorum
sevgili biozaard herkes sana dua ediyorum dediğinde üzülüyorsun çünkü yarını kanatıyorlar demi
belki okumuşsunuzdur benim 3 yaşında bir oğlum var ve hala yürümüyor konuşmuyor yani ağır olmasada nörolojik problemlerimiz var hergün fizik tedaviye gidiyor hatta şimdi babasıyla havuza gitti kaslarını güçlendirmek için
ve ben bana sana çok dua ediyoruz işte falancanım çocuğunu bir görsen tıpış tıpış yürüyor Allah sizede nasip etsin dendiğinde çıldırıyorum
Biozard ben aylarca dedimki Allahım öyle bir yerde yaşayımki hiç insan olmasın
insanın canını en çokta insan yakıyor
çok meraklı ve karşındakine hemen acıyabilen yazıkkkkk kelimesini çok rahat konduran bir milletiz
ve bundan dolayı terapiye gidiyorum
yoksa çıldırıyordum

özlem, melek hoşgeldiniz
melekcim inşallah bebiş gelir az ilişki çok ilişki farketmez hergün oluyorda noluyor olucağı varsa olur inşallah
özloş kuşum nasılsın pır pır ediyor yüreğin bililyorum
Rabbim rastgetirsin

aynen işte canım acınan gözlerle bakılmaktan okadar sıkıldımki.artık insanların her dediği batıyo.artık kendime acımaya başladım.arkadaşlarımın yanında sürekli boynum bükük oturuyorum konuşamıyorum.sadece dinliyorum.biri bişey söyleyecek diye korkarak yaşıyorum.sevdiğim arkadaşlarıma sırf çocukları var diye gidemiyorum.çünkü onların çocuklarını sevmesi öpmesi çocuğunda anne demesi canımı çok yakıyor.o yüzden eve kapandım kimseyle görüşmemeye çalışıyorum.gerçi ne kadar kaçsamda üstüme geliyorlar.biri msnde arkadaş doğum yapmış gidelim diyo biri haftaya doğuracak bebeğimin herşeyi hazır diye msj atıyo.biri telefon açar adetim geçti napıcam düşünmüyoduk der.ne yapacağımı şaşırdım artık.insanlara ne diyeceğimi şaşırdım ya.boğazıma sürekli bişey düğümleniyor.gözyaşlarımı tutamaz oldum artık herşeye ağlıyorum.daha doğrusu yaşlar akmak için bahane arar oldular.
senin durumunda çok zor canım Allah sana sabır ve kolaylık versin.senin acınıda tahmin edebiliyorum.işte bu yüzden hep Allaha hayırlısını ve sağlıklısını ver diye dua ediyorum.hiçbir zaman bana çocuk ver diye dua etmedim.sadece burda benim için dua eden arkadaşlar olursa hoşuma gidiyo.kendi çevremdekiler sinirlerimi bozuyolar.çünkü onu söylerken bile sanki alay ediyolar.acımla dalga geçiyorlar gibime geliyo.

Ronyaaa kızyorum artık sana yıpratma kendini yaa allah aşkına ağlamak da ne demek ya biz kendimizi atalım ozaman evladının kıymtini bil şükret lütfen sen tattın ne güzel o duyguyu ya ben ne yapayım hiç olmayanlar ne yapsın.üzme artık kendini üzerinede düşme olacak elbet olmasaydı BERAT olmazdı. opuyorumnanaktan

Hilalcim senin yapacağın tek şey umutlu ve sabırlı olmak tüp bebeği dene Mikroenjeksiyon yönteminde en iyi spermler seçilip döllenme sağlanıyor inşallah herşey çok ama çok güzel olacak merak etme

Biozardcım allah razı olsun sende çok bitik konuşuyorsun pozitif olun ne olur yaaa yılmadan devam edeceğiz elbet birgün bizimde bebeğimiz olacak.İsyankar olmadan sabırlı bir şekilde bugünü bekleyeceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…